TV Program
Můj TV program – čtvrtek 11.07.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.
Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.
Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.
Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.
Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.
Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.
Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45
Novashopping
05:55
Snídaně (1994) (pořad)
Publicistický / Talk-show
08:25
Gympl s (r)učením omezeným - Z deště pod okap (2012) (epizoda) (S01E12)
Komedie / Drama
09:40
Kriminálka Anděl - Balkánská stopa (2011) (epizoda) (S02E11)
Krimi / Drama
10:55
Můj přítel Monk - Pan Monk má padáka (2004) (epizoda) (S03E04)
Komedie / Krimi / Drama
11:45
Tescoma s chutí (2009) (pořad)
Rodinný
12:00
Televizní noviny (1994) (pořad)
Publicistický
12:20
Ordinace v růžové zahradě - Hezky líbáš (2010) (epizoda) (S05E69)
Rodinný / Drama
13:35
Kriminálka Miami - Touha po krvi (2011) (epizoda) (S09E15)
Akční / Krimi / Drama
14:30
Kriminálka Miami - Lovný revír (2011) (epizoda) (S09E16)
Akční / Krimi / Drama
15:30
Výměna manželek (2005) (pořad)
Reality-TV
16:57
Odpolední Počasí
17:00
Televizní noviny (1994) (pořad)
Publicistický
17:45
Na lovu (2021) (pořad)
Soutěžní
18:50
Hospoda - Obránci (1996) (epizoda) (S01E14)
Komedie
19:30
Televizní noviny (1994) (pořad)
Publicistický
20:20
Policie Modrava - Návrat z Austrálie (2019) (epizoda) (S03E08)
Krimi / Drama / Thriller
21:35
Dáma a Král - Lék na vraždu (2018) (epizoda) (S03E08)
Krimi / Drama
22:45
Kriminálka Las Vegas - Nebezpečné známosti (2005) (epizoda) (S05E22)
Krimi / Drama / Mysteriózní
23:45
Kriminálka Miami - Touha po krvi (2011) (epizoda) (S09E15)
Akční / Krimi / Drama
00:35
Kriminálka Miami - Lovný revír (2011) (epizoda) (S09E16)
Akční / Krimi / Drama
01:30
Kriminálka Las Vegas - Nebezpečné známosti (2005) (epizoda) (S05E22)
Krimi / Drama / Mysteriózní
02:15
Můj přítel Monk - Pan Monk má padáka (2004) (epizoda) (S03E04)
Komedie / Krimi / Drama
02:55
Na lovu (2021) (pořad)
Soutěžní
03:50
Ordinace v růžové zahradě - Hezky líbáš (2010) (epizoda) (S05E69)
Rodinný / Drama
04:35
Jak se staví sen (2007) (pořad)
Reality-TV
05:55
Nový den (2020) (pořad)
Publicistický
06:00
Nový den (2020) (pořad)
Publicistický
07:00
M*A*S*H - Drahá Sestro (1978) (epizoda) (S07E15)
Komedie / Drama / Válečný
07:20
M*A*S*H - B. J. Papa San (1979) (epizoda) (S07E16)
Komedie / Drama / Válečný
07:45
M*A*S*H - Inga (1979) (epizoda) (S07E17)
Komedie / Drama / Válečný
08:15
M*A*S*H - Cena (1979) (epizoda) (S07E18)
Komedie / Drama / Válečný
08:45
M*A*S*H - Mladí a neklidní (1979) (epizoda) (S07E19)
Komedie / Drama / Válečný
09:15
M*A*S*H - Šťabajzna se vrací (1979) (epizoda) (S07E20)
Komedie / Drama / Válečný
09:40
Polda - Školka života (2017) (epizoda) (S02E06)
Krimi / Komedie
10:50
Policie Hamburk - Odpuštění (2018) (epizoda) (S13E02)
Krimi / Drama
11:45
Policie Hamburk - Stegnerův poslední úder (2018) (epizoda) (S13E04)
Krimi / Drama
12:45
Closer: Nové případy - Pohřešovaná policistka (2014) (epizoda) (S03E10)
Krimi / Drama / Mysteriózní
13:40
Komisař Rex - Na plný plyn (2000) (epizoda) (S06E01)
Krimi / Akční / Mysteriózní
14:35
Policie v akci (2017) (pořad)
Dokumentární / Drama / Reality-TV
15:35
Ano, šéfe! (2009) (pořad)
Reality-TV
