Moderní společnost ovládá kult krásných žen. Betty má smůlu. Se svými tlustými brýlemi, špatnou pletí a nemožným účesem se mezi krásky rozhodně neřadí. Betty je prostě ošklivá. Betty pracuje v módním domě Eco Moda. Je pracovitá a zodpovědná a nesporně také schopná, ale krásy moc nepobrala. Betty je odsouzena do role chytré ošklivky, kterou její krásné kolegyně neustále ponižují; cítí se osamělá a touží po lásce. Zamiluje se právě do toho nejméně dostupného muže - samotného prezidenta společnosti, syna jejího zakladatele a velkého záletníka Armanda Mendozy... (Pawlinkaaa)

zdepapepa odpad!

Neříkám, že v kontextu ostatních telenovel je to odpad, ovšem v kontrastu se vším ostatním ano. Vyvolalo to masivní kopírování konceptu od ostatních televizí včetně TV Prima, vyvolalo to dojem, že ráz telenovel se změní (teda aspoň do chvíle, než se ukázalo, že ústřední hrdinka byla přeci celou dobu krásná (ošklivé káčátko). Beautiful all along, skvělý a příhodný anglický výraz pro tuto situaci. Skvělý a příhodný anglický výraz pru tuhle telenovelu by byl třeba shit. ()

Wysch

Ano, za tu pěknou babu, co se nakonec zjevila... A ano za tu porci parodie, ať již chtěné nebo ne, kterou telenovelka oplývala :-) ()

Praxis

Jako menší jsem se na to občas se ségrama koukal, ale dnes vím, že to byla chyba. Jednu hvězdu za úžasně teplého návrháře a hnusnou ošklivku ()

Džejkop odpad!

Nevím jestli to tvůrci myslí vážně nebo si dělají z celého žánru telenovel nezřízenou srandu. Předpokládám, že to myslí vážně, v tom případě je to opravdu ostuda. Kdyby to měla být ta druhá možnost, pak by se dalo uvažovat o lepším hodnocením (asi tak o jedné hvězdě za totální úpadek). A dokonce bych to mohl brát jako totální kravinu vysmívající se všemu a všem, kterou natočila banda zhulenejch středoškoláků, pak bych dal tak za pět :) . ()

blackrain

Ošklivé káčátko se proměnilo v nádhernou labuť. Hlavní postava Betty pracuje v módním domě Eco Moda, krásy moc nepobrala. Zamiluje se do prezidenta společnosti. Docela vtipná telenovela. Hlavně byla originální. Přišla s dobrým nápadem. V americkém remaku hrála dokonce jednu postavu Gina Gershon. Ten ale nebyl z daleka tak povedený jako tato kolumbijská. ()

IllIlIlIIl odpad!

Ubohá, bohužel trapná, prostoduchá, čitelná a naivní telenovela. Co více dodávat? To jedno ,,kouzelné,, slovíčko hovoří za vše - telenovela! ()

L_O_U_S

Ač je tento seriál naprostá pytlovina, já se na to díval a občas jsem se i zasmál. Největší říz měl Bettyin kamarád, který si nalíval do pusy voňavku, aby neměl nepříjemný dech. (229.) ()

togaf

Jak hodnotit telenovelu? Kdyby Betty hrála herečka (ehm, ano, herečka v telenovele je silný výraz), která je ošklivá, dala bych i dvě hvězdičky. Takhle dávám jednu – za šílený Bettyin účes a za „tři semestry na San Marinu“. ()

Tygrys odpad!

Dost dobrá úchylárna. Ještě když to běželo v TV (nebo ještě běží) tak jsem byl párkrát svědkem jak tenhle "seriál" více méně pravidelně sleduje můj otec.... Děkuju Bohu, že nebydlíme v garsonce :) ()

OG_Swifty

Osobně se Ošklivky Betty musím zastat, jako školou povinný jsem na to koukal spolu s mámou a byly tam výborný vtipy :o) A navíc Scarlet Ortiz je prostě NÁ-DHER-NÁ!! ()

maverick10 odpad!

Ana María Orozco je moje bohyne. Dodnes mam jeji plakaty a dodnes libam jeji obroucky bryly. Kdyz date miss world bryle, sepnete ji vlasy do culiku a date rovnatka, porad to bude miss world, tim nikoho neoblbnete, ze je to osklivka (krom poloviny poloslepeho osazenstva vsech domovu duchodcu. Ti si ovsem sleduji tento serial v domeni, ze se divaji na Receptar Premka Podlahy) ()

ZoltanCZ

Ultimátní telenovela, kterou rozdýchají jen drsní chlapi s chlupama na hrudi a potetovanou paží. Příběh o dívce se vzhledem na opačné škále krásy než je Mila Kunis, jezdící po Kolumbii ve škodovce. Příběh lásky a nenávisti, proměny ošklivého kačátka do dívky průměrného vzhledu. Herecké výkony par excellence, hlavně hlavní hrdina by zasloužil nějakou překrásnou plyšovou cenu. Scény natahované jak nudle, ve kterých každá informace zazní hned několikrát, aby si ji zapamatoval i spící důchodce. Scénáristický skvost, serál je zároveň velmi vtipným sitcomem, zároveň nervydrásajícím dramatem na úrovni amerických pecek, jako jsou Dallas či Dynastie. Dokonalost! ()

cariada

Ze záčátku jsem to nesledoval a ani jsem to neměl v úmyslu ale kolega v práci přišel jednou s tím ,že zrovan dneska se změní a bude krásná ,tak jsme na to všichni čuměli a ona se opravdu změnila ,ale k horšímu ta proměna přišla až mnohem dýl. Přesto jsem ani nevím proč pak na to koukal asi to bylo v tom ,že to bylo hodně humorný. ()

Šimpy

Cho cho, dobře kamenujte si mě, ale já se fakt bavil. jasně, má to spoustu nedostatků, tak typických pro telenovely, např. děj, který se může srazit do 2-3 dílů, ale lidi! Tohle není telenovela, spíš pokus o kolumbijský sitcom. A některé hlášky pro mě zkultovněly. "Jestli budu muset po každé, když ji budu chtít políbit vypít litr whisky, zničím si játra." ()

messiah odpad!

A vo co ku**** šlo tady? O příběh který by se vešel do jednoho dílu. Z krásky přestrojené za ošklivku se stane kráska. Jak romantické...nicméně tady jsem naštěstí viděl jen pár, nebo možná tři necelý díly ze začátku a ostatní vím od těch úchyláků ze střední...někteří na to koukali pravidelně a bez donucení :D ()

Můj další řecký příběh

Můj další řecký příběh

23.06.2006

Existuje mnoho příběhů o ženách či dívkách, které z ošklivé kačeny se změnily na krásné labutě. Za všechny třeba Ošklivka Betty, Když jedna bota sedí, Popelka (a všechny ty filmy na ní založené,… (více)