r007

Velmi trefné na dnešní dobu, zpočátku  jsem byla skeptická, ale hned mě to vcuclo do děje  a nestačila jsem se divit! Ono je to vlastně hrozně  smutný film o lidstvu na počátku zkázy...tedy v naší přítomnosti. A mám takový pocit, že kdyby to bylo drama, tak by to ani nedorazilo do kin. Takže to musí být trochu komedie a snad to lidi nakopne, protože takhle se už vážně žít nedá !!! ()

DaNvYto

Film je za mě zdařilou parodií kapitalismu a Tima Cooka... při které se smějete. :D Na konci Vám do smíchu ale moc nebude, protože nehledě na to jak film dopadne, si uvědomíte, že to tak vlastně dopadnout opravdu se 70% pravděpodobností může! :) ()

Fantaji

Stopáž mi přišla až moc dlouhá a místy je to až moc forsírované, ovšem jinak velmi povedená satirická podívaná, která alegoricky, vtipně a s lehkostí zrcadlí dobu těžkostí, společnost a její problémy – za které si může především sama a které sama především sebestředně neřeší, dokud není pozdě. Společnost vedou už tak nechutně bohatí, mocní a ještě víc mocichtivý jedinci, kteří jednají vlastně jen ve vlastním zájmu, jediným cílem je obohatit se ještě víc, do úplného nesmyslu... a čert vem ostatní! Teda ne čert, ale ta kosmická hrouda s ohonem! Mimo jiné... Herecký ansámbl září jednou hvězdou za druhou a to při střetu s kometou zvláštně pomáhá i škodí. Každopádně určitě stojí za zhlédnutí a každý si tam imho najde to své. ()

HellsAngel

Geniálna satira, ktorá úplne presne vystihuje ducha dnešnej doby (a to, žiaľ, aj v situáciách, ktoré sa svojou bizarnosťou zdajú byť už za čiarou). V porovnaní s McKayovými poslednými filmami – The Big Short a Vice – je toto suverénne najlepší počin. Nestačí ho však len vidieť. Treba sa nad ním aj zamyslieť. ()

Dr.Abe

Klasika v podobě katastrofického USA filmu již podobnému viz. Proroctví. Připojený nadhled, humor a satira byl naprosto vhod - rozmělňuje to, i tak dojem ubulené limošky. Ovšem kritika současné společnosti na jedničku. To jsme fakt takový debilové? Kdo si to chce ověřit, doporučuji sestoupit na první fázi pekla. A to do diskuzí na novinky.cz. Ne pro vkládání příspěvku,.. stačí číst. Vím, že existuje černá zóna internetu, kde to musí bejt fakt hnus, ovšem toto je jeho psaná forma individuálních uživatelů. ()

ZetDaElO

"Serte na to, kupujte kryptomeny!" Najviac ma baví, ako si tí fuj fuj amíci vedia urobiť srandu sami zo seba a ako to pravoverní obrodení slovänia berú osobne. Svet je už naozaj zrelý na reštart. Inak film naozaj skvelý, či už ideou, hereckým obsadením a spracovaním. Nič originálnejšie som dlhé roky nevidel. ()

Dacsus

Slniečka a vedecký prístup? Ale no tak, veď to su tí, čo vám budú tvrdiť, že existuje nespočetné množstvo pohlaví, a že muž je ženou ak si to myslí, a opačne, nehľadiac na jeho chromozómy a orgány. ()

JHappy

I když mám tento druh filmu rád tak tohle je opravdu bída, sice fajn efekty a obsazení herců, ale je to nuda, nuda a ještě jednou nuda. Musel jsem se několikrát k filmu vracet abych ho vůbec dokoukal. ()

Ace.A.T.L.

Tak šel jsem do toho hlavně kvůli Jennifer a Leonardovi a ona se z toho vyklubala dost fajn záležitost. Je tam hodně narážek, dvojsmysl a připomínek, který by měl pochopit každej, kdo neni až tak mimo. Film je super odlehčenej, ikdyž se jedná o dost vážný téma, který upozorňuje na směr, kterým se svět šine v reálu, ikdyž nejde o kometu, co ho ohrožuje. Líbilo se mi to, bavil jsem se a celkově to působí hooodně fajn dojmem. Za mě 4* a DOPORUČUJU ()

