V druhém celovečerním dobrodružství se budou naši animovaní hrdinové Fry, Bender, Leela, Profesor Farnsworth, Dr. Zoidberg a byrokrat 34. stupně Hermes Conrad snažit spravit trhlinu v časoprostoru, skrze kterou do našeho vesmíru pronikl obří chapadlovitý vetřelec s podlými úmysly a nadpřirozenými schopnostmi. Lidem na Zemi vnutí nové náboženství, do jehož čela se jako slepý k houslím dostane Fry, který obyvatele Země přesvědčí, aby "modrou planetu" opustili a vydali se na cestu do nebe... Zemi tak ovládnou roboti, v čele s nikým jiným, než Benderem.
Tento film je druhým v řadě z připravované čtveřice. Zbývající dva mají být na DVD trh uvedeny v letech 2008 a 2009. (havLord)

chrustie

Bohužel... Slabší než předchozí celovečerák. Asi 3x sem se opravdu zasmál a nebyla to práce ani Bendera ani Frye. Ono jako celek to není špatné, udrželo to mou pozornost, což o to, ale jako fanouška celé série, kterou osobně považuji za zdařilejší dílo než simpsonovi me to prostě zklamalo. Každopádně i tak v mých očích, mnohem lepší než simpsonovi ve filmu. Raději bych uvítal novou řadu. ()

pasqviL

Futurama je pro mě klasikou v seriálové tvorbě a to že se nehodí jako celovečerní film je naprostá lež, což potvrzuje tenhle snímek. Futurami není nikdy dost, a pokud se bude dále ubírat tímhle směrem je to jenom dobře. ()

Mephisto

Už to není, co to bývalo, ale stále to určitě stojí za shlédnutí, výborně jsem se u toho opět (s nostalgickou slzou v oku) pobavil. ()

Enelya

Autoři v první polovině nasadili zběsilé tempo, které se vtipy vyrovnalo seriálu. Bohužel přišla druhá polovina filmu - zdlouhavá a nudná. Lze tedy jen opět konstatovat, že Futuramě sluší krátká stopáž. Futurama jako film? Ne, díky. ()

djbarrel

Asi nejlepší "dlouhá" Futurama. Ten chapadloun byl skvělej a hlavně i Bender při sabotážních akcích. Když nemůže do nebe on tak tam přece nemůže nikdo :) 94 % ()

keyzar

Nudné, bez nápadu. Seriálu to dělá ostudu. Je to vážně velké zklamání. V první půlhodince byly nějaké ty hlášky, ale celkově je děj průměrný, nudný a celý film působí odfláknutě. Velké zklamání pro každého opravdového fanouška Futuramy, za kterého se z části považuju. Je to i asi nejhorší z Futurama filmů a těch 50% dávám jenom z oblíbenosti vůči seriálu. Film samotný si zaslouží polovinu. ()

VanBradley89

O něco lepší než parádní terno. Ale stejně se nějak nedokážu ubránit pocitu, že celovečerní formát Futuramě moc nesedí. Na každý skvělý for příjde moc hlušších míst. ()

wobufet

Zatímco Bender's Big Score hýřil nápady a neustále nás něco překvapovalo, Beast se drží jediné příběhové linie, která zrovna není dle mého gusta. Emézák co randí s celou Zemí..... divné. Bender v robotické lize je sice zábavnější, ale ke konci spadá do patosu. Stejně jako tento film. ()

padress

Futuramu moc v obľube nemám, dokonca ani seriál som celý nebol schopný dopozerať, lebo to bolo strašne nudné pre mňa a neboli tie časti moc pútavé, prosto chabé. Keď ale odstraním predsudky, ktoré nemám rád a snažím sa filmy hodnotiť objektívne, tak toto bolo vskutku výborné. Smial som sa 90 percent filmu a neodtrhol som z toho oči ani na minútku. ()

ElFifo

Ehm..tak to byla slabota teda, což je u mne v případě Futuramy nezvyklý pocit. Autorům mělo již po prvním celovečerním pokusu dotéct, že natahovat 20ti-minutovou esenci ryzí zábavy se spíše nevyplácí. A ty 3* jsou o shiny metal ass. ()

Creshaw

Mnohem lepší a vtipnější než Bender's Big Score. Nebo snad moje menší očekávání po předchozím zklamání? Těžko říct, ale růžový naháči z BBS mě nezaujaly, vtipnost oproti seriálu zklamala a to mi plně vynahradil Beast with a Billion Backs. 5* ()

xylobrno

protažená futurama, ale miluju bendera, i všechny ostatní postavy, takže zádné zklamání... až na řidší děj... ()

pursuer

Na seriál to samozřejmě ani mít nemůže, ale film rozhodně nezklamal. Opomeneme-li někdy přehnaně ošklivej rendering a bezpointovej konec, bo těch 80 minut protkanejch docela dobrými kecy, který stojí za to vidět. Pro milovníka Futuramy bezpochyby povinnost. ()