Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

sir-dave

Nejmenovat se tohle American Pie, možná by to mělo větší hodnocení. Od sedmičky jsem nečekal nic extra, přesto jsem se několikrát opravdu zasmál, holky hezké a příběh ucházející. Jen mi nejvíce vadí to poškozování legendárního Stiflera, na kterého už nikdo nebude mít. Tvůrci by měli přijít radši s nějakou jinou postavou, která by film táhla. Celkově to nemuselo mít zbytečného soba, vybrat více sympatičtější "panice" do hlavních rolí, konec udělat méně předvidatelný a šel bych s hodnocením asi výše :-) ()

3n3my odpad!

Najslabšia časť s najhorším obsadením. Najmä za scénu so sobom nemôžem inak ako Odpad! Viac nie je čo dodať. ()

Nivenx odpad!

Do spolku beta mě to bralo, spousta srandy a hlášek, kdy se člověk neudržel a musel se smát. Ale tento díl mě nerozesmál ani jednou. Trapná trapárna, na čem není nic vtipného! Pokud chtějí takto pokračovat, tak at' už žádný nový díl netočí. Bohužel nenašel jsem žádný faktor, za který bych mohl dát alespoň 1*. ()

ecceHOMMO

Prakticky sa neni na čo dívať...!!!...žiadne nové fóry, neschopnosť nájsť niečo originálne a stále sa opakujúci motív ala Stifler. Obávam sa však, že ani týmto tu akože filmom séria nekončí.....*/** ()

Mrkvič

Kniha lásky se hodně blíží prvnímu dílu. Co vypadá dobře, jsou vedlejší menší postavy. Lehce oplzlý učitel nebo maminka v podání Rosanny Arquett dodávají filmu trochu nadhledu. Zezačátku to dokonce chvíli vypadá na vrácení se ke kořenům, ale ten samý návrat ke kořenům zhořkne při strašně debilních a trapných scénách se Stiflerem. Bez něj bych dával hvězdičky 3. Stejně ty trapnosti nezabrání tomu, abych se několikrát zasmál, a mohl souhlasit s mravním poselstvím. ()

Ryuuhei

Po několikátém zhlédnutí a hlavně zkušenosti s nejnovější (a nejtragičtější) inkarnací Girls' Rules musím o hvězdu zvýšit hodnocení. Děj se alespoň točí okolo bájné Bible, která se do té doby jen mihla v prvním dílu série, každý z úhlavní trojice dostává aspoň trochu prostoru, nechybí zde nechutnosti, nahotiny, ujetý humor a zkrátka celý film je v únosné míře zábavný. Plus zde alespoň v malé míře figuruje charismatický pan Levenstein, bez něhož si nedokážu sérii Prciček ani představit (pomrkávám na Girls' Rules). Zpracování taky není úplně zlé, film nepůsobí až tak amatérsky. Mezi kazy patří např. zdejší inkarnace Stiflera, Dwight, který je jako postava absolutně nepřesvědčivý a vůbec zde ve výsledku nemusel být. Stejně tak mě zklamala holka, která se snažila během filmu neustále Stiflerovi něco říct. Že by těhotenství? Ani náhodou, pravda je trapnější, než by si jeden mohl myslet. ()

Lachtaan

Doslova sračkoidní pokračování, u kterého se divím, že není jen videofilmem. Zbytečnější teen komedie se jen tak nedohledáte. ()

oveckaoa

Tak série Prci Prci Prcičky mě nějka moc nechytla ale 1-3 díly byli dost dobré pak přeišel 4 díl nové série , který byl koukatelné ale pak to šlo z kopce 5 díl je absolutní hnus a 6 je dá se říct porno. 7 díl přichází s ´´novou zápletkou,, která by nebyla špatná ale musela by být lépe provedení. Navíc ve velkém množství je zde zastoupen fekální humor (od vypití nápoje s kondomem po poblití ženy při pokusu o sexu) jestli to někomu příjde směšné tak mě ne. navíc štvala mě ta postava toho tlustého kluka 40 procent. ()

ivan bohatyr

Další díl prciček, ovšem jeden z těch slabších, dříve známé postavy, které vytvořily jakýsi standard v těchto filmech sou ztvárněny o poznání hůře, jasný příklad je stifler, který v této verzi nestojí za nic a celý nápad s renovací knihy byl podle předchozích obsahů určitě horší. Jediný klad filmu je Jennifer Holland. ()

ywo666

Prcičky sú moja slabina. The book of love nie až také zlé ako sa tu píše. Je tu niekoľko vtipných situácií, divoké party (ktoré v USA v skutočnosti neexistujú) a pekné baby, ktoré ukážu vcelku dosť. Ak niekto čakáte viac, tak ste naivný. Je pravda, že prvým dvom dielom sa to nevyrovná a ani ma to tak príjemne nešokovalo ako (neočakávaný) super masaker, ktorý posunie pojmy prsia a sprostosti vo filme o taký kus, ale rozhodne to neurazilo. Ak nemáte radi žáner ako taký tak vám to nič nedá, ale ak si viete vychutnať teen komédiu zo všetkými klišé, ktoré viete, že tam budú a keď tam sú tak ich odignorujete, tak vám prci 7 poskytne obstojnu zabavu. Rozhodne lepšie ako 4 možno na úrovni 3 alebo 5. Pripájam sa k kritike Stiflera, ktorého hral úplný čurák. To bola vždy zaujímavá postva. I keď Dwight my tiež nebol nejak sympatický ale časom som si na neho zvykol. Dufám že niekedy natočia 8 a že vymyslia niečo, čo bude lepšie ako book of love. ()

majxik

Uff, teda ždímání serie se trošku už nedaří... Stiffler je asi nejslabší článek rodiny, jinak si nedokážu představit proč mi přišel tak neuvěřitelne bez kouzla... Alespoň známá tvár Levensteina to trošku přizachránila... No co si budeme říkat... když dám 2 hvězdičky tak jedna je za to, že se jedná o moji oblíbenou serii trapáren a druha je pravě za Levyho... ()

mickyreed

Sračka ... ale kupodivu sem to vydržel až dokonce, i když jsem měl nutkání to vypnout po prvních 2 minutách ... takže 1* snad American reunion napraví reputaci sérii prciček po zpackaných pokračováních základní trilogie ... aaa roste moje averze vůči umělým kozám ()

Phietros

Nahá míle, Spolek Beta...to ještě šlo, ikdyž s klesající tendencí kvality, ale kniha lásky??? To už je opravdu asi jen kvůli komerci! 20% ()