16:45
Inkognito
17:55
Prostřeno! (2010) (pořad)
Reality-TV / Soutěžní
18:52
Počasí
18:55
Hlavní zprávy (1997) (pořad)
Publicistický
19:40
Hlavní zprávy (1997) (pořad)
Publicistický
19:55
Showtime
20:15
Stáří není pro sraby (2022)
Komedie / Road movie
22:05
Inkognito
23:10
Ano, šéfe! (2009) (pořad)
Reality-TV
00:20
Policie v akci (2017) (pořad)
Dokumentární / Drama / Reality-TV
01:20
Policie Hamburk - Odpuštění (2018) (epizoda) (S13E02)
Krimi / Drama
02:15
Policie Hamburk - Stegnerův poslední úder (2018) (epizoda) (S13E04)
Krimi / Drama
03:15
Closer: Nové případy - Pohřešovaná policistka (2014) (epizoda) (S03E10)
Krimi / Drama / Mysteriózní
04:50
Hranice bez hranic (2012) (pořad)
Dokumentární
05:15
Etiketa (2004) (seriál)
Dokumentární
05:30
Události v regionech (2007) (pořad)
Publicistický
06:00
Klenoty naší krajiny - Beskydy (2015) (epizoda) (S01E06)
Dokumentární
06:30
Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
06:59
Studio 6 (1993) (pořad)
Publicistický / Rodinný
09:00
Magnum
09:50
Úsměvy českého filmu (1995) (pořad)
Dokumentární
10:30
Toulavá kamera (2003) (pořad)
Dokumentární
11:05
Klenoty naší krajiny - Třeboňsko (2015) (epizoda) (S01E07)
Dokumentární
11:30
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou (2022) (pořad)
Soutěžní
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:30
Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
12:55
Za oponou (2005) (pořad)
Talk-show
13:50
Písničky z obrazovky (1976) (pořad)
Hudební / Krátkometrážní
14:15
Módní návrhářka (1957)
Komedie / Romantický
16:10
Magnum
17:00
Na cestě - Na cestě po Nigde (2010) (epizoda) (S08E35)
Dokumentární
17:30
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou (2022) (pořad)
Soutěžní
18:00
Události v regionech (2007) (pořad)
Publicistický
18:25
Kde domov můj? (2016) (pořad)
Soutěžní
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události (1993) (pořad)
Publicistický
19:56
Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)
Publicistický / Sportovní
20:10
MOST! - Epizoda 2 (2019) (epizoda) (E02)
Komedie / Drama
20:55
Poklad na Stříbrném jezeře (1962)
Dobrodružný / Western
22:39
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:40
Zpátky se Sobotou (2012) (seriál)
Dokumentární / Komedie
23:40
Komisař Montalbano - Doba pochybností (2011) (epizoda) (S08E04)
Krimi / Drama / Mysteriózní
01:20
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou (2022) (pořad)
Soutěžní
01:55
Zahrada je hra (2005) (pořad)
Publicistický
02:20
Dobré ráno (1998) (pořad)
Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:05
Cesty víry (2000) (pořad)
Dokumentární
04:30
Náš venkov (2000) (pořad)
Dokumentární
04:55
Příběh krajiny luk (2021)
Dokumentární / Krátkometrážní
05:30
Volavčí kolonie
05:45
Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)
Publicistický
06:00
Interhelpo - Historie jedné iluze (2008) (TV film)
Dokumentární
06:55
Povolání: Královna
07:40
Prostě zvířata (2018) (seriál)
Dokumentární
08:35
Amerika z ptačí perspektivy - Georgie (2011) (epizoda) (E13)
Dokumentární
09:25
Bedekr
09:50
Starověký Egypt: Kroniky říše (2022) (seriál)
Dokumentární / Historický
10:45
Bazilika (2013) (TV film)
Dokumentární
11:40
Cesty víry (2000) (pořad)
Dokumentární
12:10
Postřehy odjinud (1993) (pořad)
Dokumentární / Publicistický
12:15
Letecké katastrofy - Tragická zkouška (2018) (epizoda) (S18E06)
