Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

vitrouš

Mužský krasobruslařský pár je pro mě moc bukvoidní. Dvě hvězdy hlavně za korejský Železný lotos, ten mě prostě dostal, kdyby se normálně skákal, tak se na to krasobruslení v telce někdy i podívám. ()

Ocinator

Filmy s Ferrellem jsou pro mě zárukou kvality. Ujetej scénář, spousta přitroublejch hlášek a navíc jako bonus - fantastický kostýmy. ()

litllewitch

Mělo to své momenty. Ovšem takovýho nepodmíněného gay subtextu jsem teda už dlouho nikde neviděla. Ten incestní sourozeneckej pár, hlavní hrdinové jsou jasně gay. Jediná uvěřitelná postava je tam asi jenom Katie, sestra incestního páru. A ten konec kdy odletěli na bruslích...Ale za ten nápad si to ty slabé dvě hvězdičky zaslouží ()

Ferguson

Znám málo vtipnějších filmů, než jsou tyto zvláštní komedie typu Zprávař, Zoolander, Starsky a Hutch, Benga v Záloze, Ricky Bobby, Nesvatbovi apod. Všechny tyto filmy konfrontují na první pohled ujeté hrdiny s naším "normálním" světem, aby nakonec ukázali, že zvláštní a ujetý je právě ten "normální" svět. ()

s.u.g.e.r.

Willa Ferrella moc nemusím ale tady zaválel..některé scény jsou skutečně vtipné. Tanec páru/dvou krasobruslarů:-) na I Don't Wanna Miss A Thing od Aerosmith stojí zato videt... ()

cachanell

Tak příšerné až jsem se bavila. Oba hrdinové jsou excelentní . Zábavná a příjemná komedie, na kterou lze se podívat i vícekrát. ()

p.hubicka

Já se nasmála.. tohle je boží film :) jsou tam sice trapnosti, které bych vidět nemusela... už se těším, až si naněj vzpomenu a pustím si ho znova:) ()

Revelate_17

Ano, je to taková ta běžná americká komedie. Někdy ani nevíte, jestli se máte smát, ale pak je tu dost momentů. které vás rozesmějí naprosto upřímně - dva chlapi v krasobruslařské soutěži párů v podání Willa Ferrella a Jona Hedera je nejen zkousnutelná, ale i zkouknutelná. Budete se bavit, nebojte se toho. ()

Aimeel

Dva jednotlivci v krasobruslení se spojí v pár. Když sem film viděla poprvé, moc mě nenadchl, ale později sem si ho docela oblíbila. Kombinace Will Ferrell jako drsný vlk samotář a Jon Heder jako něžná "holčička", štáb vybral dobře. Je to prostě teď už po několika shlédnutí super bláznivá komedie. Hodně sem si tuhle sportovní záležitost oblíbila. ()

dannypajinky

vtipné zábavné ovšem místy přehnané ale ne tak často dobrá vyplachovačka díky českým televizím jsem viděl snad 5x a vždy se zasmál 7/10 ()

napomelon

Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších amerických komedií. Skvělá parodie, kterou ocení jako vždy hlavně ti, kteří mají k parodovanému tématu bližší vztah, ale domnívám se, že nakonec kdokoli, kdo se o krasobruslení nijak nezajímá, bude taktéž potěšen. Zápletka jednoduchá, o to více museli tvůrci dbát na spoustu jednotlivých detailů, aby z toho nebyla jen 93. min. jízda, ze které si pamatujete jen začátek, jednoho, dva spolucestující a konečnou zastávku. A tak tu máme pestrobarevnou parodii, kde snad i přemíra barev a jakési umělosti je nadsázkou samotné americké kultury. Nikdy už nezapomenu Jimmyho kudrlinky, které zaplavily svět, fanouška, jež daroval Jimmymu krev a jeho: "Stejně tě zabiju, hehe," nebo "voníš jako vítěz, voníš jako USA!" či jízdu soutěživých sourozenců na téma Marylin Monroe a J.F. Kennedy s důrazem na detaily. Sněhová vločka a Železný lotos už komentář nepotřebují. Oceňuju český překlad Ledově ostří ve vztahu k parodovanému Ledovému ostří. Rozhodně lepší, než původní název. ()

Brigitte

Tak tady jsem se opravdu zasmála, a to opravdu mockrát a opravdu hodně. Je to možná tak hloupý, až je to dokonalý. Naprosto nenáročný film, po jehož shlédnutí člověka akorát bolí břicho od smíchu a má čistou hlavu. Skvěle doplňující se dvojka "kraso"bruslařů. ()

Kolty a magie

Kolty a magie