Anusak

Smutně vtipný a velice aktuální komentář k současné společnosti nabitý skvělými herci. Je to super, k zasmání, k nasrání i ke smutku, ale asi jsem čekala něco víc, možná ve smyslu odvážnosti v ironii a sarkasmu. Musím si ten film ještě trochu zpracovat. Ale dobrý to je. ()

F2003F

Téma filmu až hrozivo odrážajúca dnešný svet. Za úspech môžu znovu vďačit hlavne Leovej charizme a jeho fantastickému výkonu (výbušný monológ). Ostatná plejáda sa tiež predvádza v rámci možností, no réžia zostáva stále priemerná. Štvrtá za zanechanie výsledného dojmu a odvážne početné hviezdne obsadenie s akým sa neradno zahrávať (Valentín, Šťastný Nový rok, Mládeži neprístupné atď.) ()

Dawe2

Jedna hvězda za satiru a za konec, jinak to nestojí vůbec za shlédnutí. Možná jako krátkometrážní film by to bylo fajn, takhle je to dlouhá nuda. Jinak opravdu doufám, že takhle zle na tom ještě lidstvo není, i když se tak dost lidí chová. ()

Pepi74

Strašně moc mi to připadalo Mars útočí! . Jenže ten měl být jak parodií na staré UFO filmy a i jako jasná komedie. Tady se předestírá, že je na světě jen USA (jo a taky neschopní Rusáci, co jim raketa vybuchne už na zemi) a nikdo jiný. Výrobce mobilů obšlehnutý ze Zítřek nikdy neumírá ale mnohem víc slizký, který tu zkázu vlastně zaviní. Jako chápu co tím autor chtěl říct ale od chvíle kdy se moderátorka zeptala "Co holky, jsou v pořádku" a pro jistotu si ňadra ještě přerovnala jsem začal pošilhávat po přítelkyni, která se nudila ještě víc než já. Dlužno říct, že alespoň u nás jsou holky v pořádku. V tom vidím přínos celého filmu. ()

tchempi

Já se nudil. A nudil jsem se dlouho, protože stopáž je brutálně přepálená. A přitom to mohl být fajn film s chytlavou zápletkou a skvělými herci, kdyby to ovšem rejža se střihačem nepodělali. Je to nezáživně natočené, špatně sestříhané a ty „doku“ vložky s pářícími se keporkaky a dalšími cypovinami ze socnetů mě vyloženě sraly. ()

heger

Kopec nápadov, je to vtipné, má to spád, ale v konečnom dôsledku mi to príde len ako zábavná alegória ()

bazmat

Film je rozkročený mezi naléhavou temnou vizí blízké budoucnosti typu Years & Years, nebo Black Mirror a ujetou satirickou fraškou jako Iron Sky a nemůže se rozhodnout, který z obou směrů zvolí. Spolu s fajnovou vizuální stránkou by to stačilo na 3 hvězdy. Výkony hlavních stars (DiCaprio, Streep, Blanchett), jejichž postavy se ukotvily ve směru satirické frašky, to vytahují na 4. ()

Crust

Skvělému prvotnímu nápadu a námětu zbytečně ubližuje podání v podobě komedie dotažené do absurdna. Možná se na to jen dívám pohledem Evropana, který má již střední věk na dosah, možná že je společnost v Americe nebo někde v Asii už opravdu takhle šílená, ale nemůžu se ubránit tomu, že reálnější podání současných společenských nešvarů by utvořilo satiru mnohem kousavější a pohled do zrcadla bolestnější. Takhle to možná skončí jen jako jeden ze zkonzumovaných filmů v záložce "pobavilo, ale jedeme dál" a v mém případě možná ani to ne. Reálně hodnocení tak max. 70%. ()

Elisson

Toto je ten druh filmu, ktorý sa mi páči i nepáči a vôbec neviem aké hodnotenie by mal dostať. Je tu niekoľko klišé známych z amerických katastrofických filmov - napríklad, že Američania sú jediný inteligentný a technicky schopný národ :-D ale teda pekne vyzdvihli isté úchylnosti doby, občas ich predstavili až tak divadelným spôsobom, že i blbšiemu divákovi (a takých je väčšina) muselo docvaknúť, že tento svet a táto spoločnosť vôbec nie sú normálne. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Nominace na Oscara zveřejněny!

Nominace na Oscara zveřejněny!

08.02.2022

Jedna z nejvýraznějších hollywoodských ceremonií roku, tedy předávání prestižních Oscarů, se pomalu ale jistě blíží a dnes ve 14:18 místního času začal přímý přenos vyhlašování kompletních nominací… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD