Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mrkvič
  ****

  Pro mě jedna z nejdokonalejších rodinných pohádek. Jako malý capart jsem byl úplně hotový z efektů, stylizace, ale i dojat poselstvím a vztahy mezi postavami. Většina postav je ták kouzelná. Probouzení Petera Pana v Petru Banningovi je zábavné a zajímavé. Humor potěší dospělé i děti. I po dvaceti letech mě z filmu mrazí po těle, i když u toho má velkou zásluhu i knížka vydaná přímo k tomuto filmu.(27.12.2013)

 • Amarcord_1
  *****

  85% - Víte... Chápu všechnu tu kritiku, ale když jsem ten film jako asi desetileté dítě viděl v kině, tak jsem takhle neuvažoval. Moc se mi to líbilo. Po scénáristické, vizuální, hudební, i herecké stránce to dnes, s odstupem času, vidím jako dobré řemeslo a ohromný kalkul. Myslím ale, že film nebyl určen pro rádoby kritika, který ze mě za tu dobu vyrostl, ale pro to dítě věřící v zázraky, kterým jsem kdysi byl. A právě o vztahu nás dospělých ke své krásné dětské naivitě vypráví Hook dojemně a přesvědčivě. Fňuk...(5.10.2005)

 • H34D
  **

  Zprvu jsem měl tendenci tento film omlouvat, on totiž opravdu není určen pro zdravě smýšlející dospělé obecenstvo, ani zestárnutí Petra Pana nemůže změnit nic na tom, že Hook je film především o dětech pro děti. Pro děti, které nebudou řešit nekomplexnost fantasy světa, nejasnost jeho pravidel a celkovou scenáristickou improvizaci, namísto promyšlenosti... Bohužel později jsem dospěl k názoru, že takhle přerostlá klišé, emocionální otravnost a téměř až dějová nesmyslnost se nedají plně omluvit ničím. Pro dětičky průměrně zábavný pohádkový mišmaš, pro dospělé je Hook koukatelný pouze s vypnutým mozkem, popř. jako kulisa k jiné činnosti.... 5/10(8.5.2011)

 • B!shop
  ***

  Tvurci si urcite zaslouzi pochvalu za docela dobrej pribeh vychazejici z Petra Pana a za perfektni vizualni stranku. Problem je, ze Pan se rozjede az po prisernejch 100 minutach, behem kterejch se nic moc dulezityho nedeje a vsichni tu jen tak saskujou. No a tu zaverecnou pulhodinu to uz dojem zas tak moc nevylepsi. Fakt nechapu, proc film nemoh mit standartnich 100 minut, tohle je tezce prestrelena delka. Nicmene filmu nejvic pomahaj herci. Roberts je perfektne roztomila a Williams to zvlada taky s prehledem, hlavne dokud neni namaskovanej jak Peter Pan, pak v zelenym oblecku a s rozcuchanym harem vypada trosku jak pedofil na lovu. Ale mym favoritem je skoro k nezponani nalicenej a naprosto fantastickej Hoffman. Celkove docela slusna zabava, ale ta delka je fakt smrtici, takze jen lepsi 3*.(8.9.2008)

 • Mr.Apache
  ****

  "Ten starý blbec není Petr Pan!" Nějak v tomto duchu se vyjádřil můj ještě ne pětiletý syn zhruba v půli filmu, a strašně u toho brečel. Myslím, že to vysvětluje poměrný neúspěch Hooka. Kdo chce dospělého Petra Pana - starého troubu? Nakonec se ale vše v dobré obrátilo. Asi vím, jak to Spielberg myslel, a i když se mu to zas tak úplně nepovedlo, za ten sympatický pokus to stálo. Hodnotím uznale, jsa vcelku dojat.(11.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace