Úspěšný architekt Steven (Matthew Broderick) požádal svoji přítelkyni o ruku. Reakce byla nečekaná - emancipovaná Robin ho vyhodila z bytu. Při zařizování nového příbytku se pak Steven seznámil s poněkud excentrickým montérem Chipem (Jim Carrey), který mu načerno zapojil několik programů kabelové televize. Steven zaplatil Chipovi padesát dolarů a bláhově se domníval, že už ho nikdy neuvidí. Jak strašlivý omyl! Osamělý Chip začal považovat sympatického zákazníka za svého nejlepšího přítele a nevybíravě se mu naboural do života. Radil mu, jak si poradit se vzpurnou Robin, ztrapnil ho před nejbližšími kamarády a do bytu mu nainstaloval extrémně drahou (a kradenou) televizní aparaturu. Steven je slušný člověk a dlouho se nemůže odhodlat k tomu, aby Chipovi na rovinu řekl, jak se věci mají. Teprve po divokém večírku, na který Chip pozval bizarní skupinu svých zákazníků a také předem zaplacenou prostitutku, která Stevenovi mistrně sehrála etudu "láska na první pohled", se architekt pořádně naštve. Vmete do tváře obtížného podivína holou pravdu, vyhodí ho ze dveří považuje tímto jejich podivný vztah za ukončený. Ale zhrzený Chip se rázem stává Stevenovým úhlavním nepřítelem. Nepřítelem s neuvěřitelně vyvinutým smyslem pro pomstu. Nepřítelem, který dokáže změnit život své oběti v peklo... (oficiální text distributora)

GreatestFan

Nejslabší Cerreyovka určitě, ikdyž mě to až tak hrozné ani nepříjde, vlastně je to docela příjemný, když se u komedie tak netlačí na pilu, takže docela fajn. 7/10 // poprvé viděno 14. Dubna. 2012, celkem 4X ()

Renfield

Říkal jsem si, že to přece nemůže být tak hrozné a dal filmu po letech druhou šanci. Což o to, hrozné to nebylo, ale slabé opravdu dost, vůbec při tak hvězdném hereckém obsazení. Film má vlastně docela zajímavý příběh, nebo spíše měl by, kdyby si jak Jim Carrey tak Ben Stiller nevybrali snad svou nejslabší chvilku. Mám komedie Jim Carreyho rád, ale tady se opravdu nepředvedl, nebo mu role nesedla, nevím. U celého filmu jsem se zasmál pravděpodobně jen jednou a to je slabé a slabé je to i na drama. 40% ()

mira007

Asi nejhorší role Jima Careyho v kariéře - jeho technik kabelovky, který začne pronásledovat svého klienta za hranicemi nejdrsnějšíhoo stalkingu sice jede grimasy a komické hlasové projevy o sto šest, ale výsledkem není nic vtipného ani zábavného, ale něco odporně mrazivého. ()

hacho

Prestoze Carrey opet hraje svym nezapomenutelnym zpusobem (jako opice by se mozna do role trefil), dej nema nijak velke zvraty a pod., ma film jistou pomerne dustojnou myslenku. ()

laserr

Od jisté chvíle jsem začal mít rád Bena Stillera. Vždycky jsem měl rád Jima Carreyho. Ale tohle vážně NENÍ dobrý film, přestože se v něm objeví taková spousta slavných komiků. Nedívejte se na to, budete jen zklamáni. ()

BreHas26

Jim Carrey jako kabelák! To byla ale podívaná od Mlčení jehňátek po rytíře Jedi!!!! No prostě taková úchylná podívaná se svými vtipnými momenty! ()

Chevees odpad!

Tak tomuhle já říkám zbytečný film. Ale po pravě řečeno co se dá čekat, když se v jednom filmu (komedii ??!!) setká Jim Carrey a Matthew Broderick pod režijní taktovkou snad toho nejhoršího, co se ve filmovém průmyslu pohybuje - Bena Stillera ()

KOZEL84

Já měl takovou radost,když sem zjistil,že sem tohle vlastně ještě neviděl.S Jimem je vždycky sranda a není ho nikdy dost.Vůbec nechápu ty keci kolem Jima,když tenhle film stojí celý na něm a příběhu (který mi nepříjde nějak brutálně originální) dodává št'ávu právě on.Kromě výborných vsuvek Stillera s Robertsem a krátkého výstupu Wilsona sou tu totiž všichni akorát do počtu a jejich role sem mohl odehrát klidně i já.Broderick byl vždycky nudný.Nejvtipnější je stejně kOCOUR.To je trochu levné vybrat si komika jako je Carrey a říct,že neumí hrát.Prozíravý kluk.Si mi teda věštec!Nehledě na to,že Jim tady nemá ani vteřinu vážné polohy.Neobjektivní 4 hvězdy pro Krále Komiků a skvělého herce (;)).A zastavte někdo to jeho stárnutí! dezert. ()

Wardan

Mám rád šaškování Jima Carreyho, tohle je ale strašlivě otravné a většinu času nevtipné, myslím, že jsem se zasmál za celý film tak dvakrát. Navíc některé scény mi přijdou brutálně trapné (bitka na záchodě, společenská hra,...). Prostě šílená tragédie. Jim Carrey má rozhodně na pažbě kopec lepších zářezů. Mezi 1 a 2 hvězdami. Dávam 2 za obsazení. ()

peetrejr

The Cable Guy je veľmi podobný film s dobrým obsadením. Jim Carrey nesklamal a predviedol perfektnú komédiu. Ani nemusím hovoriť, že aká  je scéna Somebody to love geniálna. Ja som sa fakt dobre zabavil a koniec no... Je to dosť absurdné, ale ako vravím pobavilo. ()

Elin

Tenhle film byl pro mě těžkým sklamáním. Děj filmu mi přišel o ničem a rádoby vtípky ať už byly jakýkoliv, rozhodně nebyly vtipný. Klidně jsem tenhle film mohl označkovat jednou hvězdičkou, ale to by se Jim nesměl tak perfektně popasovat s písní kapely Jefferson Airplane - Somebody to love. Znám i pár lidí, kterým se to líbí víc, než originál. ()

WillyMarks

Opravdu, opravdu nechcete poznat takového frajera. Je to šílené, ujeté a celkem to tápe. Jim Carrey nepředvádí nic nového, ale stejně je to úsměvné... taková oddychovější podívaná 55% ()