Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

Terva

Ačkoliv jsem několikrát hodnotil různé Tři mušketýry za čtyři, musím i tady. Charlie Sheen je prostě za "všechny". ()

JohnCZ

Nenáročná dobová oddychovka se sympatickou partou a poctivou tehdy ještě nedigitální výpravou. Znalce Dumasova románu tohle zpracování možná nepotěší, ale ty ostatní minimálně neurazí. ()

Marek1991

Tento film patrí aj k môjmu detstvu. U mňa je to kvalitou niekde na úrovni filmu Muž so železnou maskou. Vtipné, no možno aj smutné je, že už tam bola postava Aramisa, ktorú hral Charlie Sheen, sukničkár. tú rolu mu dali dobre. Jasné, film je plný priam absurdít, napríklad strely, ktorú zastavil krížik, no bola to veľká sranda, napriek tomu, že s Francúzskom to veľa spoločného nemalo. Malo to romantiku, akčnosť, zábavu, možno aj trocha klišé, no ako také priemerné dielo to nie je na zahodenie. ()

corpsy

Disneyho štúdio sa chopilo tohto projektu v domnení, dať mu švih a energiu, ktorou sa mohol pochváliť Costnerov ROBIN HOOD. Lenže to by však nemohlo byť štúdio Disney. Miestami je to veľmi malinovkové a detské, teda štýl, ktorý tomuto príbehu rozhodne nepristane. Aspoň tí herci sú dobre obsadení. Z moderných verzií odporúčam radšej snímok MUŠKETIER z roku 2001. ()

kikuka

jaaaj! "wake up my boy. musketeers are just a dream"..mala som 14 a zrala som kiefra sutherlanda..a toto bol filmik pre moju vekovu kategoriu a pohlavie..a chris o´donnel bol taaak sweeeeet.. ;-) ()

Wysch

Aneb ať žijí hollywoodské prasárny klasických románů - člověk od nich občas dostane i něco nového. Díky naprosté absenci Dumasových idejí vzkl špektákl, který prostě baví, když se vykašlete na to, že to maj bejt Tři mušketýři. Aneb Athos, Porthos, Aramis a... kopec trapných scén a parádní sestřih vousů mého oblíbence s blonďatýma vlasama :) [TV s dabingem] ()

Z0oMb3E

Tak samozrejme, že celý film je iba plejáda pekných tváričiek, teatrálnych výstupov a vznešených kecov. Tak samozrejme, že klasický príbeh obohatený o holywoodske vychytávky ako bezduchá streľba, kozy ktoré už už idú vypadnúť z korzetu a nejaký ten výbuch, nemôže zaznamenať nejaký významný úspech a zapísať sa hlbśie do divákovho srdca. No to, prečo film vôbec vznikol viac menej splnil. Takže ak si pustíte film ako "křoví" popri upratovaní či bude hrať v lište popri inej zmysluplnejšej robote o nič neprídete. Trocha Vás síce zamrzí, že neuvidíte charizmatického kardinála, ale zober to čert! Naozaj nebyť Tima ide moje hodnotenie ešte nižšie. Viac slov na oddychovku na vypnutie mozgu netreba plytvať. PS. Môj prvý film a koment, ktorý som videl a napísal na mobile. ()

Orlau32

Film připomíná pouze názvem klasický a veleúspěšný román Alexandra DUMASE. Režisér si jej předělal jak se mu zlíbilo (zřejmě aby byl originální), jenže dosáhl pravého opaku. D´Artagnan není v tomto snímku dobře vypadající mladý muž, ale "holobradek", který by mohl hrát Jeníčka v "Perníkové chaloupce". Napřed jsem si myslela, že jsem se přeslechla a že Charlie SHEEN hraje D´Artagnana - ale ouha ! Největší frajer zde tedy byl Aramis ! Kardinál Richellieu vykreslen nikoliv jako "šedá eminence", ale jako zákeřný úchyl, který vleze nestřežen až do koupelny královny, která zrovna leze nahá z vany !!! Ale hlavním NESMYSLEM filmu je, když kardinál prohlašuje pitomost, že si francouzský král vzal rakouskou princeznu, aby upevnili přátelství těchto dvou zemí. Pan režisér si plete pojmy s dojmy, protože Ludvík XIII. si vzal nepěknou (nikoliv půvabnou) a nepříliš inteligentní španělskou princeznu Annu,sestru španělského následníka trůnu Filipa IV. I když se jedná o dobrodružný a nikoliv dokumentární film, tak tyhle věci by měly být podle dějepisu, protože mládež si tohle prostě lépe zapamatuje. Ostatní blbosti, které nemají nic společného s románem A.Dumase, ponechám v klidu, protože to je "umělecký" záměr réžie. ()

ABLABLABLA

Filmů podle knihy A. Dumase staršího je mnoho a zejména Tří mušketýrů. Ovšem řekla bych, že u této verze jsem se nejvíce bavila a dokonce jsem neměla ani nutkání usnout anebo film v půlce přepnout. Řekla bych, že toto je asi jedna z těch lepších verzí. ()

IllIlIlIIl

Nene, starým mušketýrům to nešahá ani po paty. Nemá to už takové to krásné kouzlo a těm ,,starším,, se už jen tak nic nevyrovná... ()

stration

Kdybych byl američan, dám za pět. Myslím ale, že původní Dumasovi Mušketýři měli s popcornem a Colou společného fakt málo... ()

Derek

hollywood a dumas? to urcite bude sracka (monte cristo, muz s maskou) alebo totalna infantilnost. disneyovsky 3 musketieri nie su ziadnou vynimkou a tak jedinym zapamatanie hodnym bodom v tomto paskvile je slusna zostava skvelych hercov (sutherland, sheen a psychopaticky curry) ()

kajas

Matně si vzpomínám na verzi z roku 1973, kterou zde někteří zmiňují. Díky častějším reprízám se mi ale dostala pod kůži tahle s úžasnými Charliem, Kieferem a Rebeccou a s nádhernou písní od Bryana Adamse a spol, takže za 4*. ()