Chuppa

Hrůza, podobně jako originál se jedná o fakt špatnej film, zombie vypadaj směšně, jsou pomalý a neškodný, herecký výkony hrozný. Půlku filmu sledujete jak zatloukají okna na farmě aby z ní pak hned zase utekli. Jó a nesmím zapomenout na toho týpka jak ustřeluje zámek na tom stojanu s benzínem, to už jsem se fakt smál. Vše navíc podtrhoval odfláknutej dabing tv Nova. ()

dobbin

Důstojný remake, který se za sebe nemusí stydět. Třeba takové masky mrtvol byly tady opravdu lepší než v originále, kde vlastně ani žádné masky nebyly:) Taky pan Cooper je tady sympatičtěji záporný a dostává zvláštní až ironický rozměr. Zbytečně moc se tady však tlachá, aby se zaplnil čas, což je nuda a trhá to napětí. Reputaci trochu napraví až samotný závěr. ()

Moonrise

Barevný remake Romerova snímku Noc oživlých mrtvol z roku 1968 je stejně kvalitní jako originál. Je v několika detailech nepatrně pozměněný, zejména závěr, kdy jsou zajatí zombies zavěšení na stromech využité jako živé terče pro zábavu. ()

Stejšn

Oproti původnímu filmu ubylo dlouhého kecání a přibylo akce, taky je tu víc zajímavých zombies. Jinak se remake celkem drží svého vzoru, ovšem s jednou velkou změnou a tou je postava Barbary. V původní verzi to byla vystrašená hysterka, tady se změnila v sebevědomou hrdinku. Taky je jiný závěr filmu, ale nemůžu říct jestli lepší či horší, prostě jiný. Osobně mám tohle zpracování radši, je jen škoda, že byl velmi omezen doplňující motiv televizního vysílání, který v původním filmu hodně dokresloval atmosféru. Pan Cooper je ale stejný hnusák v obou zpracováních :) ()

Daxus

Povedený remake, který na to jde odjinud. Na rozdíl od původní verze, která byla klaustrofobicky děsivá, je tato akčně brutální, ale nic není zobrazeno zbytečně. Část atmosféry je samozřejmě pryč, ale divák dostal porci dobré podívané. Mě osobně překvapila změna charakteru hlavní hrdinky, která se z uječené vyšinuté roztřesené bytosti původní verze proměnila v ostrou bábovku. 85% ()

Veniss

Výborná zombí atmosféra se zajímavějším koncem než v původním zpracování. Remake jsem viděla dřív než Romerův film, možná i proto ho považuji za povedenější. ()

adamix

Skvelý remake, na ktorý sa dá celkom dobre pozerať. Ale je to velmi podobné verzii z roku 1968. No odlišné je to hercami, hlavná hrdinka Barbara vám tu nelezie na nervy ako v starej verzii a odlišné je to aj záverom. Takisto je tu trochu strašidelná hudba a miestami aj desivá atmosféra. No aj tak to nemá na starú verziu. Dávam 4* a 75%. ()

JosefTomas

Protože se jedná o remake, neznamená to, že by se jelo přes kopírák. Film nabízí sem tam svůj nápad a toho si hrozně cením. Problém je, že má odlehčenou atmosféru. Jedná se o akčnější zpracování, ale známky hororu se jaksi vytratili, což mě v celku mrzí. ()

horor2

Viděl jsem hned po originálu, koncem se trochu v některých věcech liší a přiznám se, že je pro mě zábavnější. ()

Blazkowicz

Není to sice nic extra, ale o dost lepší než původní film. Zombíci konečně vypadají dobře a film není naivní a směšný. Dějově je to sice to samé, ale pár odlišností (k lepšímu) tam je. 3* ()

Cortesz

Sice vylepšený remake, ale rozhodně ne lepší, než originál. Jiný konec potěšil, překvapil a zároveň zklamal. ()

CrazmydRed

Mňam, mňam, mňam! Ja som síce pôvodnú verzii nemala tú česť vidieť celú, ale tento film sadol ako uliaty na pohodový piatkový večer :D Vlastne to bol aj myslím môj celkom prvý zombieoidný film. Začiatok bol super, páčilo sa mi, že sa šlo hneď na vec - mám na mysli okamžitá akcia zo strany zombíkov. A ten klavírny doprovod - to bola bašta. Masky boli bezchybné, dej nenáročný, "atypické" postavy, samozrejme, že boli aj pasáže, kde sme sa trhli od strachu ;) a ja som sa so sestrou pučila od smiechu. Nech JOJ-ka púšťa takéto filmy častejšie a hneď by bol svet krajší. Koniec - príliš nudný, veľmi ma to sklamalo... Veľmi rušivo na mňa najmä pôsobilo dlhé premýšľanie hlavnej hrdinky, zatiaľ čo za ňou sa už hrnulo to stádo nemŕtvych a celý ten jej vymletý xichtík mi bol nesympatický. Ako mohla zaspať, keď Tony čakal na jej pomoc! Krávo pitomá... A prečo sa z Tonyho Todda nakoniec tiež stal zombie? Veď tam bol v pivnici sám ako prst?! ()

Dr.Loomis

Noc oživlých mrtvol Jeden z nejlepších hororových filmů o zombících.Je to remake Romeovi klasiky z roku 1968,ale mě se to líbí více než původní film.Nejde o to že je ten film barevný,ten Romeův byl také z colorizován,ale prostě se mi líbí víc děj celého film a ten konec je spíš takový víc Romeovský než ten co natočil sám režisér.Myslím si že tento film by měl vidět každý hororový fanda který má rád filmy o zombících. ()

smrtubohem

Přiznám se, že můj dojem z filmu je značně rozpačitej. Začalo to doooost podivně, pak se to snad stává slušným hororem, ale nevím, přišlo mi to v několika ohledech nepodařené, např. hudbou, výběrem hlavních herců, prvních deset minut se dalo udělat mnohokrát líp, tak, aby to diváka připravilo na pozdější průběh. Spíš to je béčko. Musím se mrknout na originál ze 68ho, pak snad budu moudřejší. ()

djbarrel

Dle mého soudu lepší než originál. Vím, že se mnou hodně lidí nebude souhlasit a svým způsobem bych jim i dal za pravdu, ale ačkoliv originál je průkopnický a velmi zdařilý přece jen postavičky a efekty z roku 1968 na mě dnes již působí komicky a proto tohle byl ten u kterého jsem se za mlada klepal hrůzou. Zlo v nejčistší podobě - kde jinde působí oživlé mrtvoly lépe než na hřbitově. 90 % ()

Purity1711

Tu som prvýkrát spoznal zombíkov, brrr. Aj keď je to remake, stále je skvelý a nestráca na kvalite. Má všetko, čo zombie horor má mať a dodnes mám niektoré scénky v hlave. ()

ANR

V mojich očiach jednoznačne najstrašidelnejšia verzia Noci oživlých mŕtvol. Originál bol super, ale toto vo mne vyvoláva pocity skľúčenosti a bezradnosti, ku ktorým určite prispeli aj odevy a účesy 90-tych rokov. ()