Dokumentární / Drama / Katastrofický
13:00
České tajemno
13:40
Úžasní mořští predátoři (2020) (seriál)
Dokumentární
14:35
Svérázné chování zvířat - Rozmnožování (2018) (epizoda) (E01)
Dokumentární
15:30
Tajemství britských královských paláců (2021) (seriál)
Dokumentární / Historický
16:15
Člověk a sobi karibu (2019) (TV film)
Dokumentární
17:10
Velký blondýn s černou botou (1972)
Komedie / Mysteriózní
18:40
Bedekr
19:05
Příběh krajiny luk (2021)
Dokumentární / Krátkometrážní
19:40
Postřehy odjinud (1993) (pořad)
Dokumentární / Publicistický
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)
Publicistický
20:00
Je třeba zabít Sekala (1998)
Drama
21:55
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Drama / Historický / Romantický
23:45
Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa (2016) (seriál)
Dokumentární
00:35
Láska a sex v Indii (2018) (TV film)
Dokumentární
01:35
Křížové cesty - Odsouzen (2014) (epizoda) (E01)
Dokumentární
02:05
Návraty k divočině - Krkonošský národní park (2011) (epizoda) (E01)
Dokumentární
02:30
Zašlapané projekty (2008) (seriál)
Dokumentární
02:50
V zajetí železné opony (2006) (pořad)
Dokumentární / Historický
03:05
Nedej se! (1992) (pořad)
Publicistický
03:30
Soukromá muzea (2007) (seriál)
Dokumentární
03:40
Sabotáž (2007) (pořad)
Publicistický
04:40
Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)
Reality-TV / Talk-show
05:35
Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)
Reality-TV
06:50
Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)
Reality-TV
08:35
Klenot.TV (2016) (pořad)
13:30
Šťastná 7 (2024) (pořad)
Soutěžní
14:25
Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)
Reality-TV
15:10
Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)
Reality-TV / Talk-show
16:10
Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)
Reality-TV / Talk-show
17:10
Šťastná 7 (2024) (pořad)
Soutěžní
18:05
Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)
Reality-TV
19:00
Cyranův ostrov (2009) (seriál)
Komedie
19:40
Hlavní zprávy (2013) (pořad)
Publicistický
19:50
VIP svět
20:05
Vaše peníze
20:10
Pašák - Alles für die Katz (2001) (epizoda) (S02E01)
Krimi
22:05
El Chapo III
23:00
Poklad z půdy (2018) (pořad)
Reality-TV
00:15
Cyranův ostrov (2009) (seriál)
Komedie
00:50
Hlavní zprávy (2013) (pořad)
Publicistický
01:00
VIP svět
01:10
Exkluziv! (2013) (pořad)
Talk-show
02:30
Na plac! (2013) (pořad)
Komedie / Reality-TV
02:55
Ostříháno (2013) (pořad)
Soutěžní
05:15
Je to i můj život (2009)
Drama / Psychologický
07:10
Kriminálka Miami - Poslední souboj (2011) (epizoda) (S09E13)
Akční / Krimi / Drama
08:05
Kriminálka Miami - Kdo jsi bez viny (2011) (epizoda) (S09E14)
Akční / Krimi / Drama
08:55
Pozdrav z Palm Beach (2019)
Komedie / Drama
10:45
Zpověď americké nevěsty (2005) (TV film)
Komedie
12:30
Teleshopping
12:45
Dannyho parťáci (2001)
Krimi / Komedie / Thriller
15:05
V zajetí (2020)
Thriller / Horor / Mysteriózní
16:50
Třetí patro - Mistr (1985) (epizoda) (E06)
Komedie / Drama
18:15
Stroj času (2002)
Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
20:00
Slunce, seno, erotika (1991)
Komedie
21:45
Dokonalý student (2019)
Drama
00:00
Příběh kmotra (2013)
Drama / Krimi / Životopisný
01:45
Co horšího se může stát? (2001)
Komedie / Krimi
03:15
V zajetí (2020)
