Operátor tísňové linky (Jake Gyllenhaal) se snaží zachránit volající, které jde o život, ale brzy zjistí, že všechno je úplně jinak. (Netflix)

floppy4

Keď si to porovnám s "The Call" (Tiesňová linka), kde hrala Halle Berry, tak toto je o 200% lepší film a to je natočený minimalisticky len z toho dispečingu. No a v rámci tohto minimalizmu je to asi maximum, čo sa z toho dalo vyťažiť, Antoán Fuqua teda režisérsky veľmi solídne. A samozrejme Jake Gyllenhaal je sakra dobrý herec a v tejto roli bol fakt dobrý. ()

Iku75 odpad!

Absolutní ztráta času 90 minut života jsem protrpěl , asmatické komorní drama kde se absolutně nic neděje zlatá Československá tv inscenace . Rok 2021 firmy velké zklamání ,Viník , Expedice Džungle , Free Guy vše odpad. Hnus jeden Americkej. Krimi Thriller ? to jako vážně ? ()

pepazapo

Víník  je remakem Dánského filmu Tísňové volání (2018)  95% filmu je úpně totožných s dánským originálem Jake gyllenhall se snaží přiblížit a výkonu herce Jacoba Ceregena z dánského originálu a docela dobře se mu to daří jinak ale mám doporučení je lepší neznat originální předlohu jinak budete zklamáni v postatě o nic nepříjdete jenom konec je jinak udělaný plus nějaké drobnosti 5/10. ()

Tomxxyy

Velka ztráta času.... Nudné, celé o jedné postavě, ohrane dějství, bez jakékoliv hloubky, a klasika.....takhle by se to v reálu nikdy nestalo. Tenhle film za váš čas nestojí. Jděte raději na pivo ()

Petomil

Absolutne nesaha ani po kotniky originalu z roku 2018 od Danskych fimaru....trapna americka parodie na uzasny, atmosfericky film, ktery me dostal totalne. Nechapu, proc to remakovali jen 3 roky po originalu! 2* za Jakea a Ethanuv hlas. ()

Chenso

Film se odehrává v jedné budově a na to že se prostředím nijak nemění je velmi zajimvý a každý s trouchou domyšlení si dokáže představit co se děje za hovorem který probíhá. Napínavé,zajímavé,dobrá otočka na konci. ()

matko2351

Jake co si to spravil? Strasne blbost, nuda, sledovanie toho isteho 90 minut. Nikdy viacej. Prosim Ta ako tvoj fanusik, vyberaj si filmy poctivejsie. A to som netflix miloval, ale asi zmenim nazor. ()

Dr.Gogo

Připadal jsem si jak malej kluk, kterého pozvali na zmrzlinový pohár ale místo něho dostal kostku ledu za trencle. ()

tXtX

V pohode. Prepotený a večne uslzený Gyllenhaal bol fajn, občas to síce trošku preháňal, ale dalo sa to prežiť. Na vyplnenie nudného utorkového večera je to neškodné. 60%. ()

McGuffin

Policista v call centru začne po telefonu vyšetřovat únos ženy, která mu zděšená zavolala, pak si telefonuje s únoscem a jinými policisty a začne vyšetřovat smrt, a pak začne přemýšlet a všechno dopadne lépe, než se zdálo. Žádný únos, žádná smrt, žádný Viník, The Guilty. Což ho nadchne tak, že se, a to už bez telefonu, k jednomu policejnímu zločinu přizná sám. Podle scénáře k původnímu filmu "Den skyldige" autorů Emila Nygaard Albertsena a Gustava Möllera napsal Nic Pizzolatto. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. Angus MacGuffin ()

vimluk_CZ

Bavilo mě to tak do půlky, pak už jsem si vážně přál, abychom objevili nové lokace (a ne - druhou kanceláří se moc lokace nezměnila...) Koukat na potícího se Gyllenhaala, jak si stále s někým volá bylo ke konci už otravné a už jsem odpočítával minuty do konce. Originál jsem neviděl, ale pokud to bude opět pouze z operačního střediska a nic víc - asi ho ani vidět nechci. Rozhodně ale zajímavý koncept! 55 % ()

mp5991

Udělat celý film v jediné místnosti, kde 99% času je reálně relevantní jedna jediná osoba, je dost odvážné a vezmu-li v úvahu omezené možnosti tohohle konceptu, tak to asi mohlo dopadnout i o dost hůř.  Zápletka je dobrá, atmosféra místy jakžtakž, úplně debilní je ale chování postav. Nemusím být génius ani profesionální operátor aby mi došlo, že volat únosci, kterého nemůžu najít, že o něm vím a jestli by teda nebyl tak hodný a nevzdal se policii sám, nebude úplně nejlepší nápad. A to je jen jeden z mnoha očividných přešlapů tohohle filmu. Já chápu, že nějak se ta hodina a půl vyplnit musí a napětí se taky nevytvoří samo (ne že by tohle moc pomáhalo), ale co je moc, to je moc. ()

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

30.01.2024

Jake Gyllenhaal a Guy Ritchie spojí síly

Jake Gyllenhaal a Guy Ritchie spojí síly

10.10.2021

Přestože zatím o příštím filmu britského filmaře Guye Ritchieho (Rozhněvaný muž, Sherlock Holmes) nevíme takřka nic, projekt už se pomalu začíná blížit před kamery. O hlavní roli teď navíc jedná Jake… (více)