Upíři znovu tady! Upíři Johna Carpentera vás přivedli až na samý okraj hrůzy ... buďte připraveni na to, že tentokrát překročíte hranice. Drsný zabiják upírů Derek Bliss (Jon Bon Jovi) se vydává na lov krvežíznivých tvorů do srdce Mexika, kde dostal nový úkol od záhadného klienta. polečně se skupinou zabijáků, ve které je i atraktivní Zooey, jež by mohla, ale nemusela být jednou z nemrtvých, se Derek pouští do boje s rostoucím počtem nebezpečných upírů prahnoucích po krvi a jejich úskočným a mocným vůdcem, který má však pro ně svůj vlastní plán... (oficiální text distributora)

cariada

No tohle je poněkud slabší pokračocání ,ale zároven tu platí první zkouknutí nic neřeší,. Po několikáté to zase tak špatný není.A přijdete ,na to že je to průměrný ,ale koukatelný horor. ()

Rodriguez

Oproti jedničce se nic podstatného nezměnilo. Jon Bon Jovi jede ve stejné nudě. Upíři prostě nejsou v dnešní době cool. 25% ()

Juto

Filmu chýba zmysluplný príbeh. Upíri sú klišoidná hrozba a hlavný záporák je úbohý. Je tu aspoň trochu krviprelievania, aby boli fanúšikovia hororov spokojní. 4/10 ()

dr.fish

Recyklát prvního dílu. Bon Jovi je jako neherec velmi dobrý a jeho parta upírobijců připomíná trochu Sedm statečných. Pár pěkných scén, vše ostatní klasické béčko. Nemám výhrad, není to tak kultovní jak jednička, ale ta upírka je famózní, hned bych se nechal vysát. 70% ()

Nivenx

Upíři od Cariho jsou parádním dílem, které baví od začátku do konce, ale tohle je nuda bez chuti a bez zápachu, které vévodí ještě trapný Bon Jovi. 10% ()

lennyd

Lovec upírů Derek Bliss (Jon Bon Jovi) dostává nový úkol - má dát dohromady partičku lovců, a vydat se do Severního Mexika zastavit rostoucí počty upírů v tamních krajích. Jenže všichni, které si do svého týmu vybral, se v poslední době rozhodli pověsit své řemeslo (a svůj život) na hřebík, a tak musí dát dohromady jinou partu - místního teenagera (Diego Luna), skoroupírku (Natasha Gregson Wagner), kněze (Cristián de la Fuente) a upírobijce z Memphisu (Darius McCrary). To už je tým, se kterým by se možná mohl šéfce upírské bandy postavit ... Už původní Carpenterovi upíři nebyla žádná výhra, a natož toto "pseudopokračování". V půlce filmu jsem se přistihl, že jen tak podřimuju - a to se přitom snaží být film docela akčním. Nu což. A ještě ... jedno staré přísloví praví - Ševče, drž se svého kopyta. Stoprocentně to platí i o představiteli hlavní role, Jon Bon Jovim. Jestli je něco horšího než hrající zpěvák, tak už snad jen zpívající herec ... ()

demented odpad!

Slabšie pokračovanie? Skôr odpad najrubšieho zrna. Oproti tomuto sú pôvodní Upíri nedostižný svätý grál. ()

PALINO

Najväčším a dá sa povedať aj jediným lákadlom tohoto filmu bol pre mňa predstaviteľ hlavnej úlohy Jon Bon Jovi, ktorý je mojim jednoznačne najobľúbenejším spevákom a muzikantom, len škoda, že svoju hereckú záľubu neuspokojil v lepšom filme. Už len predstava, že známy rockový spevák loví upírov, je pre mňa dosť nepredstaviteľná, ale Jon nie je až takým zlým hercom, takže po chvíli som v ňom dokázal vidieť i jeho postavu Dereka. Kvalitatívna stránka Upírov ale tlačí tento počin ku skupine menej vydarených a nudnejších filmov, takže som si po niekoľkých minútach začal v kútike duše priať, aby radšej Jon vymenil svoje protiupírske nádobičko za mikrofón, zavolal chlapcov z kapely a niečo nám zaspieval. ()

