Mariňák Briggs ve výslužbě dostane úkol, který se ukáže být možná tím nejsložitějším v celé jeho kariéře. Má dopravit psí fenku jménem Lulu, na pohřeb jejího bývalého pána. Vyrážejí společně na cestu autem podél pobřeží Tichého oceánu, aby se do jednoho týdne dostali na místo určení. Namachrovaný lehkovážný frajer a svéhlavá psí dáma jsou ale poměrně neslučitelní, pes Lulu je k tomu často o krok napřed. Umí zdemolovat auto, zničit nadějné rande a taky umí utéct. V sérii průšvihů se z nich ale začíná stávat tým. Briggs postupně zjišťuje, co všechno Lulu už v životě prožila a co má ráda, Lulu si uvědomí, že by z něj přecijen mohl být solidně vychovaný a vycvičený člověk. Jenže k tomu všemu je potřeba dorazit včas! (Bontonfilm)

ARI50

Channing je skvělý herec, každý jeho film je velké lákadlo. Tenhle příběh o poutu mezi psem a člověk byl skvělý. Vojenský příběh tomu dodal nádech napětí, s úsměvem jsem sledoval tenhle skvělý snímek, perlička v podání 5 hvězdy, dívčí láska a možná i top. ()

Handle

Ukázkový příklad fajn neškodného tříhvězdičkového filmu, který však nepřekvapí naprosto v ničem a vyšumí vám okamžitě z hlavy. Asi za to může slabší scénář bez nápadu s nulovým tahem na branku. ()

Lacike

V každom ohľade priemerný psíčkársky film plný tých najobohratejších klišé, ktorý si najviac užijú Tatumovi fanúšikovia. Ja ho dvakrát nemusím. 5/10. ()

corpsy

No čo už? Máme tu klišák ako svet. A o to tu ide. Nič drahé, nič prehnané, proste film pre divákov, ktorý radi pri filmoch vykonávajú nejaké činnosti. ()

ArsenalEagle

Psích filmů jsou mraky - Marley, Hačiko, Poslání, Umění tančit v dešti... - ale moje slabost pro ně neklesá. Tentokrát jde o docela jiný příběh líčící PTSD nejen u vojáků, ale i u jejich čtyřnohých parťáků. Vzhledem k tomu, že hrdinkou je maliňačka Lulu, která to z Belgie nemá k německým ovčákům vůbec daleko, neodolal jsem. Road movie příběhu vážně sluší a i když se odehrává jen pár dní, tak se chemie buduje úplně sama. Tatum před a nově i za kamerou sice na zlatou sošku nebude mít ambice (jako kdyby někdo bral posledních deset let Oskary vážně), ale neodehrál vůbec špatnou roli. Film, stejně jako Lulu, skvěle balancuje mezi komedií a dramatem a prvoplánovitě nejde o snahu podojit mě podobné citlivky a já za celou dobu nebojoval s myšlenkami, že by se film snažil vytřískat co největší tržby na slzách a roztomilosti, naopak jsem cítil, že na filmu pracovali lidé, kterým nebylo téma a láska ke psům či veteránům cizí. Pes je ovšem v Psovi jasným lákadlem, jak vyplynulo z traileru a film se této cesty více než obstojně drží. ()

Helo

Sympatická a vůbec ne povrchní road movie (komedie ani tak moc vlastně ne) se skvělou člověko-psí chemií, kde Tatum zase ukazuje, že dokáže hrát, třebaže trojice psisek ztvárňujících Lulu ho stejně nechává daleko za sebou, což by ovšem platilo i kdyby tu Tatum předvedl rovnou oscarovej výkon. A velkej plus za to, že to není jen psí doják, ale nebojí se to přesahu ohledně něčeho jako lidskýho i psího PTSD z války. ()

tufr

Skvělá buddy movie. Rychle ubíhající a vtipná záležitost, která má i pár slzopudných momentů. 75% ()

William_

Snímek, který nemá nejlepší efekty, akční scény, ani dechberoucí příběh, který vás vytrhne ze židle - ne. Tento film vsází na pohodu, klid, krásný road trip po nejkrásnější zemi na světě, a zábavného čtyřnohého přítele. Film na uklidnění mysli. ()

