Babicovy dobroty

(pořad)

Nowasek22 odpad!

Já vám ukážu, jak se dělá omáčka z citrónu..kdyby jste neměli citrón, tak dejte limetku..kdyby jste neměli ani limetku, tak nedávejte nic. Dáme tam trochu cibule, pro ty co nevědí, jak vypadá cibule, dáme sojovou omáčku. Tohle snad mluví za vše :) ()

ArNEtis odpad!

Myslím že kdyby tam poslali vařit mého maleho bráchu uvaří lépe než 90% těch paskvilů co se oběvily tady.. ()

zdeci

"A když nemáte limetku, tak tam vražte citron! A když nemáte citron, tak tam nedávejte vůbec nic!" Aneb jak "uvařit" z hovna zlatej bič :-) ()

Blongie odpad!

" Tak, a teď přidáme limetku, kdo nemá limetku, tak dá citrón, a kdo nemá ani citrón, tak tam radši nedává nic... " Váš Jirka Babica :D Podle něho určitě nikdy vařit nebudu!!! ()

Pimpy odpad!

Miluju jídlo a proto odpad. Zapíct segedín s ajdamem nebo spálit tunákovej stejk se prostě nedělá. Do čínských jídel sere kari. Ke každýmu svýmu výtvoru přidá belík soli a pořádně podleje volejem a pak řekne: "a hlavně je to zdravý", no ty vole, hrůza. Mluví jak dement, plácá pátý přes devátý. Za tyhle zvěrstva by se mělo střílet. A že Polhreich vaří draze a malý porce? Ale kdepak. Specialista Babica vezme drahý ingredience a výsledek úplně zkurví. ()

Happy98

Jaky je rozdil mezi MycGyverem a Jirkou Babicou? MacGyver udela z hovna atomovku, Babica vybornou pomazanku. Je to rizek a je to sranda ()

kubilov odpad!

Dřív jsem tenhle "kulinářský" pořad jednoduše přehlížel, přestože mi jeho "vaření" spousta kamarádů doporučovala jako skvělou zábavu. Když jsem si byl ale půjčovat běžky a půjčil mi je právě tenhle chlapík, rozhodl jsem se pár dílů jeho rodinného pořadu shlédnout. Dámy a pánové, tohle je zvláštní případ, kdy se dá ohodnotit buď odpadem nebo 5*, nic jiného k tomu ani nesedí. ()

barlollipop odpad!

Babicova jedová chýše. Tenhle chlap mi fakt pije krev. Kečupový král. To už i Prostřeno je o trochu na vyšším stupínku než on a to je co říct. Divím se, že tuto katastrofu televize Nova ještě vůbec dokáže pustit do etéru, i když pořady od Novy jsou vždycky katastrofa. Nechápu, jak se na tohle může ještě někdo vůbec koukat. ()

tehAne5ta

...kapusta naplněná mletou vařenou šlichtou...bretoňský řízek...kde je u všech pr*elí bretoň?...dle mého je to krásný náhled do kuchyně typického neumětelského Čecha, přičemž všichni se tváří jakože je to ubožák a přitom dávají na mimibazar recepty na knedlíkové pizzy nebo čínu z párků... ()

ejay odpad!

Jeden z nejzábavnějších pořadů o vaření vůbec. Bohužel hodnotim ale takto. Přestože je to skvost tv nova. ()

Wyorax odpad!

Když nemáš rajčata, dej tam protlak, když nemáš protlak, dej tam kečup a když neni ani kečup, tak se na to vys*r a nech zchladit v mrazáku, dokud z toho není čokoládový nanuk. A přesně takhle voní a chutná tenhle pořad. Babiččiny výtoky. ()