Thriller / Horor / Mysteriózní
04:35
Spartakus - Zrůdy (2012) (epizoda) (S02E09)
Akční / Drama / Dobrodružný
06:00
Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)
Animovaný / Rodinný
06:15
Autosalon (2005) (pořad)
Publicistický / Sportovní
07:05
Prima Partička - prostě to nejlepší
08:10
Re-Play (2009) (pořad)
Publicistický
08:40
Top Gear (2016) (pořad)
Komedie / Talk-show
09:40
Top Gear 2010 (2002) (pořad)
Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:45
Hvězdná brána - Singularita (1997) (epizoda) (S01E14)
Akční / Dobrodružný / Drama
11:45
Hvězdná brána - Cor-Ai (1998) (epizoda) (S01E15)
Akční / Dobrodružný / Drama
12:45
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Komedie
13:15
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Komedie
13:40
Simpsonovi - Nejlepší kámoška Shauna (2022) (epizoda) (S33E19)
Animovaný / Komedie
14:10
Simpsonovi - Marge - postrach okolí (2022) (epizoda) (S33E20)
Animovaný / Komedie
14:35
Simpsonovi - Není burger jako burger (2022) (epizoda) (S33E21)
Animovaný / Komedie
15:05
Simpsonovi - Píseň chudoby (2022) (epizoda) (S33E22)
Animovaný / Komedie
15:25
Hvězdná brána - Záhada (1998) (epizoda) (S01E16)
Akční / Dobrodružný / Drama
16:20
Hvězdná brána - Osamění (1998) (epizoda) (S01E17)
Akční / Dobrodružný / Drama
17:25
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Komedie
17:50
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Komedie
18:20
Simpsonovi XXXV
18:45
Simpsonovi XXXV
19:15
Simpsonovi XXXV
19:45
Simpsonovi XXXV
20:15
Partička (2011) (pořad)
Komedie
22:00
Inkvizitor (2005)
Drama / Akční
23:55
Simpsonovi XXXV
00:25
Simpsonovi XXXV
00:50
Simpsonovi XXXV
01:20
Simpsonovi XXXV
01:50
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Komedie
02:15
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Komedie
02:45
ESCAPE
03:45
Spartakus - Hněv bohů (2012) (epizoda) (S02E10)
Akční / Drama / Dobrodružný
04:05
Láska klepe na dveře (2020) (seriál)
Komedie / Romantický
05:05
Jak se staví sen (2007) (pořad)
Reality-TV
06:00
Teď vaří šéf! (2014) (pořad)
Reality-TV
06:35
Prostřeno! (2010) (pořad)
Reality-TV / Soutěžní
07:30
1. MISE
08:50
Svatby v Benátkách - Princezna (2014) (epizoda) (S01E33)
Rodinný / Komedie / Romantický
10:15
Prostřeno! (2010) (pořad)
Reality-TV / Soutěžní
11:00
Ano, šéfe! (2009) (pořad)
Reality-TV
12:10
Emilie Richards - Nezapomenutelný ráj (2011) (epizoda) (E07)
Drama / Romantický
14:05
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Drama
15:05
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Drama
16:05
Čas lásky a třešní (2014) (seriál)
Komedie / Romantický
17:00
Čas lásky a třešní (2014) (seriál)
Komedie / Romantický
17:55
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Drama
18:55
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Drama
20:00
Emilie Richards - Nový Zéland navždy (2010) (epizoda) (E03)
Drama / Romantický
21:50
1. MISE
23:00
Tudorovci - Jeho veličenstvo, král (2007) (epizoda) (S01E04)
Historický / Drama / Romantický
00:10
Zoufalé manželky - Já mám tátu rád (2005) (epizoda) (S02E04)
Drama / Komedie / Mysteriózní
01:05
Zoufalé manželky - Diví se, proč ti věřím (2005) (epizoda) (S02E05)
Drama / Komedie / Mysteriózní
02:05
Čas lásky a třešní (2014) (seriál)
Komedie / Romantický
03:00
Čas lásky a třešní (2014) (seriál)
Komedie / Romantický
Reklama
Reklama