Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  *****

  Jedna z rozprávok,ktorú môžem vidieť aj 20x a stále to bude ako"po prvé"!Jedna z najlepších,ak nie najlepšia Československá rozprávka akú som kedy videl!Skvelá atmosféra,réžia,herci :) Dovolím si poznamenať,že rozprávky týchto rokov patria podľa mňa medzi najlepšie na svete!Zahraničná produkcia je len trápnou napodobeninou"našej"rozprávkovej kinematografie!Neviem si predstaviť sviatky bez tejto skvelej rozprávky!(27.12.2007)

 • Mi Nü-Chai
  *

  Jedině s norským lektorem jsem to zvládla bez dávivého reflexu. Jinak další tradiční ZLO, které srdnatě dlouhá léta leze o Slunovratu z obrazovek. Což mne přivádí k myšlence - vylézt na mě júrei, zajdeme něco popít, vylézt na mě Popelka nebo nedejcthulhu Trávníček, uřežu jim hlavy.(1.2.2013)

 • kajda.l
  ***

  Nepochopitelný kult. Veskrze průměrné zpracování známého příběhu. Otravná hudba, které vévodí nesnesitelný hit božského Karla. Průměrné výkony charakterních herců (Menšík, Hlaváčová). U ústředního dua funguje pouze úsměv Šafránkové, předabovaný Pavlík strašnej. Holubi požírající luštěniny :) A největším zmarem je účast Zemanova prostituta Slávka Jandáka. Pohádka, kterou jsem příliš nemusel ani jako dítě. Čechům stačí ke spokojenosti skutečně málo. Ovšem uznávám, že z české pohádkové tvorby to patří mezi snesitelnější výtvory.(25.12.2016)

 • Ouwen
  odpad!

  Nemám nic proti pohádkám jako takovým. A je mi jasné, že to co se mi hnusí u Popelky je vlastně primární prvek tohohle žánru. Film vtlouká do hlavy až moc masivní idealismus, správňáckou, protivnou Popelku, nesmyslný scénář plný hovadin a otravnou ústřední písničky Gotta, která hraje po celej film. Hlavně chování Prince je WTF.. nemá cenu psát ptákoviny, co degradují tenhle film.(24.6.2017)

 • sud
  *****

  Troufám si říct, že je to možná nejhezčí pohádka. Krásná a křehká Popelka v podání Libušky Šafránkové, mladý princ Pavla Trávníčka, zlá macecha a její dcera (Carola Braunbocková a Daniela Hlaváčová), ztepilý čeledín Vincek, jeden z nejkrásnějších partů Vladimíra Menšíka, to jsou ikony, které se k nám (nejen) každé Vánoce vracejí a po bůhví kolikátém shlédnutí nám pořád dělají radost. Ta největší pohádková klasika.(25.12.2005)

 • - Vladimír Menšík (Vincek) ako jediný nevyhadzuje čapicu do vzduchu ako ostatní na statku pri oslave mladého páru. Neznášal totiž parochňu, tak si z nej odstrihol len okraj, ten prišil k lemu čiapky a tú nasadil pevne na hlavu. (Raccoon.city)

 • - Mŕtva líška bola poľovníkmi zabitá už na jeseň a uchovávaná v mrazničke, aby sa nerozložila. Druhá líška, ktorú vidíme vo filme hrýzť šíp, ktorý tam mala pripevnený háčikom, bola skrotená a nič sa jej nestalo. (Raccoon.city)

 • - V Norsku byl zvolen překrývaný dabing, kdy je v pozadí slyšet čeština. Všechny postavy nadaboval norský herec Knut Risan. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace