Anatomie lži

Ukázka z filmu
Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní
USA, (2009–2011), 35 h 8 min (Minutáž: 43–47 min)

Tvůrci:

Samuel Baum

Tim Roth, Kelli Williams, Monica Raymund, Brendan Hines, Hayley McFarland, Kristen Ariza, Mekhi Phifer, Tim Guinee, Wayne Dalglish, M.D. Walton, Tim Griffin (více)

Série(3) / Epizody(48)

Doktor Lightman je přední světový expert na lhaní. Perfektně se vyzná v řeči těla, neuteče mu žádný výraz v obličeji ani ten nejmenší záchvěv v hlase. S neodolatelným sarkasmem a s týmem specialistů pomáhá nejen vládním organizacím řešit ty nejzapeklitější případy... (TV Prima)

Katty Avok

První serie je koukatelná detektivka a velmi pěkná sonda do řeči těla, včetně názorných příkladů z VIP scény. Ve druhé sérii se tvůrci více soustředí na tu "detektivku" a "situace" (třeba exkurze do vojenské základny) a to nejzajímavější ze seriálu nechávají postupně odpařit - škoda. Tim Roth je ale skvělý v obou sériích a vysluhuje si tím zatím pro celý seriál 4* ()

MiSHeC

Technicke veci ako CSI, akurat s ovela vacsim "ludskym" aspektom... Sice som CSI pozeral, postavy poznal, ale nemal som k nim taky vztah... Tu je to naozaj Thrill, ci Cal prezije :) + nehovoriac o tom, ze v CSI to boli stroje, pristroje atd, tu je ta veda priblizena ()

chococolate

Výborná kriminálka (psychologický film, alebo čo presne to je), asi najlepšia čo som doteraz videla, výborne spracované a hlavne originálne, chválim, naozaj 100 %. ()

LadyNicole

Nejdříve jsem to považovala za slátaninu mezi Mentalistou, NCIS a Housem, ale po čase mi sympaťák Tim Roth přirostl k srdci tak, až se probojoval do TOP10. ()

Godlieb

Tim Roth znova dokazuje jak talentovaný herec ve skutečnosti je a jak krátkozrace je dosud přehlížen (pro mě je něco mezi Michaelem Cainem a Jamesem Deanem). Seriál se zakládá na skutečné vědní disciplíně a čerpá ze skutečnosti (experti na lhaní se skutečně používají jako konzultanti při vyšetřování, jenom nejsou tak geniální), zpracování je bezchybné, dynamické, zajímavé, v záplavě průměrných amerických kriminálek skutečná perla, pro mě osobně překonává i všemi vychvalovaného Dextera a postupem času (a nových řad) stále nesympatičtějšího Dr. House. ()

mirekdr

Tak čtvrtá sezóna už nebude...a není divu, Tom Roth i přes svoje charisma nemohl víc utáhnout. Chvílemi zábavné (především dialogy otce s dcerou stojí za to), chvílemi příliš moralizující a chvílemi těžko uvěřitelné, stále však nad průměrem dnešní seriálové tvorby. ()

Dracek003

Myslím, že po delší době koukatelný seriál. Nemohu se od něho odtrhnout. Zajímavý děj. Tim Roth hrál naprosto skvěle. ()

InteleCz

Tenhle seriál nám pouštěla učitelka na ZSV ve třídě - když jsme probírali Psychologii. Od té doby jsem sehnal další série a nemůžu se na to nepřestat dívat. ()

TeeToTaller

Zaujalo mě, že se v dnešní přehlcenosti kriminálkami vyskytla jedna s trošku jiným náhledem na věc. A ke všemu se dozvíte i užitečné rady, co se týče tajné řeči těla. Určitě seriál s přínosem. 85% ()

katjaaa

Budu se opakovat, ale hlavní hrdina mi taky tak trochu připomíná House. Každopádně krimi serial postavený na zkoumání mimiky tváře je něčím originálním a neokoukaných a do určité míry poučným. Za mě silnější 4* ()

melursus

Když jsem vyděl první díl tohoto seriálu, tak mě uplně vtáhnul. Ale po pár dílech kdy se všechno opakuje pořád do kola jsem se u toho začal nudi. A to tak moc že jsem všeho všudy viděl asi jen 7 dílů a dal už se nemám vůli se ta to vůbec koukat. Bohužel, ikdyž Roth je tam užasnej. ()

matryagy

Lepší každým dílem.Konečně seriál,který se nebojí kritiky.Krom toho miluju Tima Rotha,jehož obsazení to prostě drží o hvězdičku výš. ()

stuj

Pěkný nápad. Jenže jsem u čtvrtého dílu a už to začíná trochu nudit. Čtení z tváří je příliš jednoznačné a vše jde hned vidět. A to u každého, což je podezřelé. Ale když není na co koukat, tak proč ne. ()

SeeSaw

Zdánlivě klišovitá postava hlavního vyšetřovatele, tedy vlastně experta na rozpoznávání lží, kterou zde na výbornou a k tomu ještě velmi charismaticky podal Tim Roth, vyvádí tento seriál z údolí hluchých a ničím nezajímavých seriálů s podobným konceptem. Právě přidání samotných odborných žvástů ke každičkému výslechu, kterými je seriál prošpikován, dodává Lie to me potřebnou dávku uvěřitelnosti a originality./// První série: 10/10 , Druhá série: 8/10, Třetí série: 9/10 ///(PS: To si FOX dělá jako prdel, že po třech sérií konec?") ()

PRINC1

Tento sériál na který jsem narazil náhodou jsem zkouknul celý za dva dni mě přímo uhranul a Tim Roth jemu snad scénář psali přímo na tělo je úžasný má tohoto herce velice rád ano seriál má sem tam volnější místa ale jinak je super škoda že to má jen 3 serie některé stupidní seriály mají X sérií. Skvělá zábava má konečnou a to je veliká škoda. ()

iskander1210

Je to nesmierne zabavne a zaroven sa z toho da velmi vela naucit. Je to genialna suhra mikro expresii, reci tela a dalsich skrytych znakov, ktore si priemerny clovek vobec nevsima. Tieto znaky sa zaroven velmi tazko nacvicuju a niektore sa nacvicit vobec nedaju, takze ak sa to vsetko da do logickej suvislosti tak to moze byt presnejsie ako detektor lzi.... ()