poster

Úsměv Mony Lisy

 • USA

  Mona Lisa Smile

 • Slovensko

  Úsmev Mony Lízy

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2003, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  ****

  Podle mého názoru jde o více než průměrný snímek. Julia Roberts tady předvádí velmi suverénní herecký výkon. Film je to zajímavý. Má co nabídnout, záleží už jen na tom, komu sedne Úsměv Mony Lisy víc. Já jsem spokojený a myslím, že to stojí se na to alespoň jednou kouknout.(27.9.2009)

 • Djkoma
  ***

  Julie Roberts je mi tu po dlouhé době dokonce příjemnou postavou, která chce ve své době něco změnit a pomoct tak svým žákyním. Ze začátku je nepochopena, ale na konci je obdivována. Rozhodně předvídatelný film, ale je příjemný na tolik, že mu jeho chybičky odpustíte a budete rádi sledovat dobu, která je naštěstí již pryč.(24.8.2005)

 • NinadeL
  ****

  Už ve filmech Stávka a Čmuchalky jsme společně s Kirsten Dunst poznali slasti a strasti života náctiletých v 60. a 70. letech, nyní se vracíme obloukem do 50. le a opět díky Kirsten prožíváme mnoho paradoxů jedné epochy. Kdeže se nalézala ta demokratická pokroková společnost USA pár let do 2. světové? V pravěku, vážení.(27.12.2010)

 • Beast
  ***

  Slabý odvar vynikající "Společnosti mrtvých básníků"(23.1.2004)

 • kleopatra
  ***

  Výkon Julie Roberts, který se tu propírá jako slabý, se naopak mě jevil jako velmi dobrý a kritizovaný scénář se mi líbil možná ještě víc, protože téma memorování versus myšlení, otročení tradicím versus svobodná vůle a konečně reprodukce slavného díla versus mazanina ale VLASTNÍ, to je moje.(9.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace