Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku. (TV Nova)

avitakova

Zlepšení od druhého dílu? To rozhodně, na první díl to sice nemá, ale velmi dobrý film to je. Akorát mi tam chybělo to "záhadné odhalení zločinu", ale to jen detail. ()

Bozvav

Zatímco dvojka byla velmi slabá, v trojce jako by vítr zadul do plachet. Akce rázná a dobrá, scénář jednoduchý, ale dává smysl, vtipné momenty i pár hlášek. Herecky dobré. Skvělé obsazení, velkolepý vizuál a atmosféra. Za mne 85%. ()

jura-roy

Od Dannyho parťáků jsem čekal pohodový a příjemný čas strávený při sledování a skutečně tomu tak bylo. Ovšem, nic není bez chyb. V jedničce kradli parťáci s nadšením a zábavou, ve trojce kradou spíše proto, že musí. Navíc místo společné krádeže všech parťáků, jakoby kradli jen Danny a Rusty. Jinak je vše ve starých, dobře vyjetých kolejích. Dokonalý plán, dokonalé provedení, dokonalý podfuk. ()

Trešlson

Po mírně překombinované dvojce přišla trojka, která sice nedosahuje kvalit prvního dílu snad jen kvůli předvídatelnosti (ale myslim, že právě po "Dvanáctce" to nebyl vůbec naškodu), ale je zato opravdu hodně zábavná, přímočará a zahraná se stejnou elegancí jako předchozí díly. Je to fajn, vědět, že třetí díl nemusí být vždy takový průšvih, jak se tomu stalo u Pirátů nebo Spider-mana, nebo naopak nestalo v případě Bourna. Zasloužené čtyři hvězdy... a že jsem se hodně rozhodoval, jestli nemám dát pět... ale nakonec jsem si řekl, že by to nebylo fér vůči "Jedenáctce". ()

film-fancz

Uz jsem ani nedoufal, ze film bude koukatelny po Dannyho dvanactce, ale opak byl pravdou. Dannyho 13 je opravdu lepsi. Bavi a ani na chvili za 2 hodiny jsem se nenudil. Herecke vykony skvele, ale nejak mi tam chybely zenske herecky, tech mohlo byt vice, aspon tu Julii Roberts? :-) ()

PDcz

3*** hvězdičky Naprosto odpočinkový film, u kterého po 12 hodinách už ani pořádně nevím o čem byl. Nepamatuji si dvojku a matně vybavuji jedničku. Takže to nebude chyba jen tohoto dílu. [X] Minus 1* hvězdička Přijde mi, že s každým dalším pokračováním je to slabší a slabší. Tipuji, že v 8. pokračování půjde o vyloupení trafiky na rohu ulice. [X] Minus 1* hvězdička Kopou tunel rozměru toho co je mezi UK a FRA? To si toho nikdo nevšimne? Důvod? Kde začali? A vyvolali tak zemětřesení? A hotel bez dokumentace? A výbušniny s vrtulníkem trhaj beton? A.. A.. A taky.. ach jo [X] Na stejné téma doporučuji spíše seriál Podfukáři. ;-) ()

Pradlík

Danny a jeho parta sympaťáků si už definitivně namastili kapsy v předchozích dílech a na šikmou plochu by se už dost možná nikdo z nich nepodíval (no i když hned ze začátku Rusty "blbnul" v hračkářství) ale všichni se dali znovu dohromady pro jedinou věc. Willy Bank s tváří Al Pacina podfouknul jejich kamaráda Reubena a oni spřádají pomstu. Předně je úžasný, že se Dannyho jedenáctka vrátila do Vegas, protože návštěva Evropy v předchozím díle jim příliš nesvědčila. Zato zde jsou na svém písečku a vy jim v jejich plánu budete od začátku držet palce a budete žasnout nad elegancí s jakou se jim vše daří. Prostě návrat ve velkém stylu a já můžu jen doufat, že pokud vznikne čtvrtý díl, tak bude mít stejný šmrnc jako tenhle, nebo dokonce jako božská jednička. Pane Soderberghu, držím palce! Rusty Ryan: Prošel jsem tolik plánů, že dokážu nahmatat čáru prstem. ()

robo7773

**** (80 bodov zo 100) Excelentná herecká ekláva skutocných legiend. Klasicky dobra produkcia ako u predoslych dieloch, jediné co mi chybalo bol zamotanejsí koniec a viac zamotany pribeh, predosle diely boli v tomto smere lepsie. Inak je to super a neviem ci v jednom filme hralo viac takych dobrych hercov. ()

Mary19

Více než důstojné zakončení (doufejme) trilogie Dannyho parťáků, kteří se vrací tam, kde jim práce jde nejlépe :)... do casina... Zpátky jsou téměř všichni známí a navíc je na druhé straně barikády "doprovází" skvělý Al Pacino jako nelítostný Willy Bank... 80% ()

KHkomiks

Na první díl to už nemá, ale to nevadí, přesto to byla slušná podívaná. Tolik mega hvězd zaručuje dobrou zábavu. ()

char_t

Takové malé hollywoodské who is who. Triky z tohohle dílu jsou sice totální nesmysly, které by neobstály ani v béčkové scifi a v pravém casinu by byly spíš pro smích, ale díky parádnímu podání to ani tolik nevadí. ()

bagetka007

Tak jsem zhlédla všechny tři díly během jednoho dne, ale dokoukat trojku jsem měla sakra problém...117 minut stopáže pro mě bylo na závěr dne trochu moc...ač se vždy na konci pousměji, jak jim to hezky vyšlo, tak všechny tři filmy jsou o tom stejném...co dodat? snad jen - ten Matt ale v průběhu tří filmů pěkně vyrostl. :) ()

John8

Rocky IV Dannyho Parťáků, jde jen o to představit nemožný úkol a sledovat jak se s ní parťáci poperou. Kdyžtoto přijmete a ještě se na celý film díváte jakože je odehrává v blízké budoucnosti, jedná se o velice zábavnou podívanou. ()

Hopkins

Jednička byla 100% dvojka byla 75 Procent a překvapivě trojka se mě líbila o něco více tak 80% . I když musím nechat že věcí které bych tomu vytknul je hodně a je to až už moc přehnanené více než třeba v jedničce. Tentokrát hlavní padouch Al je opravdu padouch , který si zaslouží být podělanej za to jak on podělává a Vincent zase utře tlamu. 4* hvězdičky ()

BeranSon

Vytkl bych překombinovanost... a nebo né. Přesně v překombinovanosti, která je velice trefně uzpůsobena k snesitelnosti, tkví celé kouzlo filmu. Nádech jakým se třetí díl totiž pyšní mu může závidět jakákoliv žánrovka. Al Pacino klasicky perfektní a styl Brada Pitta nepotřebuje více rozebírat. Prožitek, který má vše, zábavné momenty, lahodnou zápletku, pomstu, hereckou sestavu, v níž každý dává do role všechno. - 8/10 - ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (více)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (více)