Hrdinové zanechali původních profesí číšníka a taxikáře a pronajali si prosperující diskotéku Brooklyn. Jejich poklidný život však naruší podvodník Kadlec, který nezapomněl, že to byli právě oni, kdo jej před dvěma lety dostali za mříže. Celou tu dobu myslel jen na pomstu. Dříve drobný podvodníček s pomocí svých kompliců, zetě Bureše a spoluvězně "Inženýra" se napojí na obchod s drogami a zahájí svou pomstu. Michal je zatčen pro znásilnění dívky, kterou v životě neviděl a Tomášovi nedá moc práce zjistit, že za vším je právě Kadlec. Dlouho také Tomáš netuší, že sympatická Ivana, která nastoupila do jejich podniku a do níž se zamiloval, pracuje také jako luxusní prostitutka a do podniku ji nasadil právě Kadlec. (oficiální text distributora)

Armin82

Pro někoho slabší pokračování,pro mě ne! Pořád tu máme Tomáše a Michala,kteří se pokouší podnikat a taky Kadlece,kterej se vrátí z basy a myslí jen na pomstu. K tomu všemu obohaceno o krásnou Simonku Krainovou,výborného Marka Vašuta a hlavně originální soundtrack...rozhodně v podání pana režiséra Soukupa daleko lepší počin, než následující příběhy majora Maisnera! Film určitě není top,ale mě se prostě líbil--->80% ()

Mik_e

Slabší než první díl, ale stále docela dobré. Skvělé hlášky, dobová atmosféra, vedle Tofiho s Vaculíkem ještě krásná Simona Krainová a americký lišák Marek Vašut..:) Proč ne. ()

Nocturno culto

Česká post-soc klasika .. Děj nalajnovanej od začátku do konce ale co bysme chtěli..vtipný je třeba "policajt z Pelíšků" v roli jakéhosi mandarinského boháče, to jsem se zasmál .. Pavla Rímského musel někdo předabovat, mám pocit že to prostě nebyl on .. Augusta to dal na jedničku, předčil i Tofiho s Vaculíkem .. Krainová byla jen panenka do počtu ..Vašut byl stejnej jako kdykoliv jindy .. no 55% .. ()

Likan7 odpad!

Jednu hvězdičku za emerickýho Marka Vašuta s vlasy, jinak se ale tomuhle dílu vyhněte obloukem. Jestli se jednička dala charakterizovat jednou větou, tak dvojka jedním slovem a tím je "nuda". Příběh tu snad ani není, Krainová je možná sexy, ale herečka to není ani z rychlíku a přijde mi, že ani ústřední dvojici Vaculík Tofi to nebaví. Chybí humor, nadhled a cokoliv filmového. ()

Inozuka

Možná, že ta dvojka je lepší než jednička. Samotného mě to překvapuje, ale díky zabijáckému přehrávajícímu Miloši Vávrovi jako inspektorovi a neméně podařenému Marku Vašutovi to má nechtěné grády. Navíc Petr Vacek jako smažka, to nemůže mít chybu ... ()

IronRocky

Docela zdařilé pokračování prvního dílu, které je stejně kvalitní jako díl první. Na scéne opět skvělá dvojka Vaculík a Tofi a proti nim opět Karel Augusta v roli Kadlece. Film má stejně jako první díl dobrou komediální stánku obohacenou kriminální zápletkou. Film je plnej skvělých scén a hlášek. A na filmu je ještě dobrej Vašut a Krainová. ()

Magoor

Není třeba na tom hledat nějakou echt kvalitu, ale příběh dobrý, vtípky ještě lepší, tak co řešit?! ()

Evushe

Ačkoli název evokuje silný příběh o přátelství, ve skutečnosti se jedná o přehlídku nejhorších lidských vlastností.. ()

Paviozo

Byla ta mizérie, ale Simonce to sakra slušelo a ve finále to nebylo uplně tak příšerný...product placement zde už ukázal pěkně zoubky :) ()

TommyDiamond

Navazuje na první díl. Vaculík a Tofi mají vlastní diskotéku Brooklyn a vypadá to, že by se jim mohlo konečně i dařit. Ovšem zrovna pustí na svobodu pana Bureše, který celou dobu myslí jen na pomstu. Jednička byla sice lepší, ale některé scény i hlásky rozhodně stály za to.... ()

Stanix

Tady už se nápaditost a zábavnost malinko ztrácí, ale Augusta to celkem zachránil. Dokonce i Vašutova osobitá show není vůbec marná. ()

Godhaj

,,Vy si mejete ruce v záchodě?“ Pokračování českého Podrazu plynule navazuje na první film. A tak sledujeme vlastně totožný příběh s novým prvkem pomsty, diskotéky a drog. Celkově vzato je příběh trochu slabší, a ani podrazy nejsou tak promyšlené. Vaculík a Tofi pořád nedůvěřují policii, a tak si svoji situaci zbytečně komplikují a film se tím natahuje. Nicméně ústřední dvojka jsou pořád stejní sympaťáci, kterým teď navíc sekunduje sexy Krainová, na kterou je ještě hezčí pohled, než na ty dva. ()

ANTYCHRYST

Druhé pokračování dvojice Tofi Vaculík.. beru stejně jako jedničku.. :) pro mě obrovská nostalgie..kdy jsme na sidlaku sjížděli tuhle sérii a každej se snažil naučit co nejvíce hlásek :) 90% Pamatuji .. že jsem byl i na párty kdy za barem obsluhovali a pak sagac zazpíval své 2 fláky :)... Já tvrdý nepiju...:) ()

Romeroo

Klasika z postkomunistického Československa….tak nějak film běží, občas člověk vyloudí úsměv…něco je povedené něco velmi nudí a člověk si klepe na čelo…Simona byla a je krásnou ženou, ta je minimálně za půl * ….výborný byl výkon Karla Augusty. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků