Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

zigy

Podobné jako předchozí díly - trapné scénky vyvažují ty lechtivé (americké školy, tedy aspoň ve filmu, jsou fakt husté) a hromské pubertální fórky, které se mi docela líbí. Mě to neuráží, a tenhle díl je opravdu poměrně romantický. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 0/10. ()

ludiiiii

Příjemná oddechovka, u které nemusíte nad ničím přemýšlet a jen čekáte, co ústřední trojice zase vymyslí. Pár vtipných, ale i několik trapných momentů. Řekl bych, že nejhorší díl celé série, ale pokud jste příznivci jako já, tak se Vám bude líbit i tak. Časem bych se na to podíval i znova. ()

Sajaman

Čekal jsem propadák u kterého se ani neusměju, ale film mě celkem mile překvapil. Totiž, stále se jedná o blbost, která opakuje už po několikáté to samé (zakomplexovaný panic si musí vrznout nebo se asi zbortí svět), ale i po stém odvyprávění toho samého se můžou najít překvapivé věci, které i pobaví. Nesledoval jsem psychologii postav, to by se mi film pak zhnusil hned na začátku a ani jsem nesrovnával nového Stifflera s původním. Prostě jsem si chtěl při koukání vypnout mozek, podívat na nějaké hezké holky a možná i pobavit. A fungovalo to. Nicméně je to film, ke kterému se asi vracet nebudu, protože na druhé kouknutí už nic nenabízí (kromě stále geniálního Jimovo táty). ()

Fritoll

Já jakožto fanda American pie dávám 50%, ale musím říct, že je to horší a horší. Je to neskutečně hloupý film, který se točí jen a jen kolem toho jediného, každý dávno ví jak to dopadne, ale i tak jsem se "docela dobře" bavil. Bohužel některé části jsou hodně trapné, ale dá se to přetrpět. A nakonec moje nejoblibenější postava Stifler je zde úplný šulin... Seann William Scott navždy! :-) ()

croftak

Nechápu proč se to točí. Stačí se podívat na kvalitu posledních snímků této série a člověk by řekl, že našemu trápení bude konec a ono ne. Tohle mělo skončit u třetího dílu... Vím to já, víme to všichni. Nezasmál jsem se pořádně, poušklíbl jsem se 2x. Jako hlavní mínus filmu bych označil ohraný humor a vtipy, herci, scénář.. Celkově se mi nelíbilo jak je to natočený..Sorry ..shit! ()

POETA.KNO

už trochu ohrané, ale s novým nápadem. Jediné, co je nové v tomto sedmém pokračování jsou zhmotněné představy jednoho z trojice ()

chosan

Musím říct že jsem se hodně rozmýšlel kolik dám hvězdiček nakonec to vyhráli tři protože některý scény mě fakt dostaly do kolen hlavně zaseknutý péro v hubě nejstarší štětky co jsem kdy viděl. Sice to už z prcičkama nemá skoro co společnýho ale já se docela bavil a proto dávám tři hvězdičky. Není to zas tak špatná komedie. ()

Hellbilly

Podľa tunajších hodnotení som čakal odpad, ale nakoniec to až tak čierne nebolo. Tak poporiadku...nápad na zápletku s návratom ku koreňom bol fajn, len to trošku dotiahnuť, smial som sa dosť, soundtrack štandardne prcičkovsky dobrý, aj panici boli celkom sympatickí(samozrejme na pôvodné postavy nemajú) a kočky tiež pekné ako vždy(hlavne Louisa Lytton). Bohužiaľ, stále je to o polovicu horšie ako pôvodné diely...Jedničke a dvojke som dal 4*, takže toto nemôže obísť lepšie ako s dvomi. ()

SpeedyL

Už jsem si myslel, že se opět všichni herci nadobro vyměnili a to dokonce i pan Levenstein, který se udržel po celých 6 předešlých dílů. Ba co víc, do první poloviny filmu rozdává moudra pubertálnímu synkovi matka... WOW... revoluce v "Prcičkách"... Říkám si - proč se ten film vůbec stále jmenuje Prci, prci, prcičky... Ale pak mne uklidní nalezená "Bible sexu" a starý dobrý pan Levenstein :-D... Super, konečně chápu, že se dívám na nejnovější díl série "Prciček"... Bohužel však musím konstatovat, že s Biblí sexu a panem Levensteinem nelze udělat ani podprůměrný film! Smůla! 20% a už dost vykrádání původního námětu a těžení z vcelku povedených prvních tří dílů ! ! ! ()

michalkop odpad!

S odstupem musím ještě snížit hodnocení. Je to jeden z největších odpadů, který jsem kdy viděl. Snaží se parazitovat na úspěšných jménech svých předchůdců. Šestka už nebyla nic extra, ale tohle je moc. Jediné, co to má společného se sérií je název, neustálé zmiňování Stiflera a pak herec Eugen Levy, který tento nepovedný kousek chvílemi, když se objeví na scéně vytahuje tento brak z bahna. Ale ani toto na jednu hvězdičku nestačí. Film je směsicí fekálního humor, nehezkých a nesympatických herců v kontrastu se silikonovými (porno)herečkami, v dialozích ztrácí ještě víc, děj neděj a kameraman, střihač a režisér by si místo Oskara zasloužili dostat po ... Byl to jeden z těch mála filmů, u kterých jste rádi, že jste nic neplatili a měli jste možnost rychloposuvu. ()

Palizer

Nechápem ako toto ešte môže niekto natáčať. Nuda a primitivizmus a čereňa na torte, keď sob pre fikne chlapíka. Trapas! ()

Mc.Flurry odpad!

Co na to rict naprostej propadak. Uz od dob co tam nehraje Stifler se na to neda divat ale tohle je uz trochu prehnany. ()

lilylove

Skvělý film,hrozná sranda.Patří to mezi nejlepší Prcičky(dobře 1,2,3 lepší) a nejlepší filmy.Pokaždý se u toho skvěle bavim,jeden z mála filmů který se neokouká.I když chyběj mi tam herci z 1,2 a 3(taky považuju mezi film který se neokouká). ()