Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

• USA Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (více)

Lloyd Christmas a Harry Dunne se seznámili hned první školní den. Bok po boku od té doby čelí nástrahám školního systému a života vůbec. Brzy se však budou muset postavit většímu nepříteli, než jakým je jim vzdělání. Ředitel školy Collins a jeho přítelkyně Hellerová chtějí Harryho s Lloydem zneužít, aby na jejich úkor získali grant ve výši 100 000 dolarů na otevření speciální třídy. Jenže přechytračit blbého a blbějšího je úkol i nad síly zasloužilého a mazaného ředitele. Obzvlášť když se na jejich stranu postaví půvabná reportérka školního časopisu Jessica Matthewsová. (oficiální text distributora)

corpsy

Skvele som sa zabavil, síce nie tak dokonalo ako na origináli, ale pre mňa to stálo za to. Podobne trhlí humor ako minule a aj podobnosť hercov s pôvodnými postavami sedí. Netreba to odsudzovať. ()

ConanVJ

Náhodou je to pěkná komedie o dvou retardech, co si myslej že sežrali všechnu moudrost světa. Nevím, co všem vadí, ale já jsem se pěkně pobavil a zasmál, co víc si od komedie přát. Za mě 70% :) ()

Z0oMb3E odpad!

Odpaaaaaad! Film stavia na úspechu filmu s Jimom Carrym ale nesiaha mu ani po päty. Hnusné, fekálne, zvrhlé a stupídne ľutujem, že to videli moje oči. Najlepší na tom bol asi ten školský pidiautobus. ()

JJ.Gibson odpad!

Bohužel jsem na tom byl v kině :( a zaplatil jsem za to, což je horší a úplně nejhorší, že jsem to vydržel do konce. Celejch 85 minut týhle sra... ehm zhovadilosti. Jeden z největších omylů americké kinematografie!!! ()

MikO_NR_1909

Toľko "sr**iek" by ste nenašli široko ďaleko. Aby základ "vtipných momentov" závisel od objemu nákladu v gatiach... Ďalej, pri pár podarenejších scénach nasledovali tie najtrápnejšie filmové dialógové prehovory. Slabučká je aj téma. Mám na mysli práve dejovú líniu, ktorá narozdiel od jednotky (ktorú nerád spájam s týmto výplodom katastrofi) postráda akúkoľvek šťavu. A pritom mohlo z toho vzniknúť aj podarené béčko... no nevadí, aj horšie veci sa stávajú. ()

Vojcl odpad!

Už jednička byla na hranici snesitelnosti, ale tohle???? Tohle je opravdu příšernost nejhoršího druhu!!!! Nechutné, trapné a málo vtipné, příšerní herci a ještě stupidnější scénář.. Jestli můžete, vyhněte se tomuhle filmu za každou cenu! ()

gogos

Pekna stoupovina.... vetsina foru byla absolutne trapna, zasmal jsem se jen par vecem, takze davam 2* za to ze vim jak se seznamili a za tech par dobrejch vtipku.... nic vic na tom filmu neni.... ()

Bat55

Troy Miller nám ukázal ako má vypadať stupidný ba až nechutný film.Scenár akoby písal človek,ktorý to v hlave nemá v poriadku.Dvaja hlavný hrdinovia Harry a LIoyd sú naozajstní magori a pripomínajú mi nejaké opice z pralesa.Sú postihnutí to áno,ale toto je už moc.Potom trapné scény s Jessicou a Harrym alebo LIoydom.Pre mňa vrchol blbosti.Záleží ako sa na to človek pozerá,já som to bral ako úplnú vygumovanú debilitu a abraka dabra,celkom to ušlo./30%/ ()

Makky odpad!

Klobúk dole... nohy na plecia a rýchlo preč od tohto filmu. Trpel som a pravdou je, že väčšiu peachovinu som už dlho nevidel. ()

Aleee89

Nene. Jim Carrey není můj oblíbenec a jednička se mi skoro vůbec nelíbila. Takže tomuto filmu už dopředu srážejí nohy tyhlety dvě věci. Já prostě nemám ráda takové bezduché, tupé, přihlouplé až trapné komedie. Nelíbilo se mi to. Je to film na pár zasmání, jednou a zahodit pryč! ()

Jino

Ta podoba by jakžtakž byla, ale tam kde Jim a Jeff excelovali a kde bratři Farrellyovi dokázali dělat zábavu, se tento film topí a táhne na dno skvělý nápad natočit další díl o Harrym a Lloydovi. ()

Attta odpad!

Vyloženě trapná zálažitost. Asi něco jako kdyby nějaký střelený a primitivnější puberťák napsal na papír svoje představy a pak je zfilmoval. Hodně uživatelů zde píše, že to bylo nechutné, ale s tím tak plně nesouhlasím. A i kdyby tento film nechutný byl, nemyslím si, že to je ten důvod proč bych snižoval hodnocení na opad. Film je prostě jednoduše trapný. ()

Rodriguez

Když Harry potkal Lloyda je lacinou, méně vtipnou kaší a pokus o navázání slávy na první díl. Zde nás film odkazuje na jejich první setkání i jejich první dobrodružství. Škoda, že nejde o trošku lepší pojetí. 40% ()