V druhém celovečerním dobrodružství se budou naši animovaní hrdinové Fry, Bender, Leela, Profesor Farnsworth, Dr. Zoidberg a byrokrat 34. stupně Hermes Conrad snažit spravit trhlinu v časoprostoru, skrze kterou do našeho vesmíru pronikl obří chapadlovitý vetřelec s podlými úmysly a nadpřirozenými schopnostmi. Lidem na Zemi vnutí nové náboženství, do jehož čela se jako slepý k houslím dostane Fry, který obyvatele Země přesvědčí, aby "modrou planetu" opustili a vydali se na cestu do nebe... Zemi tak ovládnou roboti, v čele s nikým jiným, než Benderem.
Tento film je druhým v řadě z připravované čtveřice. Zbývající dva mají být na DVD trh uvedeny v letech 2008 a 2009. (havLord)

Cool.Mila

Film byl pěkný a oddechový, ale nedosáhl kvality prvního. Jistě vtípky se tu objevovaly, ale v porovnání třeba s obyčejnou epizodou jich bylo málo a to jsou normální epizody značně kratší.No nemůže být vše perfektní a je to lepší než kdyby tvůrci seriál úplně odepsali. ()

Jiesaj

Tak jsme se konečně opět dočkali nové Futuramy. Je pravda, že film se seriálu jen těžko vyrovná, přesto je to super příběh okořeněný "futuramskými" vtípky tak, jak to má být. Už se nemůžu dočkat dalšího nářezu :) ()

kiwing

Jestli náhodou nebyla chyba, vrhat se do těch filmů...už u prvního filmu to bylo slabší, ale bohužel sestupná tendece pokračuje...tajně doufám, že další dva filmy se zvednou..Podle mě jsou Simpsonovi i Futurama seriáloví, a to jim sekne nejvíc..Filmy jsou v jejich případě zbytečnost. ()

Vandislav

Filmečky futurama mají podobnou kvalitu - dobré gagy se tam také dají najít, ale dlouhou stopáž celou nezasytí. Druhý i třetí díl se mi líbil více než ten první, dvojka má hodně neukotvený děj. ()

bernau84

dlouhá nuda ... filmy futurama a simpsonovi jsou dlouhé - nudné - neobjevné - nevtipné.... občas se sice zasmějete ale je vidět že kdyby se každý tento film usekl po půl hodině o nic by jste nepřišli a byla by to sranda. ()

jakub.kuba

Lepší než první film, ale stále je co dohánět. Proboha lidi, uděláte tak skvělý seriál a zmrvíte něco co by mělo být ještě lepší? Kdyby se to sestříhalo a mělo 20 minut, tak by to byl skvělý díl. Takhle je to zbytečně natažené. ()

Jean_Calid

Dal jsem tomu čtyry hvězdy a možná je to jen proto, že jsem tento film viděl rozdělený do několika dílů. Jako celovečerní film si to moc představit nedokážu... ()

Charliesed

Je tu spousta chytrých vtipů a hraní si s postavami - po celou stopáž; je tím naprosto nabitý, jako by si tvůrci dávali vážně záležet na každé scéně. Ačkoliv působil méně jako film, než předchozí film. Amy má tentokrát víc prostoru a Zapp Branigan a Bender válí. Jak jsem se v recenzích dočetl, že postrádá větší dějového tahouna nebo že je to jako delší díl seriálu, tak je to takový delší díl, ale HODNĚ DOBRÝ DÍL. Ale je pravda, že si teď přímo nevybavuju, jak dobré díly Futuramy vlastně byly. Film jako by mi ale připomínal, jak je Futurama dobrý seriál a jak je celá absurdní :) ()