Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

cross odpad!

Je až neuvěřitelné, jaký film může vzniknout v republice, která nemá dostatečné finanční prostředky na plnohodnotnou podporu filmových tvůrců. V poslední době mi připadne, že se Soukup předhání s Olmerem, kdo natočí větší pitomost... ()

JoseBenes odpad!

Světe div se, byl jsem na tom v kině. V jedenácti opravdu nemáte filmový vkus, zvlášť, když necháte výběr na spolužákovi s IQ šumící trávy. ()

Death odpad!

Pan Soukup v poslednich letech skutecne perli. Strci hrave do kapsy i Zdenka Trosku a to rozhodne neni jednoduche :). ()

BloodMax odpad!

Dvojitej infarkt a k tomu nezapomenutelnej zážitek, kterej mě děsí kažnou noc ve snech.....tak bych asi shrnul tenhle paskvil, kterej vůbec neměl vyjít na tento svět.....Možná, že bůh přidal další neřest do seznamu: Užívání si dobrého filmu. Proto nás trestá za naše hříchy takovou hovadinou a snaží se nás touto cestou napravit..... ()

spikey1 odpad!

kdyby se pokusil aspoň scénarista udělat důstojnou parodii na 007 s mnohými citacemi jako tomu je v Austinovi Powersovi myslím že bychom všichni mohli tleskat. ale to by asi pan scénárista s panem režisérem museli myslet hlavou a ne nějakým úplně nepochopitelným orgánem, který žřejmně použili. ()

Drnqonovic odpad!

Pro kristovy rány, je tohle vůbec možné? To se Soukup snaží porazit Olmera ve vrcholu nevkusu, trapnosti a ubohosti? Anebo je tohle naše odpověď na Uwe Bolla, Eda Wooda a Lloyda Simandla? Nebo to má hlubší smysl? Nebo mi to totálně nabouralo myšlení? PANEBOŽE! ()

mozkomor odpad!

Odpad moc často nedávám, protože se vždy snažím na filmu najít aspoň něco dobrého (i takovému Waterloo po česku jsem dal jednu hvězdičku), ale toto je naprostné dno. Není zde ani jediná alespoň trochu vtipná scéna, vlastně jsou tu jen scény trapné a megatrapné. Všemu vévodí neuvěřitelně špatný Jaroslav Sypal v hlavní roli, který je zde snad ještě horší než v nováckých estrádách. Tenhle "skvost" jsem shodou nešťastných náhod shlédl hned dvakrát, takže mohu s jistotou říct, že jde o nejhorší film, co jsem kdy viděl. ()

BMAJTZ odpad!

Na tohle se neda koukat nevim kdo k tomu psal scenar ale useknout ruce. Jestli neco odpovida vyrazu spatny cesky film je to tenhle ba co vic ten si rika o svou vlastni kategorii spatnych filmu. ()

answer odpad!

Kam se hrabe trhání nehtů. Tohle předčí všechny mučící nástroje. Opětovné shlédnutí je životu nebezpečné. ()