M.i.k.e

už po přečtení synopse musí být všem jasné o jaký druh filmu v tomhle případě půjde, kudy se bude ubírat a jak nakonec dopadne. A ono to vůbec nevadí, protože je tu Tatum, který je sympaťák i ve chvíli kdy hraje trochu debila a pak pes-fenka, která je sympatická i když jde Tatumovi po krku. Celý film se opírá o množství klišé, takže tu máme hledání sebe sama, nepřipouštění si nevyhnutelného a samozřejmě i PTSD a válečné trauma (bez jakéhokoliv zlehčování). Dohromady to nicméně funguje jako lehce jiná (díky netypickým parťákům), spíše odlehčená (navzdory vážnějším tématům) road movie, která uteče jako voda a i ty kýžené emoce přinese...65% ()

vydumnica

Z mojej strany trošku sklamanie. Čakala som, že sa snáď z toho vykľuje nejaká romantická komédia, ale Dog je len obyčajný road movie o priateľstve človeka so psom. Podobných filmov tu už bolo dosť, tento neponúka niečo nové ani originálne. Jediná vtipná scénka a zároveň najlepšia zo všetkých bolá tá v 5* hoteli. Páčila sa mi hudba a kamera. Nepáčili sa mi vedľajšie postavy a celkovo dosť nudný, nepravdepodobný a nezáživný scenár. ()

angel74

Sice se tu najde několik lehce humorných okamžiků, ale za komedii bych tenhle sympatický počin zrovna nepovažovala. Když už něco, tak se dá říct, že snímek umně balancuje na pomezí dramatu a zábavného filmu, přičemž důraz je kladen spíše na vážnější témata. Vedle tří úžasných psích slečen, jež představují fenku belgického ovčáka Lulu, na sebe strhává velkou část pozornosti Channing Tatum, který ztvárňuje vskutku velmi přesvědčivě traumatizovaného vysloužilého mariňáka Briggse. Potěší také citlivá práce s emocemi, na něž tvůrci příliš netlačí, přičemž diváka lacině nedojímají. Pak klidně odpustím i trochu toho (povinného) patosu. (70%) ()

FilMiki

Tak jako samozřejmě, žádný umění to není, herecky ani jinak neoslnilo, občas kýč jak bič, scénář taky místy blbej a toho humoru tam mohlo být víc, páč tam nebyl žádný, ale ta fena... asi stárnu, ale Lulu, ač nebyla z Honolulu, ta se mi líbila spolu s panem režisérem a nějak dohromady to zkrátka šlo. Ale škoda, fakt škoda toho psího potenciálu. ()

UhLee

(6,5/10). Dog byl v mém hledáčku už nějakou dobu, ale dnes na něj konečně během horkého odpoledne přišla řada. Musím uznat, že film překypuje řadou nejrůznějších klišé. Ale my jsme si to nesmírně užili. Takových filmů není mnoho a navíc vás film pohladí na srdci. Věřím, že tady by zaplesalo srdce i největšího cynika :) Channing Tatum se na roli hodí jako ulitý a jde vidět, že se jedná v jeho případě o opravdu srdcovou záležitost. Ve výsledku jsme teda dostali velice příjemný film se spoustou krásných záběrů, kdy jde vidět láska psa a člověka. Je to taktéž proloženo řadou vtipných scének, které mě nenechaly chladným. Pro milovníky dojemných příběhů a čtyřnohých mazlíčků úplně ideální. ()

Johnny.ARN

Takýchto filmov už bolo, o psích veteránoch v rôznych civilných situáciách. A tento nemal ani emóciu ani schopný dej. Slabý road trip, kde sa skoro nič nedialo. 2 z 5 ()

elanius

(46/2022) / Sympatický malý filmík. Tatum sa chopil aj réžie a musím povedať, že aj herecky mu táto poloha celkom sadla. Oproti ostatným zvieracím filmom sa mi páčilo, že príbeh bol celkom originálny a v niektorých momentoch aj docela dramatický. Oddychovka. (6/10) ()

drake31

Dog nemá niečo špecifické čím ohúri, žiaden do očí bijúci WOW faktor, no očarí, pobaví, zahreje pri srdci, a to mnohokrát stačí viac než dosť (pre mňa osobne sú to možne tie najdôležitejšie faktory). Film ako celok je príjemný road-trip naprieč US kde stretávame kadejaké charaktery, ktoré postupne gradujú od tých vtipných po tie serióznejšie, a to isté platí aj pre vzťah Briggsa s Lulu, ktorý mi na konci trochu zahmlil oči. Channing Tatum je enormne charizmatický, Lulu (v podaní Britta, Lana 5, a Zuza) je roztomilo nebezpečná, a interakcie medzi nimi, ich puto robia tento film. ()

Jaro.Krafcik

Nachýtavka v kine. Komédia skoro vôbec, aj keď pár vtipných momentov sa našlo bol to skôr road movie s prvkami drámy. Odchádzal som spokojný či už zo záverom alebo plným popcorn combom. Toto sa ešte nestalo. Film navnadil až tak že nebol čas na občerstvenie a čaro nového kina golden apple cinema v mikuláši ohúrilo. Len to šetrenie svetla nakonci filmu mierne zaskočilo. Ale inak psíčkarov určite nesklamal. Taká milá oddychovka. 5* ()

JohnSmith

Chvíli jsem přemýšlel i o vyšším hodnocení ale zůstanu při zemi. Psi roadtrip není vůbec špatný, postavičky a zážitky ktere na ceste pes a Tatum zažijí jsou moc fajn a musím uznat, ze mi tu byl Tatum velice sympatický ()

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)