slovan1

Asi málo kdo tipoval, že čtverka prciček bude mít takové hodnocení jako má. Ale po právu. Po 9 letech se staří známí vracejí ve stejné síle jako nás opustili. Povedených scén a vtípku je možná i více než ve Svatbě. Stifler opět šílené "h*vado" v dobrém slova smyslu. Byt film bez něj, tak by asi patřil do nižších pater... Ve filmu obrovské množství sexy koček, což jen dodává body navíc... :-)) Jediná věc, která mi vadila, byla možná přestřelená stopáž, která byla viditelná a ve filmu se objevilo pár hluchých míst. Jinak super zábava a určitě se v blízké době podívám znova... ()

Marty M.

Po zhlédnutí traileru a podívání se na první dva díly jsem dostal prci, prci, pr... horečku a nemohl se dočkat projekce .... :-) Všichni (až na Stiflera) dospěli, ženy (jak by řekl Finch) dozrály a nové dívčí "tváře" jsou také sympatické. Po celý film jsou (nejen hudební) odkazy na předchozí díly a snímek se tak nese na příjemných vlnách nostalgie. Hlášek a nezapomenutelných momentů, při kterých se smálo celé kino bylo nespočet. Mělo to prostě všechno, co to mělo mít ... jako skalní fanoušek původní trilogie zamačkávám slzu a hodnotím jedenácti z deseti možných a zároveň se těším na domácí podívání na DVD :-) ()

insurgentes odpad!

To je teda nebetyčná nuda s otřepanými fórky (slepené stránky pornočasopisu, ha ha), chvilkama akorát člověku napne (když dvouletému dítěti přistane na hlavě ponožka plná prckrému a do toho zaznívá z nedoklapnutého notebooku "strč mi prst do zadku") atd. Kdyby to byl film aspoň VTIPNÝ nebo NECHUTNÝ, prostě NĚCO, ale tohle je film hlavně o kecech o hovně. Vlastně celé to staví jen na tom, aby se divák cítil co nejtrapněji za hlavní postavy, což je pocit (pro mě) nepříjemný, ale chápu, že někteří lidé se v tom vyžívají a čerpají z toho svoje uspokojení a filmový zážitek. ()

Heraldika

Film přesně pro mou generaci, která zažila American Pie jako teenager. Proto stárneme spolu s touhle partičkou a jejich současné trable jsou i našimi. Kdykoliv se podívám znovu už jen kvůli hlášce "no co, tenkrát mobil nebyl". ()

Kejdlo

Jsem nadšen. Takhle jsem se naposledy pobavil u prvních prciček v nedávné repríze. A u tohohle dílu možná i ze všech prciček nejvíc. Když si domyslím dabérskou partu v čele s Filipem Jančíkem (Stifler), vznikne na dvd něco nádherného. 9/10 ()

Reanimated

American Pie comes full circle. Občas se sice dostaví možná až přílišná sebereflexe a člověk si říká, že by místo jakéhosi HIMYM mudrování o vztazích bylo lepší koukat na Jima jak běhá po střeše s pérem přilepeným k ruce. Jenže i ta hlušší místa následně odvanou skvělé gagy a momenty, které pomrkávají na znalce série. Prcičky se prostě dočkaly kvalitního dovětku. Finchova máma! ()

Dromed

Jo bylo to "funny", ale proč to má o 10 % lepší hodnocení než jednička nechápu, ach ta nostalgie lidi opravdu hodně ovlivňuje. 67% ()

kenkaku

Celá "štrúdl série" (no přiznejme si to že odehrávat se to v Německu, jmenuje se to zcela jasně "Jablečný štrúdl" a o koitu není v názvu ani slovo) je klasický příklad producentské nenažranosti... Štrúdl #1 byla pecka. Trefa do černého (nebo spíš hnědého díky velké oblibě ve fekálním humoru) ve vkusu diváků a proto je i jednou z nejvtipnějších podívaných "s hvězdičkou" co znám. #2 šel ven jen proto, že ten první byl trhák a #3 byla tak nějak povinnost (jako "do třetice všeho dobrého"). Dvojka šla dolu (ne tak šupem, ale šla), jednička zase malinko otočila směr... pak přišlo #4, #5, #6 a #7 což nebylo nic jiného než parazitování na štrúdl "trade marku" a nestojí ani za řeč. Přišlo mi to jako dojení už dávno zdechlé kozy. Celkem záhadou tedy pro mě byla novinka, že je na cestě Štrúdl #8... který se ale pravověrně tváří jako #4 (vsadím boty, že "kompletní štrúdl sága" bude mít jen čtyři filmy). No ale k jádru pudla... Ke srazu. Komplet celá parta je zpět a tváří se jako by se nic nestalo. Metaforicky řečeno... protože "jako by nic" se ve filmu tváří jen Stifler, který je stejné hovado jako vždy byl. Ostatní vážně dospěli a mají tak nějak jiné starosti než sport (tenkrát furt mluvili o druhé... třetí metě... takže asi baseball). Humor samozřejmě neschází, je ale tak trochu malinko na jiné úrovni a mnohdy vycházel ze znalosti dílů předchozích (jako co dělal Finch se Stiflerovou mámou, atd)... něco jako kdyby byl dělán speciálně pro diváky Štrúdlu #1 starší o deset let. Ne pro dnešní sexem povinné. Mazaný... a funguje to protože v místním hodnocení má film aktuálně o 10% víc než #1. ()

