Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

homer20

No bohužel,ale zcela suveréně nejslabší díl série... Vzít něco z toho co fungovalo(v tomto případě bájná sexuální bible), krásné slečny které často vysvléknu a zmixuju to do nestravitelného příběhu tak prostě ani žádný zázrak čekat nemůžu. Jediné co to má společného s předešlými díly je Eugene Levy který je s touto sérií spojen pupeční šňůrou :-) Slábé 2*. ()

Moviak odpad!

... hnus velebnosti. Ačkoliv jsem členek fanklubu ňader, koz, dudů/dud ?, měchů, vemen, cecků, melounů ... a obecně svlečených žen, tak jejich hojná přítomnost v tomto filmu neodpoutala moji pozornost od toho jaká to byla trapárna. Ostuda pro původní AmericanPie trilogii ()

chemik11

Když jsem to viděl poprvý a podruhý, tak se mi to ještě jakžtak líbilo. Pravda, měl jsem v sobě trochu alkoholu, což asi pomohlo tomu, abych to dokázal zkouknout. Potřetí už mi to přišlo nehorázně trapné a vůbec to nešahalo jedničce, dvojce a už vůbec ne trojce ani po kotníky! Všechno strašně přehnané, ubohé. ()

vena199204 odpad!

Sedmý díl americké komediální řady. Zároveň díl nejhorší, který staví na fekálním humoru a všudypřítomné nahotě. Herecké výkony jsou slabé, scénář tragický. Ve filmu je minimum vtipných gagů, převažují trapné. Pokud hledáte dobrou komedii, sáhněte radši po něčem jiném. Za mě 0%. ()

Lazy87

Jedna hvězda za Eugene Levy a jeho neustálé spolupráci na této sérii jdoucí do pekla filmového nebe. Tohle není komedie, ale stimulace nadrženého sedmáka. ()

katjaaa odpad!

Trapnost nad trapnost, vulgární a nevkusný rádoby humor,banda nesympatických herců, banda polonahých "hereček".. hážu do odpadu a příště už nikdy víc! ()

ewelyn_39

Zatím všechny předchozí díly, byly zajímavé a minimálně úsměvné. Tenhle díl mi však přišel mnohem lepší, protože podle mě se tam jednalo o něco úplně jiného, než v předchozích dílech. Sanha o přepsání "Bible" podle mě je dobrý nápad. Nejvíce mě ale pobavilo, když zjidśtili, že první zápis do téhle bible napsal pověstný pan Levinstein. ()

Crucifere

Nebýt Eugene Levy-ho, tak tohle už vážně nemá s Prcičkami společého absolutně nic. Vytvořit "pokračování" kolem "svaté" knihy, která se objevila v původním American Pie a nemít žádný nápad je trapné. ()

Zombine

Všeobecne tieto typy filmov mi nič nedajú, ale toto som mal problém dopozerať do konca. Totálny bullshit, najhorší diel zo série. * ()

kratajirka

I u BookOfLáska si oddychnete. O čem vypráví? Retrospektivně ukazuje, jak se měly předchozí generace sexuálních zvrhlíků a prakticky je to Encyklopedie všech možných sexuálních praktik. Tak zvaná AnálKronika. Noví herci nepotěší, ale nezklamou. Pokud jste konzervativci z dob dávných prvních dílů, tak si to nepouštějte - zabrečíte. ()

EYO EYO

Neviem čo proti tomu všetci maju! Je to super komédia s krásnymi ženami,ktorej nechýba trojica rob,nathan,lube ktorý sa snažia prísť o panictvo.Najnudnejsi bol stifler ale zas najkrajšíe dievčatá,až na tú moniku💩. Super komédia ktorú odporúčam na oddych😉. ()

Fujin

To nejslabší v celé sérii prciček vůbec, ubohé až dementní. Hlavní borci jsou tak antisympatičtí, že snad ani jednomu nepřejete aby tak říkajíc - zasunul. Na některý scény je trápení se dívat... ()

mistr97 odpad!

