Operátor tísňové linky (Jake Gyllenhaal) se snaží zachránit volající, které jde o život, ale brzy zjistí, že všechno je úplně jinak. (Netflix)

Geronimo7

Dobrý film, herecký výkon Jakea  je super. Jen kdo viděl původní dánskou verzi jako první bude se mu tato verze líbit méně. Skandinávci prostě umí. Dánská verze byla uvěřitelnější. Každopádně se určitě nejedná o ztrátu času, originál je ovšem vždy jen jeden. ()

Sopholojong

Jake Gyllenhaal je asi tak o dve triedy lepsi herec ako Jakob Cedergren z danskeho originalu. Verite mu vsetko to vypatie, hnev, ci slzy ovela spontannejsie ako severskemu naprotivku. Konceptualne je to ale zase naopak uz nieco predtym videne, takze sa nekona ziadne " na-zem-popadana-celust" prekvapenie. Cudujem sa Fuquovi, ze si vyberie remake niecoho, co sa odohrava v jednej az dvoch miestnostiach a scenaristicky len kopiruje. "Predelavky" typu Suboja titanov, ci Total Recallu sa rozhodne kuchtia lepsie, kde si tvorcovia mozu viac vybit fantaziu na planetach, monstrach, subojoch a celkovo otvorenych priestranstvach. Ale ten Jake je famozny, cela jedna plnotucna "star" prave jemu a patri definitivne do Top Ten 20 hercov svojej generacie. 7/10 ()

vaclav.g.kar

Jake se snaží co to jde. Bohužel šlo z podobného tématu vymáčknout opravdu víc. Přiznávám že jsem neviděl původní dánskou pecku. Podle komentářů jde ale asi o kopírku 1/1. Na druhou stranu film natočený během nejtvrdšího Covidu pro Netflix asi dobrý.. :D 65% ()

Naby

Zajimavej pocin i pres to, ze to je nizkonakladovka. Najezd byl trochu pomalejsi, ale pak to celkem gradovalo a obcas se to zajimave zvrhlo. Za me pekna 4* ()

RadaRAW

Mám rád filmy kde nízký rozpočet nutí film diváka zaujmout jinak, než filmy klasické. Samozřejmě od toho je tady Jake Gyllenhaal, který opět svojí roli zahrál tak dobře, až běhá mráz po zádech. poněvadž tento film je čistě zaměření na jeho herecké výkon, tak to je ta jediná věc která by se měla hodnotit. Můžete na to koukat i tak, že se to spíše blíží k divadlu. Film zvládnul držet atmosféru a napětí po celou dobu a zkrátka je skvěle proveden, tudíž si zaslouží chválu. ()

gatuso

Hrube o nicem. Navic naroubovana agitace BLM a aby to nevypadalo tak okate, blahosklonne nechali tvurci hrdinovi zachranit tu zenskou i s deckem… ()

Tranda

Příběh: 3/5; Humor: 0/5; Akce: 0/5; Drama: 2/5; Napětí: 2/5; Hudba: 2/5; Vizuál: 2/5; Atmosféra: 3/5; Zábavnost: 2/5; Herci: 3/5. 4,5/10 ()

rengers

Snaha o velké drama se podle mě moc nepovedla. Herecky to od J.Gyllenhaala nebylo špatné, ale vůbec mě to nevtáhlo do děje, chvilkama až nudné. ()

kyblik2

Vôbec to nebolo zlé. Originál som nevidel. Jake vynikajuci herecky vykon, fajné zvraty v deji filmu a slušná atmosferická hudba. Za mna na jeden večer fajn :) ()

LadyLokiLili

Za mě skvělý výkon Jake Gyllenhaala. Stresující atmosféra, kde do poslední chvíle vlastně nevíte co je realita. Když jsem se na film dívala podruhé, už to nemělo takové kouzlo. Je to taková jednohubka, protože když film ztratí moment překvapeni, už je v podstatě o ničem. Kromě toho šokujícího zvratu nebyl nijak výjimečný. Ale to nemění nic na tom, že byl skvělý. ()

Carlito1

Náhodou... Velmi napínavá podívaná. Žádnou akci neočekávejte, celý film se odehrává na policejní stanici, kdy Joe Baylor (Jake Gyllenhaal) řeší zločin, co se tváří jako únos. Ve filmu se ale nachází i spousta zbytečností. ()

FiVe

Prachsprostá vykrádačka Dánského originálu. Až úplně nechápu co na tom tak zkušenej rejža jako antoán mohl dělat. Jake je dobrej, ale ta role je na prd. ()

veronikajel

Original jsem nevidela a po shlednuti remaku uz nemam ani chut videt. Tri * za Gyllenhala, na to se da koukat furt, jinak bez napeti, zvrat nastal jeden, pribeh nikde nevygradoval. Treba s tisnovou linkou se to neda srovnat. ()

kugl

Bohuzel s puvodni verzi nesrovnatelne. Jake prehrava a vysiluje, ale nikdo mu to neveri a celkove to moc nefunguje. Co je pak platne, ze pribeh je super. ()

NoirSurBlanc

Zaslouží si vysoké hodnocení, i když herce v hlavní roli nemám moc rád. To, co prožívá protagonista, je mi blízké, dost. Líbí se mi, že narativ není hodnotící, tak to má být. Lidé nejsou dobří nebo špatní, jsou nedokonalí, jsou to lidé. ()

doom.cz

Moc pěkně udělané komorní drama. Na začátku jsem si říkal, že to asi bude hovězina, nicméně mě to velmi rychle vtáhlo do děje. ()

webino

Originál je niekde inde,čo sa týka napätia a všetkého vôbec.,,ALE,, nieje to vôooobec zlé,na večer,,jeden,, po práci či len tak s priateľkou odporúčam na 100%.Náročnejšiemu divákovi odporúčam tiež,aby porovnal a určite nebude sklamaný ako si myslí.Film totiž má hodnotu.Netflix neočaril,neprekonal...,,ALE,,ani nesklamal!Scénar pripomína papier s TOP SECRET údajmi spočiatku,ale v polke filmu si asi každý otočí papier oproti slnku a začiernené veci vidí a chápe,ale aj tak dopozerá.Charizma hlavnej postavy a jeho skryté utrpenie je jediné čo ma bavilo až do konca a to je ten kumšt.Ja stále tvrdím že Netflix proste k...a vie kam naleje tie peniaze. ()

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

30.01.2024

Jake Gyllenhaal a Guy Ritchie spojí síly

Jake Gyllenhaal a Guy Ritchie spojí síly

10.10.2021

Přestože zatím o příštím filmu britského filmaře Guye Ritchieho (Rozhněvaný muž, Sherlock Holmes) nevíme takřka nic, projekt už se pomalu začíná blížit před kamery. O hlavní roli teď navíc jedná Jake… (více)