Haymar

Další hodně nepovedená, zbytečná a absolutně nezáživná recyklace původního filmu. Silný příběh u tohoto typu filmu ani neočekávám ale zábavu a napětí ano. Marně! Klišé, nuda, pruda, nic! Zvlášť nešťastný byl výběr titulních postav. Jon Bon Jovi jako drsný a nemilosrdný "upírobijec"? Hahaha (Sorry Jonny, ale na to nemáš ani herecké předpoklady ani vizáž... ale nic si z toho nedělej, proti té hlavní upírce, si byl ještě extra-třída) ()

mosnak odpad!

Skvělý a neskutečně skvostný hlavní hrdina Jon Bon Jovi! Jednička Upírů je luxusní záležitost, tohle je nuda a vůbec mě ten film nebavil. Bon Jovi bude dál zpívat a já budu rád,když u toho zůstane,protože po tomto výkonu mu fanynky padat k nohám nebudou. Spíše zkus nějakou romantickou taškařici! 1% ()

Zalost

Tak toto pro mě byla rána, i když jsem nečekal od tohoto filmu bůhvíco. První Upíři se mi poměrně líbili, ale tohle? Ve scénáři jsou natolik velké mezery, že se to za scénář snad ani nedá počítat. Polovina scén nemá pro děj filmu žádný význam. Hlavní upírka chce mít možnost díky rituálu chodit za denního světla, ale přesto skoro celý film se slunečními brýlemi už za světla chodí! Herci jsou naprosto strašní, včetně Jona Bon Joviho, ale zase chápu, že John Woods si svou kariéru potápět nechtěl :-) Dávám jednu hvězdičku díky jediné opravdu vtipné scéně s omluvenkou od rodičů "Ano, můj syn smí být lovcem upírů. Matka" ()

helraiser

V žádném případě ne tak špatné jak jsem po přečtení některých zdejších komentářů čekal, ale na první díl od Carpiho to samozřejmě nemá. Hlavní upírka moc charisma nepobrala, ale na druhou stranu to je pořádná kost. Celkově se jedná o průměrnou upířinu na kterou se celkem dobře kouká, ale za pár dní už ani nebudete vědět o co tam vlastně šlo. V žadném případě to ovšem není zbytečná ztráta času a za zkouknutí to určitě stojí. ()

Likan7 odpad!

Oproti jedničce pořádný sešup. Dolů. Jon Bon Jovi je pro smích, stejně tak jako všichni ostatní, včetně scénáře, režie, kamery...a celýho filmu. ()

Bigfuckman

Jon Bon Jovi by si měl hledět spíše zpěvu, protože ten mu jde o hodně lépe než hraní. opravdu nemusím takový typy (rádoby herců) co ze sebe dělaj celej film jen samolibého egoistu a co se týče herectví tak jejich schopnost hrát rovná se bodu mrazu. Filmy o upírech mám rád, ale ještě jsem neviděl opravdu DOBREJ film o nich z moderní doby. Jakž takž mě oslovil Blade (pouze první díl). Byl k němu i velmi dobrý soundtrack (ArdathBay by mohl vyprávět). No ale zpátky k tomuhle 90 minutovému braku. Pokud chcete vidět jeden z nejhorších upírských filmů, pak je tohle jasná volba. ()

Dr.Loomis

Oproti jedničce velké sklamání. Nuda.občas nějaký upír,nuda lovec upírů.Pak akce a a pak zas nuda a konec. Ale dokukal jsem to.I když jsem koukal na hodiny na dvd přehrávači a těšil se už na konec. 50% ()

Šak

Rozhodně slabší pokračování Carpentrova snímku, které postrádá narozdíl od svého předchůdce většinu ingrediencí daného žánru. ()

Mathyen

je to béčko, ale že bych se nudil... má to spád, pár hezkých scén, dobrou hudbu a atmosféru a Jon Bon Jovi dokazuje, že umí zahrát, ...jeho výkon to vlastně celé drží pohromadě na slušné úrovni 5.5/10 ()