• Terva
  *

  15 %(5.7.2011)

 • berg.12
  ***

  Když tahle série začínala, byla jsem opravdu překvapen, jakou atmosféru se podařilo tvůrcům vytvořit. Pak ale začalo vršení scénáristických podivností, příběhově i herecky to poněkud ustrnulo a 3*** jí zůstali proto, že v rámci německé kinematografie je to přeci jen celkem zajímavý počin.(8.12.2005)

 • mira007
  **

  Německý seriál z atraktivního prostředí vykřičené čtvrti Hamburku a Heinz Hoenig jako majitel striptýzového podniku. Námět celkem neotřelý, ale sráží to zpracování ve stylu neškodné Rosamunde Pilcher ( proto nebyl problém to vysílat odpoledne ), a občas naprosto hloupé zápletky. Dokonce ani pořádně něco erotického tam člověk nenajde. Kdo byl cílovým divákem mi zůstává záhadou.(7.4.2019)

 • warhammer
  **

  Seriál s poněkud zvláštní atmosférou. Od chvíle kdy jsem ho sledoval uběhla už dlouhá doba, ale pořád ho mám v živé paměti. Zřejmě hlavně díky té atmosféře. Je to zvláštní pocit jelikož toto dílo jinak jako celek nedosahuje žádných vysokých kvalit. Každopádně je ale pravděpodobné, že bych ješte možnááá o hvězdičku pitlačil, kdybych měl možnost zkouknout seriál znovu.(3.6.2013)