V druhém celovečerním dobrodružství se budou naši animovaní hrdinové Fry, Bender, Leela, Profesor Farnsworth, Dr. Zoidberg a byrokrat 34. stupně Hermes Conrad snažit spravit trhlinu v časoprostoru, skrze kterou do našeho vesmíru pronikl obří chapadlovitý vetřelec s podlými úmysly a nadpřirozenými schopnostmi. Lidem na Zemi vnutí nové náboženství, do jehož čela se jako slepý k houslím dostane Fry, který obyvatele Země přesvědčí, aby "modrou planetu" opustili a vydali se na cestu do nebe... Zemi tak ovládnou roboti, v čele s nikým jiným, než Benderem.
Tento film je druhým v řadě z připravované čtveřice. Zbývající dva mají být na DVD trh uvedeny v letech 2008 a 2009. (havLord)

Zatímco první polovina byla opravdu povedená a splnila přesně to co jsem od ní očekával, v druhé se to zvrtlo a ja nechápala zda mají autoři všech pět pohromadě. Druhá polovina filmu je proste výrazně slabší, stejně jako to bylo v Simpsons the Movie. Tto s těma chapadlama je teda fakt mimo... ()

DonTommy

Nemůžu se dočkat až budou všechny čtyři filmy a pak budou dle slov matta Greoninga "rozsekány, přidáno pár scén" a bude z toho vyrobena další série, v jednotlivých epizodách to bude podstatně silnější, ucelenější a asi míň zmatené :) nicméně byť je to změť epizodek a ne soudržný film, epizodky jsou to pořád stejně Futuramovsy vtipné a zábavné k sledování, a některé gagy jsou fakt pecka... "Son of a bit, this is my house! But that means I'm blackmailing myself! Why didn't you tell me Monique?" :-D ()

RajCZitko

Super pokračování (nahrazení dílů) suprového seriálu. Sice ne tak dobrý jako předeělé, ale co....6. řada je už tady.... ()

snebka

Druhé filmové pokračování Futuramy začalo slušně, ale přišlo, že by každá jedna epizoda šla kvalitou dolů. Taky jsem byl docela zklamán z konečného rozuzlení příběhu. Určitě slabší než Benderovo parádní terno. 65/100 *** ()

LuNaj

Na seriál to ani náhodou nemá, přesto se to drží v kvalitativně stejné rovině jako předešlý díl. Akorát je tady přidáno na můj vkus až moc nechutností, někdy dosahující morbidního humoru. ()

Maky775

Jak jsem již psala u prvního dílu, tak mi to přišlo jako další díl, i když oproti prvnímu pokusu se ten druhý přibližuje filmu víc a víc - už jenom promyšlenějším dějem. Nebo se mi to zdálo? Nevím, ale jen tak dál :o). ()

Mr.Roman

Znova recyklácia veľakrát videného v seriáli, no z trojice celovečerných filmov podľa mňa najlepší. Teda aspoň som sa u neho ani chvíľu nenudil a zopár krát schuti zasmial, čo sa o Bender´s Game a Bender´s Big Score až tak úplne nedá povedať. ()

Prankster

Dvě hvězdičky jenom púrotože je to Futurama, jinak nehorázná a nesmyslná slátanina. Pro mě 90-ti minutová porce nudy. ()

Averelli

ze všech Futurama filmů se mi tenhle líbil nejvvíc.. a neptejte se proč :) možná z té prvopočáteční euforie že si Fry konečně našel holku, která i vypadá že je člověk :) taky se mi hodně líbí Yivo a jeho prvotní přístup k lidem "jen tak si užít a zmizet do jiné galaxie" to mě fakt hooodně pobavilo, ale vážně, v tomhle filmu je hodně romantiky a když nakonec musí všichni odejít zpět na zem, je Vám to úplně strašně líto tak že i slzička možná ukápne, ale u mě to zachránila Fryova teď už ex přítelkyně :) která nakonec s Yivem zůstala, možná že smutné, ale člověk se tak nějak vrátí do reality že Fry prostě normální ženskou mít nemůže :) ()

Jara_II

Tak tento film bohužel nenabízí naprosto nic zajímavého - snad jen kdyby se to zkrátilo do dvacetiminutové epizody byl by z toho jeden z nejlepších dílů seriálu :) ()

Elegnor

Je to dost velká směska fórů, celkově mi ty fóry přišly lepší než v prvním filmu, ale stejnak je to dost divnej počin.. ()

L3G1ON4R

Z velké části film o ničem. Příběh točící se kolem anomálie s otazníkem co je za ní ? Chyběl zde sarkastický humor a klasické futuramácké zvrhlosti co se najdou v seriálu. ()

vaclaw

Ze čtyř Futuramých filmů je tento asi nejpovedenější, má asi nejucelenější příběh a nejvíce vtipných momentů. ()

pekas

Jak nehodí, co nepovedlo? Co to tady někteří melete? Futurama ve skvělé formě a celovečerní formát jí vůbec nevadí a na ničem neubírá. Docela mě překvapil Stephen Hawking, jak si ze sebe drsně střílel. Tenhle film mi přišel ještě o fous povedenější, než předchozí Futurama: Bender's Big Score. Opět bezvýhradná spokojenost. 100% ()

yaqwsx

Pro mě byl tento film katastrofou - naprosto nesympatický děj, který končí tak trochu "deus ex machina". Autoři prostě nevěděli co s tím, tak... Ani vtipů tam moc nebylo... ()