Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

PeterNet

Konečně na našich televizích běží něco, čemu se dá říkat "zábavný pořad". Je to zábavné a Pohlreich je super. ()

Honzíno

Nabývám silněji a silněji dojmu, že se tahle věc zatraceně povedla. Hlavní představitel nemůže být lepší a.. stojí to jendoduše za to!_Zas tak dobré to není, sundavám *. ()

Gothar

Zdeněk sa v gastronómii vyzná a navyše aj vie, ako čo správne okomentovať, takže sledovanie relácie je veľmi zábavné. Bohužial v druhej sérii už finálne testovanie nie je tajné, takže to trochu stratilo svoje čaro, ale inak je to fajn. Kvôli tomu, že je to prakticky vždy o tom istom a zrušeniu tajného záverečného hodnotenia dávam 4*. ()

st.jim

Ten chlap je zábavný, má srdce a hlavně ví o čem mluví. Občas mám chuť sežrat to jeho jídlo přímo s obrazovky. ()

flawi.f

Ano, šéfe! je asi jediným televizním pořadem, kvůli kterému zapnu televizi a oželím dvd. Zdeněk Pohlreich je sympaťák a výborný "hláškař" a v pohodě celý pořad utáhne. Sice je pravda, že Gordon Ramsay má větší charisma a Kitchen Nightmares mě baví o něco víc, tak Ano,šéfe! je zdařilou českou mutací a vůbec se za sebe nemusí stydět. ()

honza7

Povedený pořad o tom, jak se dá kurvit jídlo. Nicméně strhávám hvězdičku za nudné díly... Já vím, že to je o tom, aby se restaurace napravili a aby si ostatní z toho brali ponaučení... ale já chci zábavu! A pak druhý důvod, že jsem po tomto pořadu rok nebyl v restauraci (Při představě, že to tam může vypadat jako v některém dílu). ()

skrblik007

Zdenda Pohlreich by měl dostat státní vyznamenání! [Upraveno během 7. sezóny] Je to čím dál tím lepší. Remunda s Klusákem drží nastolený kurz - ukazovat český restaurační byznys v širším kontextu (různé lokality). Pohlreich jako osobnost zraje, doba se mění a tahle show to reflektuje. Prostě mě ta změna velmi vyhovuje. Samozřejmě když chci občas zavzpomínat na klasické Pohlreichovy hlášky, pustím starší díl :) ()

LadyPupu

Smysl tenhle pořad má, ale dopad na restaurační stravování jsem (po těch letech vysílání) čekala trochu větší. Pořád je tady dost hospod kde steaky mučí k smrti, omáčky nevaří, ale práškujou a na jídeláku mají v lepším případě kuřecí plátek s broskví a v tom horším Gordon Blue místo Cordon Bleu. No a ty oblohy, ty se taky ještě někde dělají..."To je jako když si stará bába nakydá na obličej deset kilo make-upu a doufá, že to zakreje dvacet proflámovanejch a prošustrovanejch let.“ ()

Ryuuhei

Co díl, to výtečné hlášky, ale i jídla, ze kterých mi povětšinou tečou sliny. Na druhou stranu i hromada zvláštních individuí a gastronomických průšvihů. Polreich zkrátka ví a i když by se z jeho přístupu k porcím ani žížala nenažrala, pokud nejsou majitelé podniků příliš tumpachoví, zachrání si nasloucháním jeho radám krk. Některé díly jsou samozřejmě slabší, ale když můžu, zasměju se i já. A to už je co říct. 85% ()

filmmovier

Naprosto geniální záležitost. Ani zdaleka jsem neviděl všechno, ale Zdenda je profík a smysl pro humor má jako málokdo. A to zákulisí hospod a restaurací je také výtečná záležitost. A navíc je to skutečná reality show, která podle scénáře jede naprosto minimálně. Jo, tyhle typy pořadů já můžu. 90%. ()

Lachtaan

Třeba uznat, že Pohlreich se mnohdy tváří jako ten nejarogantnější týpek pod sluncem, zároveň se ale v rámci svého pořadu s cílem pomoci restauracím nejrůznějšího ražení jedná o profesionála, který si na své neústupnosti vybudoval jméno nejen pomocí tohoto prvního pořadu z celé škály inspirací od Gordona Ramseyho. Ke gastronomii nijak zvlášť netíhnu, ale semtam mě ty kulinářské show fakt baví. ()

terunka003

Zajímavé, nové, překvapivé, děsivé × sprosté, arogantní. Pan Polreich je velmi nesympatický kuchař a poradce při těle. Je sprostý, arogantní, neurvalý, no prostě na pěst! Jinak je to zajímavá reality show, je originální, i když bere inspiraci v Británii. Polreich dokáže zvednout hodnotu jídel a poradí všem majitelům restaturací a hospod. Proč ne, za ty prachy bychom se rádi najedli něčeho kvalitního a chutného. A že se poslední dobou motám kolem gastronomie.. ()

Endyis

Nejlepší kulinářský pořád, co jsem zatím viděl a jeden z nejlepších TV pořádů vůbec. Zdeněk Pohlreich je opravdový mistr svého oboru. Vyzná se v pohostinství celkově a to jak po stránce kuchařské, tak po stránce manažérské a marketingové. Navíc dává pořadu jiskru svým peprným humorem a sbírkou humorných hlášek, jejiž zásobu a pohotovost by mu mohlo spoustu komiků závidět Jeho pořad by měl být povinnou četbou pro majitele a provozovatele restaurací. Ač nejsem fanouškem všech těch reality show a podobných pořadů, tento se mi velice líbí a považuji jej za jeden z mála zábavných a záslušných zároveň. ()

gjjm odpad!

Pohlreich, který by mohl sloužit jako ztělesnění snobství a arogance, si stěžuje na sice možná nesnobské, ale celkem neškodné české restaurace a uráží kuchaře. Kdyby to aspoň bylo trochu vtipné. Možná by bylo levnější natočit jedno dlouhé kontinuální pípnutí a se zbytkem pořadu se ne***pííííííp****at, výsledek by byl zhruba stejný. ()

Thommie

Pohlreich je člověk, kterej ví co dělá!! Sice sprostej jako dlaždič, ale byznys se s nikým nemazlí... což těm lidem vůbec nedochází ()

Hnedoocko

Za tenhle pořad jsem moc a moc ráda. Nejen, že díky němu mohou restaurace zvýšit svou úroveň, ale co je hlavní, že tento pořad ukazuje na pravou míru, jak to ve většině našich stravovacích střediscích opravdu je. Sama jsem měla možnost v pár střediscích pracovat, a tak vím, že někdo, jako je Zdeněk Pohlreich, je u nás zatraceně potřeba k odstranění této "špíny". Co mě na tomto pořadu zaručeně pobaví, jsou Zdeňkovo hlášky: „Tohle kdybych sněd celý, tak se mi budou zejtra u prdele rojit včely.“ O přepáleném fritovacím oleji: „Co to je…? Přefiltrovanej lak na rakve??“ O připálených těstovinách: „Tady zpívá Petr Spálený.“ „Tohle pamatuje Žižku, když měl ještě vobě voči.“ aj. :D ()

rudeboy

Asi budem patriť k menšine (minimálne tu na čsfd), ale slovenská verzia so Židekom sa mi páči viac. Pohlreich je až priveľmi teatrálny a niekedy zbytočne vulgárny. Niektoré vulgarizmy sú síce vtipné a aj výstižné, ale väčšina mi príde ako dosť veľké tlačenie na pílu. Každopádne myšlienka tejto show je podľa môjho gusta. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj