Prvotřídní, krutě šokující, akční film, který s vámi otřese jako nic předtím. Zbraň, která zabila zkorumpovaného policistu se omylem stane nástrojem pomsty v rukou dvou desetiletých kluků. Otec jednoho z nich, malá gangsterská ryba Joey Gazelle (Paul Walker), se náhle ocitá v dosahu ruské mafie, která za každou cenu chce dopadnout a zlikvidovat toho, kdo připravil o život jednoho z jejich významných členů (Karel Roden). Začíná kolotoč omylů, podrazů a především velkých problémů. Pro Joeyho to bude hodně krušná noc a jestli nenajde tu zbraň včas, mohla by být i jeho poslední. (oficiální text distributora)

I.ball

Tak asi takto: pokoj-kokain-prachy-špinavý benga-střílečka-brokovnice-černoch letí vzduchem-na sračku-stříbrná .38-koule na sračku-přesun domů-sousedův kluk-stříbrná .38-táta bijec na sračku-útěk-stopování-pasák před fastfoodem-prostitutka na sračku-park-feťák-stříbrná .38-drogy-zbraně-feťáci na sračku-špinavej policajt-taška-semtex-na sračku-automechanik-letlampa-na sračku-dodávka-děti-pokoj-hračky-pytle-kamery-pilky-na sračku-hokejový stadion-Ital-Rus-zbraně-puky-na sračku-pasák-policajt-stříbrná .38-na sračku Je to prostě masakr a tempo je neúprosné! Zkuste se na to dívat se zavřenou pusou, protože jak ji jednou otevřete, do konce filmu vám zůstane čelist viset. Nářez. 100% ()

TeresaB

Bezpochyby nejlepší film s Paulem Walkerem, který opravdu nebyl jen hezká tvářička, ale taky, a to především, výborný herec. Zběsilý útěk zaujme svou originalitou, násilím a parně i tím slovníkem, který sice může leckoho odradit, ale mě to zrovna u tohohle filmu parádně sedělo a neměla jsem s tím sebemenší problém. Zápletka jako taková byla úplně geniální (zbožňuju mafiánskou tématiku!) a každý z herců sedl na svou postavu dokonale. ()

draxxi

Kamera v rukou naspeedovanyho blazna a prskani proti svetlu ma tomuto dramatu asi dodat na realisticnosti, ale tohle rozhodne nezabralo. Spis to filmu uskodilo... Ze je svet plnej psychopatu vime vsichni, ale tuhle noc meli asi vsichni vyrocni sjezd prave tady. Kurvy, zlodeji, fetaci, vrazi, pedofilove, pasaci a mezi nima jeden padlej, nesmrtelnej, modrookej andel... Silena silenost... 18/5/2020 55% ()

Bragi66

Honička za malým kindošem (kindoš z něm das Kind, pandžábsky ਬੱਚਾ), který uteče s revolverem, kterým byl spáchán zločin. Akčnák, který tím dítětem není přiotrávený a má spoustu zvratů. Film je od režiséra, který natočil také vynikající Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013). ()

Breaker

Tak to je akční překvapení a po dlouhé době se mi zamlouval i závěr. Stejně jako ta lepší role Walkera ... jen tak dál. ()

D_Cooper

Tak jsem se zas jednou trefil. Nebyl jsem si jistý, když jsem si to půjčil v DVD půjčovně. Naprosto strhující od začátku do konce. I když ten kone by šel určitě udělat i jinak... Jinak opravdu super herecké výkony jak Walkera tak Rodena. A mimochodem Farmiga vypadá proklatě dobře (o: ()

bemygirl

Tak tohle má ode mě tři hvězdy jen kvůli Rodenovi. Jinak jsem od toho čekal daleko víc. Dlouho čekám na nějaký opravdu zajímavý akční film. Možná "Nabít a zabít",takže jdu na na to. ()

crebs

líbilo se mi to velmi, Paul Walker opět zahrál dobře a dikazuje, že není jen herec sedící v autě...Roden, ikdyž je tam pouze chvílemi opět exceluje...ten chlap se snad parchantem narodil..... ()

marocco

Tak toto je tá pravá krvavá a nasraná akcia s koulema, ktorú fakt môžem. Počet fuckov a nábojov príjemne stúpa počas celého filmu, Paul Walker kašle na etiku a je mi stále viac a viac sympatický. Scéna s pedofilmi zničujúca. 90 percent. ()

Kató

Slušná odpichovka s překvapivě slušným Walkerem, nesympatickým hlavním děckem, i když teď mne napadá, že poslední sympatické ditě ve filmu byla Drew... A happyendy mi tedy nevadí. ()

babuca

veľmi zaujímavý, strhujúci, film ukazujúci svet násilia, kriminality, drog, strednej až nižšej spoločenskej vrstvy, ktorý akčne nesklame a vtiahne nás do sveta v ktorom nikto nechce žiť. ()

RonnieR

Fakt zbesilá, adrenalínová jazda za 18.hodín. Akčný nárez, kde slovo" fuck" používajú namiesto spojok. Paul Walker mi nesedel, naopak psychouš Roden super a veľmi potešila sexica Vera Farminga. Detský herci na výbornú, o Cameron Brightovi ešte podľa mňa budeme počuť! 75%. ()

Lu2

Nekde na urovni 3,5*. "Akcnak" tezici se slusneho spadu deje, ale ten spad je asi krom slusne kamery to jedine, co film ma. ()

2060

Strhující, nadupané, šílené a skvělé k tomu neméně vynikající Karel Roden a Paul Walker....a šílená jízda může začít. Vše co čekáte od krimidramatu je tady nasypáno do bezmála dvou hodin. Vřele všem doporučuji tuhle nabitou parádu která tu dlouho nebyla. Skvělý režisér, kamera,herci i lokace prostě booom!!!! ()

Stallone a kulka v hlavě?

Stallone a kulka v hlavě?

08.02.2011

Pravda, na té kombinaci není nic nového. Tentokrát by to ale bylo doslova – Sly totiž zvažuje účinkování v akčním thrilleru Headshot, který natočí tvůrce Zběsilého útěku Wayne Kramer podle scénáře… (více)

Bruce Willis stále v akci

Bruce Willis stále v akci