V druhém celovečerním dobrodružství se budou naši animovaní hrdinové Fry, Bender, Leela, Profesor Farnsworth, Dr. Zoidberg a byrokrat 34. stupně Hermes Conrad snažit spravit trhlinu v časoprostoru, skrze kterou do našeho vesmíru pronikl obří chapadlovitý vetřelec s podlými úmysly a nadpřirozenými schopnostmi. Lidem na Zemi vnutí nové náboženství, do jehož čela se jako slepý k houslím dostane Fry, který obyvatele Země přesvědčí, aby "modrou planetu" opustili a vydali se na cestu do nebe... Zemi tak ovládnou roboti, v čele s nikým jiným, než Benderem.
Tento film je druhým v řadě z připravované čtveřice. Zbývající dva mají být na DVD trh uvedeny v letech 2008 a 2009. (havLord)

Miyamoto

Ze začátku vtipné a námět byl celkem zajímavý. Ale pak to úplně pozbývá šťávu, je to už spíš jen takové ždímání z legendární značky. ()

májovec13

Jít níž by pro mě byl hřích. Jasně, že je to slabší, než geniální seriál, míň fórů apod...ale pořád slušná dávka humoru, který je mi blízký a ze kterého by si měly jiné dnes populární "komedie" brát příklad. P.S. Zdá se mi že trochu přitvrdili. ()

kishi_SO

stale mi unika ta excelentna atomosfera Futurami. Nie a nie sa co i len pousmiat. Co som si vsimol vtipky opakujuce sa zo serialu a dost. ()

gpx

Když porovnám sledování jednoho dílu seriálu Futurama se sledováním filmu Futurama, tak je to jako postavit proti sobě sledování módní přehlídky spodního prádla a přehlídky zimního oblečení proložené ukázkami spodního prádla. Obojí je dobrý a určitě člověka potěší, ale první případ je z hlediska přidané hodnoty poněkud efektivnější. ()

JesterKruger

Tenhle Futurama film, je asi ten nejlepší. Yivo je docela zajímavá postava pro tento film, i když né za moc originální postava. Každopádně asi nemám co k tomu říci, takže 5*. ()

KBelick

Ne, ne, NE! Ze začátku jsem se sice nemusel vytočit tak, jako u předchozího filmu (rozhořčení nastupovalo pozvolna), a párkrát jsem dokonce zaznamenal něco jako inteligentní humor, ale pořád je to ostuda pro (alespoň místy) skvělý seriál. Groeningův mozek je už asi definitvně hin - je to vidět i na Simpsonech.. Giant tentacle? What the hell?! BITE MY SHINY METAL ASS!! ..... 45% ()

Jardys88

Tak tedy opravdu jsem na vážkách. Podle mě tato druhá řada nedosahuje Bender's big score ani po pás. Nevím ale čekal jsem od toho něco víc. Jak zde psal jeden z vás čím více se blíží k plnohodnotnému filmu tím méně je vtipná. Opravdu to tak je ale přeci by i toto mohla být povedená legrace a přitom dobrý film...Prostě na více jak 3* to nevidím. Přilíš jsem se nebavil a pointa, že s celým světem obcuje velká koule s jedním okem a miliardami chapadel je nepovedené. Zklamání pro mne... ()

james11

Řekl bych, že od prvního filmu jsem tady cítil dost zlepšení, ale pořád děj nebyl to, co bych si u filmu přál.. Dávám tedy za 4. ()

josmart

Tohle mně bavilo trochu méně, než ostatní Futurama filmy. Bylo tam víc vaty, než je obvyklé. Ovšem pořád je to Futurama. ()

Butch71

Futurama film? Asi stejný výsledek jako v případě celovečeráku Simpsonových. Má něco ze zábavnosti seriálu, ale celovečerní film to neutáhne. Stejně jako u Simpsonových, kouzlo a vtipnost Futuramy jsou spojeny s cca 20 - minutovou stopáží, kdy nepovedený díl se skryje v sérii za nadstandartní díly a v globálu to vypadá skvěle a vtipně. To ale v celovečeráku nejde... Futurama film je zábavný, má ale i hluchá a nudnější místa, která se neschovají a ve srovnání se seriálem jde určitě o zhoršení. I tak to ale není žádný propadák, jen jsem zvyklí na seriálové pojetí Futuramy, které ji dle mého názoru sedí více. Dle mého názoru jde o nejpovedenější Futurama film. ()

marien1039

O něco horší než jednička, ale stále super! Mi se teda Futurama filmy líbí více než seriál, jasně některé díly jsou parádní ale když se to vezme tak nějak průměrně, tak mi více vyhovují filmy, ty totiž nejsou takové uhoněné a tvůrci se tam stihnou více vyřádit... ()

Roper

Mal som tu moznost vidiet tento film dnes rano a ako z celeho serialu, ci prveho filmu som aj v tomto pripade spokojny... Po dlhom case je tu opat Futurama v nestarnucom sate. Okrem spominanych postaviciek by som vyzdvihol klasicky Zappa Brannigana, ktory tu proste nema chybu :-) kazdemu odporucam a pre fanusikov Futuramy povinnost! Co by som vytkol je jednoznacne to chapadlo, ktore miestami posobilo priam odporne... ()

kuba.luk

Seriál Futurama byl opravdu hodně dobrý, minulý film pokračoval v serii a bavil mě. Tohle je ale o ničem, hodina a půl nesmyslů. To dlouhé čekání se vůbec nevyplatilo. Pro mě obrovský propadák!!! Škoda, opravdu škoda. ()

honza1

Po prvním filmu je The Beast with a Billion Backs mírné zklamání. Opět dobré vtipy, narážky, parodie, prostě vše co k Futuramě patří, ale už to ztrácí takový ten nádech něčeho nového. Futurama je prostě stavěná pro seriál a tak to i bude. ()