Tak tohle je velká bída. V celém filmu nebyl jediný moment, který by mě rozesmál. Herci a jejich výkony také za moc nestáli. Kniha lásky je rozhodně nejhorším dílem Prciček, dokonce je ještě horší než Nahá míle, které jsem alespoň hvězdičku dal. Tady však není za co. ()

Tonom27

Jediné + je, že hudbu měl na starost opět D.Lawrence, ale to je tak všechno... Velice solidní konkurent táboru z roku 2003 o nejhorší Prcičky. 35% ()

Jirkacek

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky: Kniha lásky se stala po svém natočení v roce 2009 čtvrtou nástupkyní známé třídílné série, která se stala docela slavnou a tak tvůrci využili této popularity k natočení tohoto díla. Bohužel už v zde nehráli tři hlavní herci, které jsem viděl v oněch prvních třech dílech a tak šla úroveň prciček značně dolů. Situaci nezachránil ani Jimův otec (Eugene Levy), který se v původní trilogii i čtvrtém, pátém i šestém pokračování objevil. Ve knize lásky se kromě něho neobjevil už nikdo ani z předchozích tří dílů a tak jsme si museli zvyknout zase na nové postavy neboli na tři teenagery Roba Shearsona (Bug Hall), Marshalla Lubetskeho (Brandon Hardesty) a Nathana Jenkylla (Kevin M. Horton) , kteří objevili poničenou "Knihu lásky" a snaží se ji za pomoci Jimmova táty (Eugene Levy) dát zase do pořádku. Příběh začal představením středoškoláka Roba, kterého napadlo doma u počítače masturbovat se sendvičem, který se jeho pes pokoušel sníst, a jeho malý bratr Cody (Nico McEown) celou scénu nahrál na mobil a video pak sdílel na sociálních sítích. Ve škole se pak druhý den Rob setkal se svými přáteli, Nathanem a Marshallem, přičemž jim Nathan prozradil, že jeho přítelkyně Dana (Melanie Papalia) s ním chce mít sex až po svatbě, přestože už spala s několika jinými kluky. Spolužák Scott Stifler (John Patrick Jordan), který tentokrát nebyl tou hlavní postavou, zase vyhrožoval Robovi, že se vyspí s jeho přítelkyní Heidi (Beth Behrs). Tato dívka také dělal okolky a jako panna nechtěla se svým klukem spát, což mu pochopitelně dělalo problémy. Třetí do party, mírný tlouštík Marschall zase míval často divoké představy a byl od základní školy zamilovaný do velmi atraktivní dívky Ashley Lawrence (Jennifer Hollandová), u které samozřejmě neměl žádnou šanci. Následně se Rob a Heidi setkali ve školní knihovně, kde mu dívka řekla, že jako panna chce mít sex až uzná za vhodné. Potom na školní akci Nathan uraziil Danu tím, že po ní chtěl sex a Rob se pokoušel říct své city k Heidi, ale Nathan a Marschall ho vyrušil a později ji našel v potemnělé knihovně, kde měla sex s jiným studentem. Šokovaný Rob zahodil zapálenou svíčku do odpadkové koše, čímž vznikl požár a ten spustil automatické hašení sprchami ze stropu. Další den za trest Rob a Heidi uklízeli knihovnu a během prací náhodou našel Rob „Bibli“, legendární sexuální příručku sestavenou studenty během čtyřiceti let, kterou částečně poničila voda. Rob záhy s kamarády vyzkoušel z knihy jednu radu v obchodním centru, kde zrovna nakupovala Ashley v prodejně ze spodním prádlem a pochválil ji za to, jak dobře vypadá. Atraktivní dívka ho zavedla do převlékací kabinky, kde si svlékla blůzu, ukázala mu prsa, vyzkoušela si novou podprsenku, kterou pak strčila Robovi do kalhot a přiměla ho, aby prádlo pro ni ukradl. Jenže Rob byl při krádeži chycen a přinucen podprsenku zaplatit kreditní kartou své matky. Pak jsme se přenesli do kostela, kde se nacházela Dana s rodiči na bohoslužbě a do svatostánku přišel Nathan, který si se svou přítelkyní chtěl promluvit o sexu a vztazích. Odešli do jiné části kostela, kde při rozhovoru Nathan náhodně zapnul veřejné