Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

Weyland

Žádná sláva, ale ani žádný propadák. Přesně takto bych označil právě tuto komedii. Hlavní dvojka v podání Toma Hardyho a Chrise Pinea byla dobrá. Vtipné scény, ve kterých si navzájem provádí naschvály, mě opravdu bavily. Ovšem vůbec mi zde neseděla Reese Witherspoon, která si střihla hlavní ženskou roli. Měl jsem dojem, že se k této postavě vůbec nehodí. Zápletka se záporákem, v podání Tila Schweigera, byla ve filmu opravdu jen tak na oko, aby se neřeklo, což celkem zamrzí. Pocity z filmu mám opravdu dosti smíšené. ()

peto580

je pár situácii a vtipov ktoré to držia nad vodou ináč som čakal niečo viac. Taký klasický priemer v žánre ale s originálnym nápadom. ()

Marys

Pekný oddychový film. Skvelý výber hercov, chutná dávka humoru, na ktorej som sa schuti zasmial, určite nič prevratné a bombastické, čo by som si zapamätal na veky vekov, no veľmi príjemné. ()

Ollie235

Ale jo. Ze začátku mě to vůbec nebavilo, ale postupně jsem tomu přišel na chuť. Reese Witherspoon jsem nikdy nepovažoval za kočku vhodnou pro takový film, ale tady poněkud překvapivě zapadla. Pine s Hardym mě bavili. Určitě to není komedie, která by nějak vyčnívala z průměru, ale jako jednohubka na odreagování, proč ne. ()

Yardie

No, takových 60%, možná trošku slabších. Nic jsem od toho nečekal, viděl to v podstatě náhodou, kdy jsem přepínal programy a najednou vidím Toma Hardyho. Tak jsem tomu začal věnovat pozornost a už u toho zůstal. Není to žádné veledílo, dalo by se z toho vytřískat samozřejmě více vtipu, ale i tak v pohodě. Je to tak zlehka a s nadhledem natočeno, taková pohodka, pozitivní atmosféra, prostě taková fajn oddechovka. Občas jsem se fakt nahlas zasmál, jinak to tak pěkně svižně plyne a člověk se víceméně baví. Je to předvídatelné, nic originálního, ale šlape to. Velmi tomu napomáhají velmi sympatické výkony hlavních protagonistů, kdy hlavně Hardy jede. Takže celkově OK, na jeden kuk, odreagování a vypnutí hlavy. Howgh! ()

Andresito

Asi jsem fakt nepoučitelnej. I kdybych se stokrát spálil, stejně zase na tu rozžhavenou plotnu, která má v manuálu velkým červeným písmem napsáno "používat, ale nepřemýšlet u toho", zase sáhnu. Možná je to přehnaná důvěra, možná se prostě jenom spálit chci, abych si zase jednou osvěžil charakteristiku špatného filmu. Ale abych svoje zranění zbytečně nezveličoval a nebyl nespravedlivý: Tohle je válka! má fajn herce a je tu i pár celkem zábavných momentů. Jenže těch chvil, kdy jsem litoval, že jsem tomu vůbec dal šanci prostě bylo mnohem víc. Šíleně nepřehlednými akčními scénami počínaje, debilní šéfovou a debilní, debilní, fakt debilní kamarádkou hlavní hrdinky konče. Hardy a Pine z toho vyšli ještě celkem bez větší újmy, ale rádi na to nejspíš vzpomínat nebudou. 40% ()

Rondell

ALe joo, už jsem viděl horší. Pár dobrejch humornejch scén, pár akčních, semtam líbačka. Příjemnej komečňák.. ()

Strike

Bída. Tom Hardy je borec a Chris Pine je sympaťák. To plus asi 2-3 celkem vtipné momenty si lepší hodnocení nezaslouží. Celkově to vůbec nefunguje jako akční, romatický a v podstatě ani komediální film. Celý film je zbytečně roztahaný a nudný. Reese je pěkná, ale herecky dost špatná + její filmová postava je dost nesympatická. Ještě horší je Chelsea Handler - tak protivnou postavu už jsem velmi dlouho neviděl. ()

JK-Stinger

Těšil jsem se moc a když si to nechám rozležet v hlavě, tak se můj pohár spokojenosti naplnil tak do půlky. Vtipné to sice je, ale prakticky všechny zásadní věci, které film nabízí stačí vidět v traileru a i když jsem se bavil a často smál, nemůžu se ubránit pocitu, že bych toho chtěl přeci jenom víc. Ve finálním verdiktu průměrná akční komedie s povedeným hereckým obsazením. ()

Stanley619

Pohodová romantická komedie s troškou akce. Tom Hardy je zase hubeňour, aby mohl být v dalším filmu zase vazba(docela ho lituji). 68% ()

M1k9

Mají pravdu ti kluci, Reese je ***** k ***** Nečekejte, žádnou filmovost. Je to vyloženě sled načančaných obrázků. Aneb znudění američané v akci. Ve svém "oboru" to je však dobrý kousek. 5/10 ()

Bukk

Kdyby to nebylo tak předvídatelné....nojo. Ale nijak mě to nepohoršilo, občas jsem se pousmála. Jenže když už tomu chtějí dát nálepku akční, tak si představuji něco poněkud jiného. Aspoň pár překvapivých prvků tam mohli zařadit. Takhle jsem se jen mohla zaradovat při každé scéně, kterou jsem odhadovala, že se ještě musí objevit a pomyslet si: "sakra, že já něco nenapíšu." Nic z toho však nemění to, že vidět Hardyho hrát odlehčenou roli je zážitek a že se toho dokáže zhostit s grácií a dát do toho vše. ()

Vitaminy

Já se teda, jako hodně bavil. Mělo to spád, vtip a plno akčních scén, i když byli jen na okraj, ale "romanťáku" to dodalo trochu toho testosteronu. Ale co mě do ruda rožhavilo, že Reese v jednu chvíli byla za chudinku, o kterou si hráli dva kámoši a oni teda děsný hajzlové! A druhá kapka byla, když Tomovo ex zjistila, že je tajnej agent, tak hned jí šli nohy do praku! No holky si to umí pěkně spočítat.... :D ()

JohnyD

Príjemná akčná komédia na štýl Mr & Mrs Smith, ktorou nič nepokazíte, keď si ju pozriete s priateľkou. Zabavíte sa obaja. Byť Reese Witherspoon volil by som druhú možnosť - off the record ;) ()

Vendo86

film na jedno pozretie, pozrel som si ho len kvoli Tomovy Hardym, ktory odkedy som ho videl v Batmanovi a najma v Warriorovi mi prirastol k srdcu...a ten jeho britsky akcent :) Inak dej filmu mu bol od prvych 5 minut jasny, celkom vtipne sceny ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)