Joey

USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra (více)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Costanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

jefff

Nástupce přátel už není takovou srdcovou záležitostí, ale humor ani pár milých scénech i tak nechybí. Nové postavy jako je Gina nebo Jimi jsou také sympatické a zajímavé a nepostrádají charisma. Mě Joey potěšil! Škoda, že zůstalo jen u dvou sérií. ()

Specs

Hlášky: Joey: - "Jestli chci být opravdu herec, musíš se přestěhovat do L.A., do Hollywoodu!" Taxikář: - "Tak co děláte v Dallasu?" Joey: - "Sakra... V Dallasu jsem měl přestoupit na druhý let!" & (Joeymu se líbí nový dům.) Gina: - "Fajn, protože jinak bych ti musela napovídat, že tady bydlel Tom Cruise." Joey: - "Tom Cruise tady bydlel?" Gina: - "No jasně, zlato." & Joey: - "Myslím, že miluju L.A.!" Gina: - "Myslela jsem, že se s Chandlerem sem dávno nastěhujete... Prostředí je tu velmi příhodné pro gaye." Joey: - "Chandler a já nejsme homosexuální párek!" & Gina: - "Nemáte někdy pocit, že je někdo stejný jako vy, jen o trošku lepší?" Joey: - "Jo. Johnny Depp." & (Joey vyčítá Gině starost o nemocného Michaela) Gina: - "Proč nejdeš bydlet ke mně? Zůstaň tam, dokud mu nebude líp." Joey: - "To já ale nechci!" Gina: - "Jsou tam lasagne na mrazáku a mám Cinemax!" Joey: - "Dej mi klíče." & (Roger najde Joeyho v Ginině posteli) Roger: - "Kdo jste?" Joey: - "Kdo jste vy??" Roger: - "Já jsem Roger!" Joey: - "Já jsem Joey... No to nám nějak nepomohlo!" & Eric: - "Už vím, o co tu jde. Vy jste gay." Joey: - "Ne! A kdyby jo, nechal bych na sobě oči." & Joey: - "Ty, Michaele, co to bylo včera za holku?" Michael: - "Já jsem s žádnou nebyl." Joey: - "Ne ne ne ne, já myslím, jak jsem si ji přivedl. Pořád nevím, jak se jmenuje." & Joey: - "Tak, panstvo, rodinná porada." Alex: - "Jů, ty mě bereš jako rodinu?" Joey: - "Nazdar Alex, neviděl jsem tě." & (Poté, co Bobbie řekne Joeymu, že bude účinkovat v Tonight Show.) Joey: - "Jeden z těch okamžiků, o kterejch sním celej život. Lepší už by to bylo jen... já nevím, dojít si pro Oscara." Bobbie: (směje se) - "Pro Oscara! Taky si dostal ránu paralyzérem?" & (Joey se chystá do Tonight Show.) Michael: - "Joey, něco jinýho než sprostý vtipy a sexuální historky." Joey: - "Nějaký dojemný rodinný příběh?" Michael: - "Přesně to." Joey: - "Dobře. Jo, to bude ono! Moje sestra kojila svýho syna až do 7 let." Michael: - "Jak to bylo s tou francouzskou štětkou?" & Michael: - "Mami, nikdy jsem na nikoho prostředník neukázal." Joey: - "Nikdy? Vždyť je to náš rodinný pozdrav." & Judy: - "Rozhovor s Vámi byl tak zajímavý, a ta vaše charitativní práce s dětmi - jste až příliš dokonalý." Joey: - "Ježíši, už mluvíte jako ti, co jsem je vytáhl z hořícího auta." & Joey: - "Jen jí ublížíš, co z toho budeš mít?" Gina: - "Hm... Že jí ublížím." ()

giovanni3

Snaha o přetavení Přátel pomocí Joeyho do seriálu jen o něm? Člověka napadne, že logický krok co bude slavit úspěch.. ale není tomu tak. Joey je vtipný seriál, ale i Joeyho se dá ,,přejíst,, a tudíž jeho humor je slabší a ani jeho seriálový kolegové mu moc nepomáhají, protože ,,zbytku,, Přátel nesahají ani po kotníky.. průměrné 3z5 ()

Hruzi

Obdivuji Matt LeBlanca, že se do Joeyho pustil, chce to obrovskou odvahu, neboť navázat na tak úspěšný seriál je nemožné. To Joey dobře ví, proto se snaží od seriálu Přátelé co nejvíce oprostit, ale každá zmínka o Chandlerovi či ostatních přátelích každého fanatického fanouška potěší. Matt naprosto lehce navazuje na předešlou roli a společně s kolegy můžou příjemně potěšit každého, kdo nechce jen tak dát Přátelům sbohem. Skvělá je pak zvláště Bobby - Jinnfer Coolidge. ()