vysílání, takže vše slyšeli lidé na mši. Díky tomu otec Dany (Dwight Koss) zakázal dceři stýkat se s Nathanem a tak měl chlapec další smůlu. Mezitím Robova matka (Rosanna Arquette) u svého syna zjišťovala, za co utratil 140 dolarů a dostala pouze sarkastickou odpověď, že má rád na sobě dámské spodní prádlo, což bohužel opět natočil bratr Cody, který znovu zveřejnil záběry online pro celou školu.Při školním basketbalovém zápase se jedna ze studentek Katie (Adrienne Carterová) pokoušela mluvit si se Stiflerem, ale ten rozhovor odmítl a Rob opět nedokázal Heidi říct, co k ní cítí. Aby kluci konečně měli sex, našli v Bibli stránku, kde autor vychvaloval kanadský bordel s velmi zkušenou prostitutkou Monique. Záznam byl napsán v roce 1975, jenže Marschall rozmazané datum špatně přečetl jako 1995 a tak byli kluci znechuceni setkáním se starou Monique, ale rozhodli se poučit sexem se zkušenou ženou. Monique ale zemřela při orálním sexu se Robem a vyděšení kluci odjeli bleskově domů do USA. Pak Rob konečně řekl Heidi, že ho přitahuje a tak dívka souhlasila se setkáním později na Stiflerově párty. Tam ale Heidi znechutilo, když slyšela křičet Roba, že dnes večer konečně zasune. Následně Stifler znovu nechtěl mluvit s Katie, Marschall se pokusil poníženými návrhy sbalit Ashley, ale ona ho odmítla. Pak tlouštíkovi svitla naděje, když její kamarádka Alyson (Naomi Hewer) chtěla využít jeho záruky sexuální spokojenosti, ale když v jeho telefonu našla SMS, ve které se Marschall svým úspěchem předem pochlubil kamarádům, nic nebylo. Mezitím se na večírku Nathan snažil smířit s Danou, ale znovu ji naštval a Rob našel Heidi v posteli se Stiflerem a pak se značně opil. Pak sbalil neznámou dívku, se kterou odešel do pokoje a když mělo už dojít na sex zezadu, dívku opilý Rob pozvracel, což opět byli natočeno na mobil a tak to každý viděl. Rob a jeho přátelé se rozhodli najít všechny původní přispěvatele Bible počínaje jejím tvůrcem Noem Levensteinem a nakonec se mu podařilo knihu znovu vytvořit. Později na školní lyžařské výpravě Katie porazila Stiflera v strip pokeru, což ho přinutilo se jí omluvit a jít ven nahý, kde byl znásilněn losem. Druhý den ráno seděl s bolavým zadkem na chatě, kde se potkal s dívkou Imogen (Louisa Lytton), která se objevila předtím v některých scénách jako odmítavá, ale zkušená holka se svými názory. Nathan měl pak sex s Danou v kontrolní místnosti lyžařských vleků a omylem vypnul napájení, takže Rob a Heidi uvízli v kabině lanovky. Toho využili ke smíření a měli spolu sex. V druhé kabince lanovky spolu cestovali Marschall a Ashley, vedli spolu rozhovor a pak tlouštík vyskočil ven do hlubokého sněhu. Dívky za ním sešplhala po stožáru lanovky dolů a ležící Marschall jí prozradil, že se mu líbila už na základce a i když byla dívky značně atraktivní, měl ji rád kvůli jiným vlastnostem. To dívku dojalo a začala se s ním líbat. Později Rob, Nathan a Marschall vrátili nově vytištěnou Bibli do úkrytu v knihovně a Rob do ní přidal svůj vlastní podpis. Následně došlo i na Robovu pomstu svému bratru Codymu, který sdílel video s tím, jak strkal penis do vysavače a byl konec místy nechutného filmu, který mne sem tam dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za spoustu sprostých slov jsem se tedy hodně styděl. Připadalo mi, že čím novější díl prciček, tím více odvázanější scény člověk sleduje. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se již nedokázala zařadit mezi ty úspěšné tak, jak se to povedlo těm předcházejícím třem dílům. Suma sumárum, snímek Prci, prci, prcičky: Kniha lásky ode mne získal jednu knižní hvězdu *. () (méně) (více)