Leník

Na tenhle film jsem se dlouho chystala a těšila, ale nakonec to bylo spíš zklamání... Přestože jsou v hlavních rolích dva skvělí a moji oblíbení herci, chemie mezi nimi moc nefunguje a většina filmu spočívá v atraktivních záběrech na nejznámější světové pamětihodnosti, do nichž hlavní hrdinové trousí otřepaná moudra... ()

Mic-hal

Uzasni Jack Nicholson a Morgan Freeman.. jeden z nejlepsich filmu ktere jsem v posledni dobe videl.. Spojuje v sobe vtip, napeti i dobrodruzstvi doplnene o spoustu emoci. A cele to dohromady proste skvele funguje. Nemuzu nez doporucit. Verim ze na konci ukapne i nejaka ta slzicka ()

shinlove

Co uděláte, když se dozvíte, že do roka umřete? Kéž bych i já našel odvahu splnit si aspoň jednu věc ze svého seznamu... 5* ()

Ladisec

Velice příjemný film, kterému nejde nic vytknout. Herecký koncert pánů Nicholsona a Freemana je bezchybný a oba působí velice sympaticky od začátku do konce. Jen víc takových filmů. ()

DaveH

Na rozdíl od jiných , já se pobavil i dojal... Tihle pánové v nejlpeších letech mají stále co říct, a věřím, že The Bucket List není jejich posledním dobrým filmem ()

adamm90

Jack Nicholson a Morgan Freeman..... Úžasná kombinace. Myslím, že je to moc zajímavý a pěkný film s vynikajícími hereckými výkony. ()

gonzo

Tenhle film jde strašně snadno odstřelit tím, jak je sentimentální. Funkce oddychovky však plní dokonale a někdy člověk holt takový filmek uvítá. ()

MIHLIK

Čtyři hvězdičky ale jen po prvnich 30 minutach ty za moc nestojej jinač by mě stačito prožit polovinu steho co ti dva starouši stihly... ()

Elissabet

Dva skvělí herci ve skvělém filmu. Morgan Freeman jako milý dědula co ví snad všechno co jen vědět jde. A zhýčkaný milionář as. Jack Nichilson. Opravdu je to moc povedený film, ne moc dlouhé, vtipné, chytré, lehce dramatické, skvěle zahrané...co víc od filmu chcete? ()

epsyn5

Mít o 40 či 50 let víc, je pro mě tento film modla, ale i přes svůj nízký věk a nedostatečný životní nadhled toto dílko chápu a plně soucítím s osudy ne jen hlavních hrdinů, ale celé starší generace. ()

jamall666

Uz pouze hlavni postavy mluvi za vse. Myslim ze ani Morgan Freeman a Jack Nicholson nezahrali ani v jednom spatnem filmu. Zadny takovy jsem aspon nevidel. ()

regin

I když jsem si po dlouhé době na konci fimlu zacébil, jsou z toho jen tři hvězdy. Film o umírajících chlapících, co si chtějí užít život a splnit sen, než umřou, je (a pro mě vždycky bude) jen jeden. Softtarantinovská a průhledně parodující a naivní umírající story Klepání na nebeskou bránu. ()

TheNail

Krásný film s lehce klišoidní zápletkou, který podal jak Nicholson, tak Freeman skvěle. Nenudil jsem se, líbilo se mi to, a ke konci jsem měl v krku knedlík. Určitě si Než si pro nás přijde pustím někdy znovu. "Kočky mě předběhly" :D ()

Kathane

Užívat do konce svého života, jelikož už zbývá jen málo. Tohle bylo jejich heslo. Myslím, že splnili všechno, co si přáli. Udělat z toho polokomedii byl skvělý nápad. Sedí to tam. Zasmála jsem se. A obsazení hlavních postav skvělými herci tomu filmu ještě přilepšilo. ()

kacudzde

Dva staří muži se poprvé setkávají v nemocničním pokoji. Oba trpí nevyléčitelnou chorobou a zbývá jim jen pár měsíců života. Každý pochází z jiného prostředí ( namyšlený milionář / černošský automechanik ), ale obcházení " zubaté s kosou " je sblíží. Sepíší spolu seznam svých nesplněných snů a po odchodu z nemocnice začínají odškrtávat jednotlivé položky. Citlivý a milý film o hodnocení života a rodinných hodnotách, Jack Nicholson opět jako morous a jedinečný smích Morgana Freemana. ()

S3dlak

Memento Mori alebo inak téma smrti je niečo, kde sa nedá len tak vtipkovať. Buď vyzniete trápne a hrozí nevkus, alebo naopak veľmi vtipne, s múdosťou bláznov. Aj keď nejde o nič vyložene prevratné a megalomanské, Bucket List v sebe dávku čohosi, istú iskru ktorú určite dodávajú aj vyššie spomenutý páni, čo mu bráni sa stať príliš klišéovitým a už sto-razy videným. Jeho svižné tempo a profesionálne herectvo hlavných predstaviteľov z neho robí príjemný a vtipný film, ktorý treba pozerať a nerozoberať. ()

yarda1

Krásný hořkosladký příběh, který je po většinu času úsměvný i přesto, že je jasné, že nedopadne nejlíp. Podbarveno úžasným Freemanovým hlasem nemohl být tento film špatný. Kdo by nechtěl prožít poslední dny života jako Edward a Carter? ()

Matt2626

Hlboká myšlienka obalená skutočne krásnym scenárom a posolstvom. Mali by sme si vedieť život vychutnať, či už ide o posledný deň alebo o jeden z ešte mnohých. Skvelé herecké obsadenie, moji obľúbenci. Výkon J.Nicholsona je vskutku obdivuhodný. Jediná hviezdička dole za občas trošku "americké" klišé scény. Ale krásny film. Stojí za to. ()