Robin využije pozvání svého snoubence, aby si od přemíry práce odpočinula na týdenní dovolené v tropech. Odletí do francouzské Polynésie a odtud malým, poněkud chatrným letadlem stárnoucího Quinna Harrise na ostrov Makatea. Po příjemném večeru, kdy ji Frank požádá o ruku, se však Robin ráno dozví, že musí pracovně na jeden den odletět na Tahiti. Nezbývá jí, než najmout Harrise, jediného dostupného pilota. Jeho letadlo se však dostane do bouře a po zásahu bleskem je nuceno nouzově přistát na neobydleném ostrově. Robin, která katastrofu nevnímala, protože si vzala silné prášky, se ráno s pilotem pohádá, když zjistí, že jsou na ostrově a bez možnosti spojení se světem. Zatímco Frank a pilotova milenka Angelika čekají na výsledky pátrací akce, dvojice se na ostrově hádá kvůli každé maličkosti. Druhý den zahlédnou u ostrova kotvit jachtu, když se k ní vydají v nafukovacím člunu, zjistí, že loď přepadli piráti. Stanou se svědky vraždy majitele jachty. Pokusí se pirátům uniknout, po velké honičce jsou chyceni. Přežijí jen díky duchaplné Robin, která pirátům namluví, že má na druhé straně ostrova jachtu plnou zlata. Cestou k neexistující lodi se dvojici podaří uprchnout. Nemají ale vyhráno, protože jsou stále uprostřed neobydleného ostrova a v patách mají krvelačné piráty. (TV Nova)

qnnaire

Obsahom a spracovaním síce priemerný film, ktorý sa však neberie vážne, hlavní hrdinovia k sebe pasujú a rada si ho pozriem aj viackrát. To z neho v mojich očiach robí zľahka nadpriemerný film, takže 3,5*. ()

pelegryna

S čím věstším odstupem to vidím tím více se bavím.Annie je prostě skvělá.Její přirozené nepřehrávání a nezbytná plachost dávají její roli velké kouzlo. ()

El_Barto

Skvělá komedie, žádná vyloženě špatná chvilka. A přestože námět (ztroskotání na pustém ostrově) byl už tolikrát opraný tak tento film dokáže být originální. Akorát mi trochu vadil český dabing D. Schwimmera (k němu jednoduše patří Daniel Rous) Ale i tak je to skvělý film. ()

thymus

Film je to příjemný, ale nesmí se u něho vůbec přemýšlet - nad nelogičností některých momentů jsem se dost nasmála. Například použití lan k vyspravení a „svázání“ dílů letadla k sobě mi přišlo dost naivní, také „hupsání“ našich hrdinů přes hory a doly bylo obdivuhodné. No, aspoň jsem si protřepala bránici. Je to zdravé. ()

burg

Velice milý a přitom kvalitní film na zvednutí nálady. Jeden z těch, na které se rád podívám třeba i po padesáté repríze. ()

Profík

Lehce nadprůměrná dobrodružná komedie, ale Fordovi s Anne Heche to tam krásně jde a jiskří to mezi nimi. 70%. ()

sun.eagle

Klape to skvěle a poštuchování ustřední dvojice které přeroste jak jinak v lásku je sice klišé jako hrom ale stejně je to zábava. Celé to boužel jde rapidně dolů s objevem pirátů, pak se film láme na nudnou akci. ()

Lucie505

Harrison Ford mi designově vedle Anne Heche moc neladí. Je tu spíš jako takovej sešlej strejda. David Schwimmer nudnej a dost úlisnej, vůbec tam mohl bejt míň vidět... Beztak mi všecko to nakouknutí na původní ostrov jen kazilo kochání se z dobrodružství a skvělých dialogů mezi hlavními hrdiny. Kdyby to všecko nevyústilo zase láskou, víc by mi to lícovalo. ()

andydufrsn

Těžká a úměrně tomu také blboučká romantika. V jeden okamžik to vypadalo nadějně, že se tvůrci budou držet toho jak by to v reálu dopadlo a nechají Anne odletět domů se svým zazobaným přítelem a Harrisna se vrátit ke svému neuspořádanému životu, ale pak se vše zvrtlo k, od začátku, očekávanému, stupidně sladkému konci. ()

Jirkacek

Film s názvem Šest dní a sedm nocí jsme shlédli za hodinku a čtyřicet minut a byli jsme spokojeni, neboť přesně tu pohodičku jsme na večer u TV potřebovali. Snímek nám nabídl atmosféru plnou oddychu, pohody, vtipu, jiskření a nenáročného sledování. Vše navíc podtrhovalo místo děje na tropickém ostrovu kdesi u Tahiti, koktejly a nezávazná zábava. Můj oblíbený herec Harrison Ford a milá malá Anička Heche byli ve filmu skvělí a své role hádajících se trosečníků zahráli úžasně. Ani ti piráti moc nezlobili, hrdiny nám nezabili, prostě super pohoda. Šest dní a sedm nocí doporučuji všem unaveným lidem a nejlepší bude se dívat v zimě za plískanic.......rázem budete úplně někde jinde !!! Ani jsem nemusel přemýšlet šest dní a sedm nocí, abych udělil tomuto filmu romantické tři hvězdy ***. ()

BStone

Povedená komedie o jednom ztroskotání v tropickém ráji s nepřekonatelným Harrisonem Fordem v roli bručounského světáka a s krásnou Anne Heche v roli potrhlé měšťačky, která má ale taky slušnou páru. Snímek bez větších ambicí, o to zábavnější. 70% ()

Nellaron

Tento film mám napozeraný od A po Z vďaka mojej svokre. Je to jej obľúbený film. Ide o príjemnú oddychovú letnú komédiu. Mňa najviac bavil Harrison Ford a Jacqueline Obrados. Ford pôsobil veľmi vtipne a Jacqueline veľmi sexy. P.S.: Ja som si myslel, že Ross chodí s Rachel. ()

Hansolo35

Celkem milá oddychovka. Ovšem díky Harrisonovi Fordovi a nádherné scenérii v Karibiku. Trochu škoda, že z Forda scénář udělal notora, co prd vydrží. Anne Hechee je sice hezká, ale její prsa vskutku škaredá. Něco tak škaredýho by neměla ani ukazovat. Za to sundávám jednu hvězdu. ()

Sejkorka

Anne Heche zemřela předevčírem 12.8. 2022 po autonehodě. S ní jsem viděl jen Vrtěti psem a tak jsem si stáhnul tuhle romantickou komedii, kde hraje poněkud ztřeštěnou avšak milou novinářku. Je to nenáročné, člověk se častěji zasměje, než zakroutí hlavou nad pitominou. Údajně její nejznámější role. Rád jsem to viděl. RIP. PODRUHÉ 14-8-2023 milé pokoukání, když není chuť na nic složitějšího .... Anne Heche byly lesba a kdyby na tom netrval Harrison Ford, tak by jí vyškrtli z natáčení (ad zajímavosti). ()

milos.bradik

Trapný a nekultivovaný humor. Nebavil jsem se ani trochu. Harrrison Ford je už přestárlý a Anne Heche není herečka, která by to dokázala zachránit, takže jejich trapné výstupy filmu moc nepomohly. ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche