V druhém celovečerním dobrodružství se budou naši animovaní hrdinové Fry, Bender, Leela, Profesor Farnsworth, Dr. Zoidberg a byrokrat 34. stupně Hermes Conrad snažit spravit trhlinu v časoprostoru, skrze kterou do našeho vesmíru pronikl obří chapadlovitý vetřelec s podlými úmysly a nadpřirozenými schopnostmi. Lidem na Zemi vnutí nové náboženství, do jehož čela se jako slepý k houslím dostane Fry, který obyvatele Země přesvědčí, aby "modrou planetu" opustili a vydali se na cestu do nebe... Zemi tak ovládnou roboti, v čele s nikým jiným, než Benderem.
Tento film je druhým v řadě z připravované čtveřice. Zbývající dva mají být na DVD trh uvedeny v letech 2008 a 2009. (havLord)

kaylin

Není to tak duchaplné jako první film, ale pořád je to docela vtipné. Obrovské chapadlovité stvoření není nic moc originálního, ale to nic nemění na tom, že se to může pořád brát jako parodie sci-fi žánru, teď možná i trochu s odkazem na Lovecrafta. Celkově je v tomhle ale strašně moc témat, která dohromady nejsou až tak dobře řešena. ()

MATADOR

Bohužel tento prodloužený díl nemá prakticky žádný vtip. Zápletka je uspokojivá, Bender je Benderem a vlastně to jsou jediná plus. Bavil jsem se bohužel minimálně! ()

Toshiro

Tentokráte o hodně lepší než první pokus o celovečerní Futuramu. Spousta vychytávek a vtípků v pozadí (jako st.Asimov day :)) a dokonce i příběh jakž takž držel. Ale určitě bych mnohem raději viděl 3-4 regulérní epizody. ()

Duotone28

Velka skoda, ze sa s celovecernou futuramou roztrhlo vrece...a zacina byt este frekventovanejsia, ako kazdorocne novy diel Need for Speed od EA. Takto nie je total cas na kvalitny, prepracovany scenar...hlasky su len tak na rychlo, aby boli...a cele to je uz dopredu s peciatkou "NUDA". Skoda, ze sa takto nici povest takmer dokonaleho SERIALU. A co este s tretim a stvrtym pripravovanym celovecerakom?! Ach,nazdar ()

Colonist

Bender's Big Score měl solidní příběh, jenže nebyl tak vtipný. U druhého filmu je to přesně naopak. Po dějové stránce to poněkud pokulhává, ale kadence vtipů je obrovská. Velmi dobře jsem se pobavil. ()

Fanucci

Stejný problém jako u minulého filmovéhé pokusu. Futurama = 20 minut, víc ne. Celovečerní snímek ztrácí dech a místy nudí, ovšem stále si to drží vysoký standard. Ale spíš to bude tím, že nemám to srdce dát Futuramě průměrné hodnocení:-) Jestli to ale takhle půjde dál, příští film ty 3 dostane...Bohužel. ()

Jango_Fett

Futuráma jak má být, jen kdyby mezi těma filmama nebyli takové zdlouhavé mezery...myslím že jako seriál to bylo lepší. Už aby tu byl další díl. ()

Joe321

Musím říct, že druhá filmová Futurama mě velmi překvapila. Je rozhodně lepší než Bender's Big Score a nebojím se říct, že hlavně v první půlce, je to stará dobrá Futurama. Jakkoliv to zní překvapivě, je to tak. Staré dobré vtípky, narážky a situace. Nasmál jsem se u toho docela dost, což při prvním filmu tolik nebylo. Bohužel druhá polovina je už bez většího humoru a hraje se více na emoce. Což ovšem není na škodu, ale trochu to nudí. Kdyby to bylo alespoň prostřídáno nějakými gagy, ale těch se moc nedočkáme. Každopádně jestli budou mít filmy takovouhle stoupavou tendenci, čeká nás příště velmi příjemné pokoukání. -"Leela, I can't help with notice you're unescorted. Might I... escort you behind that bush for the next five minutes?" -"Nothing would revolve me more." -"Then how about that shrube?" a All My Circuits -"Oh Calculon, I'm afraid you have a fourth personality the other three don't know about. And it and I... are lovers! ()

hynous

"Love doesn't shares itself with the world. Love is suspicious, love is needy, love is fearful, love is greedy. My friends, there is no great love without great jealousy! I love you meatbags!" ()

Vojťas

BENDER'S BIG SCORE mělo podle mě zajímavější a poutavější příběh, který neskutečně prohloubil souvislosti s dějovými liniemi perfektního seriálu .... THE BEAST WITH A BILLION BACKS měl méně poutavý děj, ale zase oproti tomu chrlil vtipnější sekvence a kdyby neztratil tempo, které nasadil hned na začátek, byla by to paráda. Ovšem takto musím dát oboum filmům po 4*. FUTURAMA je skvělá, ale jako celovečerní film to prostě tvůrci neutáhnou. (I SIMPSONOVI VE FILMU měli na mále, ale tam se to podle mě na okraj 5* povedlo). No jinak jsem zvědavý na zbylé dva futu-filmy, které určitě co nevidět dorazí na světlo světa a které tedy snad budou alespoň takové jako dosavadní dva. :o)) ()

ad

V zásadě platí totéž, co u prvního filmu (až na to, že zápletka je zde přímočařejší a chybí písničky)... Futuramě prostě sluší víc dvacetiminutový kabát, koncentrace vtipů tomu také odpovídá...To ovšem neznamená, že jsem se párkrát hlasitě nezasmál a že si nechám ujít další "díl"... 3 a půl ()

Trainspotter

No tak to je průser: nejenže Simpsonovi jdou poslední dobou do háje, teď už i Futurama, která navíc nedávno vstala z mrtvých. Děj je trapnej až až, nuda, nuda, nuda a celkem jen tři povedený vtipy /vede to koala/. ()