Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

Toka

Naprosto měním hodnocení ze 2* po druhém zhlédnutí. Přeci jen, rozhořčení, že už to nenavazuje na předešlé prcičky, který sem si docela oblíbil (Naked Mile, Beta House), už dávno pominulo. Takže můžu vyšvihnout parádní soundtrack, přehlídka dost hezkých holek, jak už bývá pravidlem (Imogen ♥). Není to ani moc nechutný, což určitě hodně lidí potěší. Eugene Levy opět skóruje za největšího borce.. Bhoužel ale, nový Stifler mi moc na chuť nepřišel.. Scénka s losem nic moc... Zatím dávám 4*, možná postupem času si to oblíbím na 5*, jako všechny předešlé. Uvidíme.. ()

xavierr13

Na to, že to bolo pokračovanie jednej z najlepších komédií, tak to bolo dosť slabé. S prci to nemalo skoro vôbec nič spoločné (okrem Biblie) a dej taktiež nestál za veľa. Videl som všetky prci, ale toto sa tým predchádzajúcim nemohlo ani zďaleka rovnať. Ak ešte niekedy budú nejaké prcičky (čo dúfam, že budú), tak dúfam, že to ani najmenej nebude pripomínať túto napodebeninu, čo sa ako prci tvári. ()

mala_kea odpad!

Když jsem říkal, aby tato uchylná minisérie skončila 6. dílem myslel jsem to vážně . Ty časy se Seanem Williamem Scottem už jsou dávno pryč. V těch časových liniích jsem se ještě dokázal zasmát, protože poměrně bylo čemu. Jenže čemu se zasmát tady, když tady vlastně ani není nic, na co by se člověk mohl koukat ? Je zde sice plno fajn dívek (vážně hezkejch dívek), ale na tento způsob komedie už vsadilo nezpočet režisérů a vždy pořídili s prázdnou. Tento film není výjimka. Stifler je kus debila, a jeho největší problém je, že si na něj ani neumí hrát. Je sice fajn, že ta "zápletka" je celkem mírumilovná, ovšem trapná, až se divím, že to někoho mohlo napadnout. Teen komedií je přespříliš a ty, které si zaslouží alespon 2* hodnocení je poslední dobou minimum. ()

Lyžař

No tak jsem si myslel, že se konečně budou Prcičky vracet tam, odkud k nám přišly...a opět jsem se zmílil. Tvůrci by si měli uvědomit, že ukazování "koz" ještě nezaručuje kvalitní film. Režie: *; Scénář: Odpad; Hudba: **; Herci: * ()

johnywalker

Není to nijak extra podívaná, ale nějaké ty vtípky tam přece jen jsou a rozhodně to není nejhorší "dílo" ze série prciček... ()

Olík

Tak prvé řadě bych chtěl podotknout, že hodnotím film (no film v uvozovkách) Kniha lásky, protože pojmenovat jednu postavu Stifler a obsadit Eugene Levyho, nikoho neopravňuje nazývat svůj paskvil Prci, prci, prcičky. Série American Pie (alespoň pro mne), skončila svatbou Jima a Michelle a každý z dalších pokusu šel kvalitativně směrem dolů (a že American Wedding nasadila laťku hodně nízko). Takže mi z toho vychází jednoduchý vzorec - Kniha lásky = poslední „prcičky“ (zatím) = nejhorší „prcičky“ (zatím) -. ()

Luk Skywalker

Tenhle díl se mi naopak líbil více než Nahá míle a Spolek Beta, takže zvýším o jednu hvězdičku hodnocení. Navíc se autoři vrátili jakoby na začátek, ale s jinými herci a Stifler je opět vedlejší role jako v původní sérii, kterou se Stiflerovým příbuzenstvem spojuje jen Jimův otec. ()

Skleni

Podpriemer no stále pozeratelné. Najhoršie však je, že film "book of love" vôbec o knihe nieje. možno tak 15 no. ale to je nič. To je jediný deficit. 55% ()

Jeand´Boa

Po třetím díle této série se měla udělat tlustá čára a další filmy, které vznikly měly být označovány zcela jinak, neboť cesta, kterou se ubírají je hulvátsky stupidní...nápad příběhu není zlý, ale jednotlivé gagy jsou ubohé... ()

salamandrr

Hodně dobré, po dlouhé době sem se u american pie fakto pobavil, ale ano opět je jasné co dostanete: krásné holky, alkohol, machrojící blbce, panice, zvratky no prostě jako vždy ()

Stíba

Věděl sem co mě čeká a stím sem do toho šel. Posledních pár dní nestálo za nic a já potřeboval pořádnou oddechovku a věděl se, že když to svěřím do rukou prcičkám tak mě nezklamou. Určitá stupidita byla na začátku dotažená do o něco většího extrému než v předchozích dílech ale co na tom, o to tu přeci nejde. Ve srovnání s přeedchozími dvěma díly, které jsem viděl jsem se bavil přibližně stejně, místy možná i o něco víc. Věřím, že prcičkám ještě není konec. ()

Miany odpad!

Kde je nějaký ten alespoň přijatelný humor Prciček? Tohle to je jakási rádoby komedie o teenagerech, "co to nemají kam strčit". Viděla jsem prvních pár minut, snažila jsem se dívat, ale bohužel to nešlo. Ztratilo to smysl a koukatelnost. Netuším, jaký je film jako celek, ale já to u něj prostě nevydržela. Snad, (pokud se bude ještě točit nějaký další díl), se to vrátí zpět ke starému hereckému obsazení a dají tomu špetku té vtipnosti a dobrého humoru! ()

Alice02

Tak toto se mi líbilo ze všech dílů Prciček nejvíc. Přece jen je to opakovačka pořád dokola, to já vim, ale prostě se mi to líbilo. Žádný film roku, dokonalé herecké výkony, ale pohodovka u který se dá slušně zasmát. Ráda se na to kouknu zas a přidám si hvězdičku, když tak vidim to hodnocení tady :) jooo a ještě něco - konec mě dojal! ()

Fat'Fatal

Tak tohle už nemá s původníma Prcičkama skoro nic společného, jen pana Levenstaina. Sice je tu jakýsi Stifler, který se snaží asi parodovat toho původního, ale je to hrozný osel, stejně jako ostatní tři hlavní představitelé. Málo nahých žen, minimum vtipů (ale některé se povedly - "spala jsi se sedmi chlapama!" "jen s šesti!" "černoch se počítá za dva!"), ale nebyl jsem tak otrávený jako v případě Nahé míle. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()