Půvabná, sympatická, a přece osamělá prodavačka lístků chicagské nadzemky Lucy Moderatzová platonicky miluje neznámého muže, který si u ní každé ráno kupuje lístek. Sní o tom, že si jí jednoho dne všimne. Jenže místo toho si ona náhodou všimne, jak se dostane do střetu se dvěma chuligány a je sražen do kolejiště. Protože se právě blíží vlak, Lucy neváhá, vrhne se k bezvědomému a stáhne ho z kolejí, čímž mu zachrání život. Teprve v nemocnici se dozví, že jde o právníka Petera Callaghana. Dřív než stačí odejít, nahrne se do pokoje jeho svérázná rodina a všichni ji považují za Peterovu snoubenku. Zaskočená dívka, okouzlená srdečným přijetím, nedokáže v první chvíli říct pravdu, a než se k tomu později odhodlá, zjistí ji rodinný přítel a Petrův kmotr Saul. Lucy mu sice vysvětlí původ omylu, on ji však přesvědčí, aby rodině nic neříkala. Její existence jim prý pomáhá snášet Petrův stav. Jediný, kdo tuší, že něco není v pořádku, je Peterův bratr Jack, kterému se Lucy velmi líbí. Také jí je Jack sympatický, a tak není divu, že se do něj zamiluje. Když se zdá, že zamotanější už to být nemůže, Peter se probere z kómatu. (TV Nova)

Phobia

Romanticko-komediální slaďák, který jsem jednou vydržela sledovat. Absolvovat tuto podívanou podruhé nemám zájem, ale kdyby to bylo k něčemu dobré, nemuseli byste mě nutit pistolí. Prostě snesitelná, zcela předvídatelná limonáda s obstojnými herci. 60% ()

ajuska

Nenápadné, průměrné, šedé. S možná trochu netypickou zápletkou, ale typickým rozuzlením, ale když je nálada na průhlednou romantiku, může být.. ()

kingik

Tak tímhle filmem se autoři netrefili do mého vkusu. Netvrdím, že je to úplně špatné a jiným se to může líbit, ale mě to moc neoslovilo. Podruhé už bych se na to dívat nedokázal. Mé hodnocení: 40% ()

Webb

Věčně ohraná deska pořád dokola hrající. Navíc Sandru Bullock opravdu moc nemusím. Fakt nechápu proč se tyhle filmy pořád točí.... ()

Jordan

ja na romantické komédie veľmi nie som a táto je pomerne klasická, každopádne je pomerne milá, humor je tiež decentný a hlavne - sandra je rozkošná s tým svojím príšerným vkusom v oblečení a milými ksichtíkmi; keď sa pridá sympaťák Pullman a správňak warden, dobrý vianočný film máte ako vyšitý; ()

Anderton

Pre mna jedna z naj vianočných klasík, ktorú tým pádom vidím raz ročne. Relatívne originálny námet z doby, kedy sa ešte na poli romantických komédií dalo niečo vymyslieť. Niečo, čo by nezaváňalo iba čistým kalkulom. Bullockovej okrem Revesa sedí aj Pullman, ktorého poslala v inom filme do prdele Ryanová kvôli Hanksovi, krava. Keď sa herci k sebe hodia, hneď sa lepšie točí a aj na to pozerá. ()

Sašenka165

Krásná romantická komedie s okouzlující Sandrou Bullockovou a zatraceně sexy Billem Pullmanem. Velká dávka dobrých vtipů a úsměvných situací - sice tenhle film není nijak originální, ale mě zahřál u srdce. ()

nash.

Klasická romantická komedie postavená na drobném omylu, který se stane oním pověstným kamínkem co uvolní lavinu omylů, nedorozumění a nečekaných komplikací. Svižná, vtipná, občas i dojemná pohodovka, plná hbitých dialogů, romantiky i humoru. A k tomu všemu okouzlující Sandra Bullock ve své zřejmě nejsympatičtější roli. Zábavná, milá i dojemná, třeba ve scéně, kdy sleduje vánoční pohodu u Callaghanových. Jedna z romantický komedií, na které nedám dopustit. ()

WANDRWALL

Sní a její sen se stává skutečností, když se muži, co nesní stane tragédie. Následky pro ni jsou dobré, pro něho hrozné. ()

Arsenal83

Vidieť Sandru Bullock v romantickej polohe to je pre mňa ako úder policajným roxorom do siedmeho rebra, hoci ste o masáž neprosili. Napriek tomu, v tomto filme mi nevadila žiadna jej poloha, hoci stále sa mi na ňu lepšie pozerá, ked je otočená chrbtom. Nemusím ju, no film mi nevadil. Nuž, ako by dramatik svetového rangu Václav Havel povedal: "To jsou ale pauadoxy..." ()

marhoul

Tohle mě desítky let míjelo a není nad to, pustit si vánoční film v létě. Jaké bylo překvapení, že mě to bavilo, rozesmálo a potěšilo. Nízké hodnocení mě docela překvapuje. Mezi romantickými komediemi jedna z těch vydařených. ()

heyda

Průměrná romantická krávovinka, která těží z přirozeného chování Sandry Bullock a příjemné rodinné atmosféry. V mnoha směrech je to sice blbost, ale stačí to na 50%. ()

sharky

Můj vánoční romantický úlet, kdyby se to neodehrávalo o těch vánocích a vždycky to v tý době nedávali v televiz,i tak by se mi to asi tak nelíbilo, ale takhle..:) ()

ARI50

Nepříjemná Sandra ve filmu kdy chtěla pichat oba bratry, film nebavil, spíše nudil. Příběh o ničem. ()