Parsek

Jedničku nečekejte, ale atmosféra se trochu mění. Pan Fincher myslím vzal pokračování za správný konec. ()

james11

Je pravda, že prvním dvou dílům se to rovnat určitě nemůže. Proto jsem nečekal od trojky mnoho a podíval jsem se na ni jen proto, abych viděl vetřelce až do konce... Přestože anebo právě proto, že jsem nečekal nic zvláštního, jsem byl příjemně překvapen. I třetí díl rozhodně stojí za skouknutí. 80% ()

Andy.222

Tento film má něco do sebe. Těžko říct co to je, protože všude zmiňovaná deprese na mě nijak nepůsobila, ale něco tam je, protože jsem ten film shlédl hodněkrát a pokaždé jej bez větší nudy dokoukal do konce. Stejně se však nemohu ubránit pocitu, že na originální jedničku a bezchybnou akční dvojku mu něco schází. Atmosféra to nebude, zajímavé prostředí také ne... prostě něco. ()

plostenka

Příjemný film, a i přesto, že je nejslabší z prvních tří Vetřelců si zachovává dynamiku, atmosféru strachu z minulých dílů a přichází i s celkem solidním příběhem. Tento film mi místy velmi připomínal první díl, hlavně absencí většího množství vetřelců a až na několik nepříliš povedených scén je to ideální náplň pro deštivé odpoledne, či volný pátek, který skvěle zakončuje tuto sérii. ()

Mrtvobog

Podobne ako pri T3 aj táto trojka už začína strácať šťavu (škoda). Dej vo väznici a postupné vyvražďovanie väzňov nevyznieva stokrát originálne, aspoň mne sa to zdalo už ohrané. Napriek tomu stále slušné sci-fi, drsné, surové, vizuálne solídne. Weaverová a Alien - to bude vždy dobrá kombinácia. ()

technisub

Jediný problém jsem měl s digitálním zpracováním vetřelce, to bylo chvílema dost hrozný. Jinak napětí a prostředí je ok. ()

Shaman::..

Rozhodně mě zaujal tento třetí Vetřelec než předchozí druhý díl. Fincher vytvořil pěkně depresivní, originální atmosféru, která je naprosto odlišná od předchozího Vetřelce. Kladně hodnotím i závěr. Viděna SE verze filmu. ()

jutes

Kino verzia bola pre mňa totalne sklamanie po vzhliadnuti SE verzie druhy najlepši diel serie hned po ... no počkam si na Promethea :) ()

Mr.Sock

Najslabší, alebo lepšie povedané jediný slabý diel série. Narozdiel od ostatných pokračovaní chýba nejaký nový prvok a ten pocit napätia a čakania nečakaného... Ani tie efekty tu príliš neexcelovali ... ()

AnimalMother

Velmi nedoceněné pokračování. Fincher jakoby odsunul xenomorfního zmetka mírně na vedlejší kolej a jak je jeho dobrým zvykem, věnuje se více postavám a jejich propadání depresím a zoufalství a velmi zručně navozuje tento pocit i divákovi. Fincher i přes obrovské boje s producenty, které nakonec vyústily v jeho odchod před dokončením, natočil vynikající film, který mám čím dál radši (v mojem aliením žebříčku už předběhl i Cameronovu dvojku). Speciální edice vyšlá na BR, sestříhaná dle Fincherových poznámek, které si dělal během natáčení (on sám se odmítl na director's cutu podílet), je naprosto perfektní! P.S.: jako celovečerní režijní debut je to nevídané ()

raadec

Po kultovní jedničce pro mě druhý nejlepší díl. Návrat ke stísněnosti, jednoduchosti, přímočarosti. Hodně meditování, přemýšlení, to mám rád. Partička beznadějných věznů v beznadějné situaci. Fincher se Scottem mají jedinečný dar, jejich filmy divák procítí, vzbudí obrovské emoce. Třeba proto je u mě C. Nolan až druhá kolej, protože jeho filmy jsou geniálně vychytané, promyšlené do posledního detailu, ale nepůsobí lidsky, já je neprocítím, nevzbudí ve mně takové emoce. A já se na filmy dívám hlavně kvůli emocím. ()

Baroque

všetka česť, prvé dva diely majú svoju kultovú charizmu, ale rozhodne by som ich k tomuto dielu neprirovnával, ako sa to, a práve tu, často deje. tak, ako by som ich neprirovnával ku Vzkrieseniu, ktoré je dosť podceňované. je jednoducho iné. mne sa páčia všetky diely, ale tento má niečo do seba práve preto, že si so sebou prináša príchuť klaustrofóbie, chladnej strojovitosti a depresívnosti. ripleyová tu pôsobí naozaj odovzdane, priam fatalisticky, osadenstvo bezútešnej fioriny sa našťastie vyhýba pateticko-militantný rozmeru, ako sme to mohli vidieť vo Votrelcoch. vlajočky usa, smiešne pokrikovanie dôstojníkov, blablabla... tento diel sa mi možno práve preto páči najviac. vonia beznádejou a strachom, pretože nikto nevie, čo sa stane, keď niekomu z postáv v tomto filme hrkne v bedni. niekedy si človek myslí, že trestanci sú rovnako nebezpeční, ako náš kyselinový miláčik. pre ripleyovú jednoznačne. čo režisér, to rukopis. Fincher určite nesklamal. čo dodať k takej herečke ako je S. Weaverová. bez komentára, absolútna špička. a potešilo ma, keď sa vo filme, hoci na chvíľu, zjavil jeden z mojich favoritov, Ch. Dance. veľmi svojský herec... asi si to pozriem znova ()

prometheusll odpad!

Největší kravina co jsem kdy viděl. Trapný. Nic moc se v tý zakladně nedělo... A docela se divim že Vetřelec 3 má 74 procent. ()

Terminator666

Musím říct, že se jedná o nejhorší díl série. Děj samotný za moc nestojí, K tomu je divák zahlcen špatně prokreslenými charaktery postav. Přidejme k tomu ještě dlouhé, nezáživné pasáže a zjistíte, že tento snímek sotva stojí za tři hvězdy. ()

Fincher a zombíci?

Fincher a zombíci?