Eddie Murphy v akční sci-fi komedii o Měsíci plném hazardu.  Píše se rok 2087. Na Zemi byly zakázány všechny druhy hazardních her, a tak se novým rájem všech vášnivých hráčů stal Měsíc, kde začaly růst kasina a herny jako houby po dešti. Jeden z mála prosperujících podniků, kde je hazard zakázán, provozuje dobrodruh a pašerák Pluto Nash. Když však odmítne návrh Rexe Cartera, který chce jeho podnik koupit a proměnit v doupě hazardních her, dočká se odplaty. Podnik exploduje a v následné přestřelce se podaří uniknout jen Plutovi, zpěvačce Dině a starému robotovi Brunovi. Rozhodnou se odhalit pravdu o Carterovi a jeho zločinech, současně však musejí prchat před jeho zabijáky. Ani úkryt na odvrácené straně Měsíce jim nepomůže, a tak skončí v Carterově sídle. Pokud Pluto něco rychle nevymyslí, zemřou. (oficiální text distributora)

Martin741 odpad!

Krasny dokaz toho, ze Edddie Murphy /Beverly Hills Cop 1 - 3/ nema velky herecky talent a pravom vyhasol. Teda tak priserny film som dlho nevidel, herci prehravaju, tempo ziadne a v strede sa dostavi priserna nuda. Film stal navyse 100 miionov dolarov a v kinach komplet zhorel : 0 % ()

Nach

Velice nudný, ale ne zase až takový průser jakého jsem se bál. V podstatě vše je zde nevýrazné, ať od vztahů mezi postavami, po akci až k efektům a kulisám. Tohle se nepovedlo a zaslouženě si to odneslo velký průšvih kvalitativně, kvantitativně i ekonomicky. 45% ()

Šimpy

Sákryš, co proti tomu všichni máte? Já se celkem bavil. John Cleese je skvělej, James Rebhorn dobrej, Peter Boyle taky a Bruno je k sežrání. Nic složitého, na vypnutí fajn. ()

panMartin odpad!

Eddie Murphy zde klesl na nejhlubší hollywoodské dno. Eddie Murphy je smutný případ bývalého komika, který si stále myslí, že někoho zajímá. Opravdu nevím jak tohle někdo se zdravým rozumem může natočit. Na jedno kouknutí úplně stačí. ()

Vecko99

Opět se potvrdilo, že jakmile se ve filmu objeví někdo z klanu Baldwinů, tak je to propadák. Když se k tomu ještě přičte tragický scénář, který vypadá jako parodie Austina Powerse, tak to nezachrání ani Murphy a ani další plejáda skvělých herců v čele s Johnem Cleesem. Murphy už bohužel filmově jen paběrkuje:((( ()

FritoleXx

Ne tak hrozné, jak se dle hodnocení může zdát. Měsíc je v budoucnu místo plné hazardu, světel, nočních klubů a robotů všech druhů. Už jen z té stylizace jde vidět, že to je prostě rodinné sci-fi, které se zalíbí spíše dětem. Efekty jsou díky rozpočtu na slušné úrovni i dnes a vůbec bych příběhy z oné "Malé Ameriky" viděl docela rád třeba v nějakém sitcomu, hodí se pro to. Zápletka je klasická nenáročná blbost, jak je u Murphyho komedii zvykem. Vtipem sice uplně nepřekypuje, ale občas jsem se usmál a nic není vyloženě trapné. Z mého pohledu vcelku podhodnocený film, lidi by prostě neměli koukat na filmy pro děti, když je nedokáží v dospělosti skousnout. ()

Ryuuhei

Pohodová sci-fi komedie, které v dnešní době už bohužel nevznikají. Bavila mě příběhová linka točící se okolo sympaťáka Pluta a jeho klubu, příjemné zasazení na Měsíc, či přihlouplý humor odlehčující celý děj. ()

lennyd

Pluto Nash (Eddie Murphy) je veleúspěšný podnikatel, který vlastní jeden z nejnavštěvovanějších barů na Měsíci. Když dostane nabídku od majitele sítě kasín Rexe Cartera na odkoupení jeho baru, samozřejmě odmítne - a od té chvíle začíná tvrdý boj o život, protože Rex Carter nesnáší odmítnutí. Se svojí servírkou Dinou a robotem Brunem se musí dokonce opustit obydlené oblasti Měsíce, aby se nakonec postavili samotnému Rexi Carterovi v jeho největším kasínu ... Ježiškote to byla ptákovina. Ale ukrutná. Nevím jestli to bylo úmyslem, nebo součástí Murphyho plánu na zruinování Hollywoodských studií, ale tento film určitě žádné velké prachy nevydělá. Tak hnusné efekty jsme neviděli dobrých 30 let (zvlášť odporná je přestřelka a pronásledování v otevřené měsíční krajině). Murphy se pitvoří a pitvoří, takže je chvilkama jen dobře, že navlíkne skafandr a není ho vidět. Rosario Dawsonová tam jen tak postává a kouká, kdyby místo ní k Murphymu dali psa, dopadlo by to nachlup stejně. A robot Bruno je kapitola sama pro sebe - Kryton z Červenýho trpaslíka hadr. Prostě typickej představitel kategorie Odpad!....... A nebo jsme to nikdo nepochopili, a tohle měla být parodie na všechny sci-fi filmy - pak je to na 5*. Než se rozhodnu, dávám polovičku - 3. ()

-ELFKA- odpad!

Celý film som rozmýšlala aké omamné látky požili tvorcovia tohto filmu. Zrejme druh tej drogy v Európe ešte nepoznáme, zastrela im úúúplne fšetky zmysly a nenechala im ani štipku zdravého rozumu. ()

sedm.1

Katastrofální příběh nasazen do výpravných kulis.Murphy tu už nepoužívá ani ten svůj pověstný škleb a ani spousta kratičkých výstupů známějších herců(Guzmán,Pam Grier,Young,Cleese,A.Baldwin) filmu nepomohlo.Opravdu hlavní problém je v tom příšerném ději,neboť něco tak našroubovaného na sebe se jen tak nevidí a navíc to vůbec nefunguje.P.S.trapnější herecký výkon,než předvedl Randy Quaid,už snad vytvořit nejde. ()

vitekpe

Nejak jsem nepochopil, komu mela byt tahle komedie vlastne urcena. Film je velmi to dobre obsazeny, vyprava/triky na urovni...ale je to strasne nudne. Ani jednou jsem se neusmal... ()