BMAJTZ

Joey opustil sve pratele prestehoval se do Hollywoodu a vydal se na solovou drahu vicemene uspesne. Pratele to uz nejsou je to vskutku pojate jinak. Jenomze zprvu hltate kazdou minutu protoze Joey je tak trochu streleny a docela se zasmejete u kazde nove skopiciny kterou provede. To vsechno funguje zhruba asi tak celou prvni serii. Opravdu je zde hodne scen k popukani. Ale potom prijde serie druha a vy si najednou uvedomite ze vsechno se to opakuje vsechno uz tu vicemene bylo a Joey se zacina opakovat. To co bylo u pratel vyvazene tady uz najednou vyvazene neni. V pratelich byly vsechny mozne charaktery a vsechno bylo v norme ale tady je jenom streleny Joey jeho strelena segra jeste strelenejsi manazerka a nejak to uz vsechno neni tak vyvazene jak to bylo. A ke konci 2. serie si uz rikate ze je to az prilis, ke konci tam uz neni skoro ani zadna normalni postava a pribehove se to zacina taky tocit jenom kolem jedne veci. Joey neni spatny serial ale na pratele nikdy mit nebude. Zacatek dobry jako prodlouzeni super ale postupne nadseni upada a sceny jsou cim dal tim vic fadni. Bavit se chvili budete ale stale dokola jako pratele si to poustet nebudete 50%. ()

Gogen

Přátelé staví na šesti zajímavých osobnostech, každý díl pak rozehrává více příběhů a každá postava umí pobavit. Naproti tomu Joey stojí pouze na jedné postavě a ta bohužel celý seriál neutáhne. Humor zde rozhodně nechybí, ale je příliš jednostranný ... a po čase neskutečně předvídatelný ... ()

finx

Hned po Chandlerovi je Joey Tribbiani moje druhá nejoblíbenější postava, bohužel seriál o Joeym samotném už není tak vyjímečný jako F*R*I*E*N*D*S. Přesto mě Joey nezklamal a užil jsem si obě série. Škoda, že se Matt LeBlanc neprosadil na filmovém plátně, nezbývá než čekat jak se vyvine celovečerák Přátel. ()

Fish

Celkem vydařené pokračování Přátel. Škoda, že Joey nebyl můj oblíbený charakter. Určitě bych si tento seriál pak užíval. Ne, že by se mi jeho způsob humoru zrovna nelíbil, ale jak jsem řekl, v Přátelích jsem měl oblíbenější postavy... Trochu mi taky nesedí Drea de Matteo (Gina). Znám ji ze Sopránů a proto mám možná trochu předsudky, ale v roli mámy Michaela (Paulo Costanzo) mi přijde taková... Zkrátka celkem odvážná :-) I když zas z toho pramení docela dost humorných příhod... Sečteno a podtrženo, prostě za 3*... ()

rozbris

Jakmile skončil seriál Přátelé a já byl zvyklý na ně a chtěl jsem vidět kdekoliv v nějakém seriálu jen je, Joey mi to skvěle vynahradil. Matt LeBlanc odvedl skvělou práci, hvězdička je stržena jen za jeho trošku zvláštní sestru, ale o jde pochopit, když měla tak brzo syna:-) ()

dudyvan

Joey: nechápu proč ho v Americe lidé odsoudili,je to vtipem nabitý sit-com Matt LeBlanc dokázal že i jedna šestina z přátel dokáže řádně pobavit, proto si u mě za to vysloužil 80% ()

M.Niccals

podle mě v rámci možností celkem slušný spin-off (s některými skvělými postavami - Michael a Jimmy především), který ale bude vždycky odsouzen k hodnocení, že "Přátelé to nejsou". ()

jirijost

Joey je moje nejoblíbenější postava z Přátel a proto jsem se na tenhle seriál musel podívat. Samozřejmě do kvalit Přátel má hodně daleko ale postava Joey Tribbianiho stále válí a celý seriál táhne. V závěru se ještě připojí fantastický Adam Goldberg který baví každou scénou, hlavně ta s nožem je neuvěřitelná. Velká škoda že vzniklo tak málo dílů, protože tenhle seriál měl na víc. ()

borec999

Ukázalo sa, že ako Priatelia nemôžu fungovať bez Joeyho, tak ani Joey nemôže fungovať bez ostatných priateľov. A keď zvážim, že už kultový sitkom z 90. rokov bol v mojich očiach sotva priemerom, tak fakt že ma Joey bavil ešte menej ma vlastne vôbec neprekvapuje. 40% ()

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)