Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

Armin82

Jeden z mála pořadů,který v televizi uznávám. Už dávno nejsem pravidelným divákem komerčních televizí,hlavně z důvodu neuvěřitelně stupidních pořadů pro maminky na mateřských dovolených,důchodce či lidi,kteří evidentně nemají nic lepšího na práci,ale tohle je prostě vyjímka! Pohlreichovo upřímnost,nestrannost a hlášky se mi prostě líbí a někdy je to fakt zábava--->čoveče,ty seš zarostlej,jak rezervní ježíš :-D ()

Scharra

Pohled do českých restaurací aneb ne vše je tak idylické, jak se může na první pohled znát. zdeněk Pohlreich to ale nenechá jen tak a za jeho pomoci se konečně české restaurační zařízení odprošťují od nuzné šedi a podivných kulinářských paskivlů. ()

Chip89

Některé díly mě baví, některé nudí. Je pravda,že vidět jak vypadají české kuchyně v restauracích je někdy až nechutné. A chápu, že Pohlreich staví svoji show na vulgaritě,ale někdy mi to prostě leze krkem. Každopádně musím uznat,že to za poslední dobu je pořad o vaření, který nevypínám během úvodní znělky. ()

dEst28

V současné době nejlepší TV pořad u nás. Ale zároveň mi znechutil chuť chodit do restaurací. Nutno říct, že bez Zdeňka Pohlreicha by tak dobrej ten pořad nebyl. Jeho hlášky jsou něco neskutečnýho :) ()

Brinkley

Kuchyně, která se mi po první sérii rychle přejedla. Nic proti Zdeňku Pohlreichovi (a jeho jadrnému slovníku; na tom je pořad založen), ale nemám potřebu sledovat 50x to samý. Přesto jedna z mála snesitelných podob reality show. ()

aragod

Taková sonda do hlubin duše českého podnikatele. Tento film prakticky dokonale popisuje to, jak se u nás na mnoha úrovních dělá byznys.A jak blbý lidé jsou, že potřebují člověka, který je pořádně nakope do prdele. Česká nátura, reflexe dnešní společnosti, hodnotový žebříček a pár skvostných idiotů, to všechno vám Zdeněk Pohlreich přináší svým velice osobitým stylem. ()

Múra

Hvězda dolů za rádoby vostrýho Pohlreicha. Neřikám, že temu nerozumí. Bohužel, z jeho "ty vole" se mi chce zvracet. Jinak nemám co vytknout. Někteří z nás jsou fak hovada. ()

Ceberus

Polreich je možná znalec a vždycky má pravdu, ale mě osobně vaření zatím nikdy moc nebralo a navíc tyhle drsné týpky (viz Krausovy show) nemám moc v oblibě. ()

Jaxx84

Pana Pohlreicha uznávám jako málokterého člověka v této zemi, za jeho zemitost, lidskost, ale hlavně za to, že otevřel alespoň některým z tohoto národa oči v pohledu na ty takzvané "restauranty" a "hostince" se sto gramovým kuřecím "steakem" s broskví z plechovky. Děkuji. Některé díly jsou slabší, některé dokonce dojemné. 9/10. ()

Yellyman

Pohlreich plive nadávky a tne do živýho. Místama jde sice přes čáru, dá se to ale zkousnout a nám je servírována zábavná podívaná z oslizlých pajzelných kuchyní. Sousto, které v tlamě nezhořkne. ()

Dzvandzi

Tohle není nějaký neprofesionální Ládík Hruška a spol. Zdeňa prostě ukazuje kdo je v Česku králem v tomhle oboru! Já mu fandím.To že to dotáhl v Česku takhle daleko si zaslouží respekt!! A ty hlášky k tomu prostě patří :D ()

Mngwa

Některé díly jsou na 5 hvězd, ná to grády, nápad, vtip, ... některé jsou takové nemastné, neslané a v některých dílech se Zdeněk Pohlreich chová jako arogantní a sprostý ksindl (slovem sprostý nemyslím nějaké to vole atd. ale bezdůvodné hajzlovské chování a shazovaní lidí) a je vysloveně na odstřel. Viz např. díl s restaurací Bastila, kde jsem měla chuť skočit do obrazovky a něčím ho majznout. Některé díly jsem ani nedosledovala. A navíc mám pocit, že oproti skvělým počátečním sériím se to začíná horšit. Bílému holohlavému démonovi českých kuchyní asi stoupla sláva do hlavy a je čím dál více arogantní a přemoudřelý. Takže když to zprůměruju, tak mi z toho vychází čisté 3 hvězdy. ()

Trixinka

Za většinu epizod (z prvních řad) musím dát 5*. Bohužel poslední řady (epizody) jsou více o nějakém životním příběhu či podobném nesmyslu (např. kluk s řetízkem) než o samotné restauraci a vaření. Taky se bohužel už množí podniky, které si šéfa zvou jen pro snadnou reklamu v TV a o navrhované změny vlastně nestojí. ()

loveless

Zdeněk Polreich se snaží pomoci českým majitelům restaurací, aby se polepšili. Někdy zvláštním způsobem a s notnou dávkou sprostých slov, ale když se trochu zamyslíte, tak má ve většině věcí pravdu. Celkem zábavná forma, jako kulisa nebo odpočinkově v pohodě. ()

rublik05

Legendární Ano, šéfe! je dodnes prakticky nedostižný pořad, který Zdeňka katapultoval mezi české celebrity a prakticky přes noc z něj udělal miláčka celého národa. Nejznámější český šéfkuchař radil hospodským, jak dělat lepší business a vařit kvalitní jídla, přestože jen zlomek z nich si vzal jeho rady k srdci a jen pár restauracím se povedlo přežít nebo úspěšný podnik. Namátkou mě napadá pan Andrej Tlustý z Lednice, hospůdka U Štěpána nebo srdcař pan Kuře z restaurace u Zběhlíka. Každopádně i to je jasným důkazem, že tento pořad měl svůj smysl a spoustě lidem otevřel oči a svým způsobem fungoval i jako edukativní pořad pro širokou veřejnost. Dodneška se rád na reprízy dílů podívám, Zdendův humor je naprosto odzbrojující a jeho dnes již legendární hlášky zabíjejí. Ať už si o Pohlreichovi myslíte cokoliv, nikdo mu nemůže upřít, že pro českou gastronomii toho udělal jako málokdo, za což mu patří velký dík a respekt. 10/10. ()

bond77

Tento pořad (či seriál) je něco nového. Ano, má v sobě prvky reality show, ale také i syrové vaření bez příkras. V takovém podniku je potřeba hlavně schopnost vařit, ale také zvládat marketing a neprodělávat. TV Prima se konečně vymanila z průměru a sází na jistotu. Bohužel Poelrich musí být také trochu hercem (být nepříjemný na personál a říkat tvrdou pravdu majitelům). Jeho vtipy jsou sice vtipné, ale v tomto pořadu jsou jen kvůli okořenění situace. 80%/100% ()

TSZ

Jeden z těch nejkoukatelnějších pořadů, který kdy byl vyroben českou komerční televizí. Některé hlášky pana Pohlreicha bych tesal do kamene, občas se mu opravdu povede mě rozesmát a jeho mimika taky stojí za to. Nevím jestli za to může moje začínající stáří ale poslední dobou se mi v TV pořady o "žrádle" docela líbí. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj