Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

Anderton

Ja sa nechcem hádať s filmovými kritikmi, ktorý tento film určite nenávidia a považujú ho za bohapusté zlodejstvo európskej klasiky, ale v 15 rokoch som sa pri ňom skvele zabával a tie hollywoodske ksichty v hlavných úlohách som považoval skôr za klad. Preto už film znova vidieť nikdy nechcem, nemám rád, keď musím nejakému filmu znižovať zbytočne hodnotenie. Ale zase pozrieť sa na mladú Rebecu De Mornay by nemuselo byť od veci....pardon, mám predsa internet. Ale hral nám k tomu Adams, Sting a Steward! ()

Mariin

Hlavní postavy hrdinů, které by měly být výrazné a svérázné, jsou zde pojaty ploše, takže takřka všechny splývají. Film je sice akční od začátku do konce, ale přesto působí fádně a povrchně dryáčnicky. Jedno z nejslabších zpracování tohoto oblíbeného námětu, podruhé se na to dívat nedá. ()

zahadna

Traja mušketieri patria k najčastejšie adaptovaným literárnym predlohám, pre znalcov Dumasovho diela môže byť táto verzia zaujímavá a zábavná, kryštalicky čistou amerikanizáciou témy a jej vsadenie do schémy akčnej hrdinskej story. ()

klerik

Klasika je klasika, ale aj táto zábavná a ultraamerická verzia bola zábavná. Je tu síce najhorší D´Artagnan v histórii, ale ostatní herci si to zjavne užívajú... ()

bassator

Velmi slabé, snad úplně nejslabší ztvárnění Tří mušketýrů s absolutně nedůvěryhodnými hereckými výkony - Viděno 1x + 24. 12. 2009 - 40% ()

heyda

Další můj oblíbený film, který se bohužel nepotkal s velkým pochopením. To mi však nebrání ho doporučit a dát mu 4 hvězdičky. ()

Nettrass

Nechci sahat Davidu Longherymu na jeho tvůrčí inspiraci, nechci mu vlastně sahat vůbec na nic, jen mu zapíchnout kord hluboko do zadnice, aby neprznil Dumasovo dílo. Kdo si myslí, že tady mávám něčím jiným než kordem, tak si domýšlí špatně a je sprostý...:-).Prostě spíš taková akční pohádka u které se projevuje absolutní neúcta k předloze. V době, kdy se čte méně a méně si nemyslím, že to je dobře, nebo se má pozměnit název. ()

sharky odpad!

Mušketýři ve filmu nakopou kardinála do zadku, k tomu není co dodat...!!! Nejčisčí odpad hanící klasiku. ()

Jenda

Podotýkám, že do hodnocení filmu jsem nezahrnul to, zda se držel či nedržel románové předlohy a na některé detaily, zejména historické, na které se v hollywoodských filmech příliš nedbá. ()

ARI50

Legendární parta a příběh známy jako samotné boty a herecké obsazení působivé ale mě to nebralo tyhle klobouky a jejich pírka. ()