Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

Standey

Pro mně nejzábavnější zpracování Dumasových Mušketýrů. Obsazení mi vyhovuje a musím říct, že jsem se fakt výborně bavil. ()

ricky4

Když se na film podívám nyní, dokážu poznat, že se jedná o horší zpracování než například filmy s Reedem- na druhou stranu ale musím podotknout, že tento film patřil k mým vůbec nejoblíbenějším v mém dětství. Líbila se mi akce, krásné kostýmy a poměrně fajn hudba. I herecké výkony mě ani teď příliš nezklamou... Jenomže tomu něco chybí- možná, že by film byl mnohem uznávanější a lepší, kdyby předtím nebyl žádný o mušketýrech natočen. To je možná právě ten největší kámen úrazu- překopané převedení bezchybného románu do podoby jiného filmu... Dávám 3 hvězdičky, hlavně tedy ale kvůli vzpomínkám... ()

xardix

Humorně podaný příběh, který byl zfilmován již po sto-padesáté-druhé. Chcete-li se pobavit, poslouží více než dobře. Hlavní čtveřice i kardinál má několik výborných scén. Jestliže ale toužíte zhlédnout seriozní mušketýry, zvolte jinou adaptaci. ()

jeany23

Klasika v moderním hávu, nic proti ničemu, takže tak tři hvězdičky..plus jednu přihazuji za Charlieho Sheena pro kterého mám slabost. ()

Peddro

Dvě hvězdy za Olivera Platta a jeho Porthose. Chris O´Donnell není moc dobrý herec a role mu prostě nevěřím. Škoda, protože herecky to jinak je obsazené vcelku dobře. ()

gerry007

Naprosto jasně prohlašuju, že je to typická americká sračka, která akorát parazituje na slavném románu a původní zdařilou knihu přetváří v něco naprosto debilního. Ty tři hvězdičky, které dávám, jsou čistě a jenom pro Tima Curryho, který je prostě ďábelský.. ()

babuca

Povodne som toto ani komentovat nechcel ale ako fanúšik historie som si nakoniel neodpustil aspoň malú poznámku. Tak toto bolo veľké sklamanie !!! Historicky poprekrúcaný Dumas ....neznášam americké manipulácie dejinami, nuž ale v tom sú odborníci Ani veľké hviezdy tento prešľap nevykompenzujú aj keď výprava a kulisy sú na 5 hviezdičiek ()

Malignus

Poměrně slabý odvar verze z roku 1973 (ta s M. Yorkem). S předlohou má súpolečné snad jen hlavní hrdiny, jejichž představitelé plýtvají svým talentem na špatném místě. ()

dehonest

Dumas, keď tento román tvoril, ako istú nekonečnú novinovú telenovelu, zožal nesmierny úspech. Po rokoch by sa dalo jeho dielo označiť kritikmi ako značne nenáročné, resp. brak. tento film je niekde medzi tým. Nenudí, pobaví, upúta, niekedy však iba vylúdi na tvári také tie oné... zlomyselné úškrnky (hlavne pri patetických hláškach mušketierov, či komickom vzozretí kráľa). no nemyslím si, že by práve táto stominútovka sklamala. kvalitné obsadenie, i keď v trocha ležérnejšom prevedení ani sklamať nemôže. najviac tu rozhodne vynikol exot Tim Curry, pre ktorého nie práve cnostný kardinál bol vynikajúcim výberom. s tými jeho nežnými pohľadmi zvrhlíka a masového vraha musel presvedčiť snáď každého. jednoducho, dobrý film, možno i na viac, ako na tri hviezdičky, ale to by som snáď urazil moje štvorhviezdičkové, ktoré sú rozhodne lepšie. i tak, tí čo ste to nevideli (je vás málo), pozrite si to, strata času to nie je. ()

JoséB.

Dal jsem jednu *....Mozna,ze to nekomu prijde prilis tvrde,jenze...Jenze jsem prave predevcirem zkouknul oba dily Tri/resp.ctyr/musketyru s Michaelem Yorkem a to je,panecku,jizda!To je jako vypit esspreso od Illy a pak si dat trikrat prevarenyho turka od Jihlavanky...Tenhle film je zkratka spatnej od zacatku do samyho konce!A nezachranuje ho ani,jak tu nekdo zminuje,hvezdny obsazeni,ci vyprava/ktera tedy podle myho taky neni nijak zvlast skvostna/...A nehazel bych to jenom na to,ze to zase zprasili Amici.Ony ty filmy ze 70´jsou taky made in USA,ale jina vahova.Tak snad jenom ta hitovka Adams/Sting/Stewart.Jenomze ta se mi tak zasekla do palice,ze ji uz drahnou dobu nemuzu vyhnat a je to uz dost otravny.Cili taky spatne.Takze asi vazne nic.A Tim Curry?Ten snad vazne muze hrat tak akorat Pennyho Wise.To je klada presne pro nej-perverzni klaun.P.s.Kdo z vas cetl roman?Ja jo a tohle s nim nema krome jmen hlavnich hrdinu spolecnyho lautr nic... ()

danihelka

Bože můj to je neskutečná sr**ka!! Tento paskvil doopravdy bolí. Tyhle "Mladý meče" snad ani neměli dávat na kazety natož do kina. Jedna hvězda za krásu De Mornay. ()

xladik

Viděno v HD, 5.1 sound. Vizuálně moc hezké, zvuk, hudba cool. "Milady" a její chování jak v matrixu? ee...tohle by nešlo....vypněte mozek a vychutnejte si alespon technicke zpracovani ktere docela ujde. 3 hvězdy s těžkým srdcem ale přeci. ()