ZkuKol

Nostalgický návrat / upocená snaha o restart kariér. Občas zafungují emoce, občas humor, hodně se vzpomíná, ale víc než průměr z toho nevyždímou... 50% ()

civrss

Jako velký příznivec původní trilogie American Pie, musím s radostí uznat, že Reunion se fakt vydařil. Stále stejné tváře fungují i po deseti letech a další teenagerská komedie je na světě. Po odporných a zbytečně vulgárních prcičkách-video filmech opět návrat k kvalitní a dobré komedii. Ono bohužel nejen hlavní protagonisté jsou o deset let starší, ale bohužel i všichni my diváci, proto se dá do jejich postav krásně vžít. Pro mě opravdu velmi milé překvapení. [8/10] ()

sedm.1

Tak s novými Prcičkami přišlo poměrně velké rozčarování a já jejich Školní sraz musím označit za ten nejhorší díl kolem Jimiho party, tedy z prvních třech dílů a součastného Srazu, neboť ty hrůzotrapné nastavovačky následující po Svatbě prostě ani nechci a nemohu považovat za regulérní součásti této jinak velmi zábavné série. A těch problémů se Srazem mám hned několik. Bohužel, tvůrci v tomto díle skutečně o dost vyměkli, což se odrazilo především na většině postav, takže z těch ze řetězu utržených a zábavných divochů se zde stali přemoudřelí tatíci, kdy vzpomínají a vzpomínají a vzpomínají a diví se a přemýtají a stydí se a napravují a blablabla, prostě ulítlá prcičkovská zábava je tatam a ke slovu se dostává hlavně to osvědčené hollywoodské moralizováníčko. A když se přeci jen hrdinové dostanou do nějakého toho průseru, či ošemetné situace, opět se z něj dostanou jako ti usazení a přechytralí nuďáci, kteří stratili šmrnc a šťávu. Za což ovšem krom tvůrců mohou i samotní herci, kteří působí opravdu unaveně, zklamaní životem, bez energie a navíc většinauž i bez talentu. Ok, každý stárne a získává životní zkušenosti, ale s tím je spojena i náhrada potrhlosti za zodpovědnost a humor se tím tak jemně vytrácí, stejně jako se to přihodil právě Jimimu a jeho kámošům zde. Většina zábavných scén pak navíc ve finále stejně už ani moc zábavně navyznívají, těch fakt povedených a vtipných momentů je tu jen pár, což je ale oproti předchozím prcičkovským dobrodružstvím velký sešup dolů. A samotná zápletka? Já nevím, na mě zapůsobila nesměle, opatrně, ospale, jdoucí přes mrtvoly za svým cílem,: "rodina a kamarádi jsou základ státu a s tím ten mír vybudujem" ! Ovšem abych jen nekritizoval, je tu jeden dokonalý a nedosažitelně zábavný element, který to všechno zachraňuje a celé to povyšuje alespoň na ten ucházející průměr a samozřejmě se jedá o Stifflera a jeho představitele Seann William Scotta. On jediný je stále ultimátně vtipný, on jediný zůstal věrný své pověsti, on jediný drží celou náladu nahoře a pávě Scott zcela jasně dokazuje, proč opět on jediný to z celé té původní party dotáhl někam i v herecké branži. On byl a je král prciček a bez něj by samotný Školní sraz byl jen zoufale "stařeckým" kňouráním nad životním osudem. Velké zklamání a doufám, že se jedná již o poslední díl, nechtěl bych totiž vidět, jak se všichni jednou sejdou i se svým ratolestmi u ohýnku s buřtík a vzpomínají, jací to byli hňupové a život je krásný jen tehdy, když si všichni pomáhají , nelžou si a mají se rádi. ()

OughJay

Příjemně strávený 2 hodiny, který ale těžej jen ze vzpomínek a nepřinášej kromě sraní do chladícího boxu nic novýho. Je sice hezký vidět na plátně starou partu, ale hrát při Školnim srazu tolik na divákovy city, to je vydírání. Chybí tomu invence a nový vtípky a taky až moc prostoru bylo vyhrazeno pro milostný patálie Jima a Michelle. ()

LuciusWlk

Pokud se jedná o poslední díl série, tak jde o dobré vyvrcholení. Překvapivě zábavné, nechutné, trhlé. Nostalgie je to protkané, ale ono by to asi jinak nešlo, pokud měla být zachována jistá "důstojnost". ()

Fergiinka

Bavilo me, a dokonce vic nez predchozi dily. Zacina se pozvolna, hlavni show se kona az od druhe pulky. Jediny Stifler je porad stejny (vepr). Michelle tak nejak zestarla, ale v latexovem oblecku ji to stejne sekne. Jimuv tata dostal vic prostoru a bavi. Celym filmem se nese zvlastni druh nostalgie, kdy se vsichni zamysleji nad svym zivotem. Skolni sraz tricatniku je trochu dospelejsi, ale na zabavnosti mu to rozhodne neubira. ()

BMAJTZ

Na teen, mno vlastně už mature komedii American Pie: Reunion není vůbec špatná záležitost. Z prvu si ale řekněme, že nejvíc komediálních prvků zde má již klasicky Stifler a nebýt ho je film asi poloviční. Jinak jde o krásnou nostal´gickou záležitost plnou povedených gagů a vtípku, které jsou sice povětšinou fekálního rázu, ale pokud to jde říct tak v umírněné a na poměry vkusné podobě. Smál jsem se u toho hodně a to se mi nových komedií děje čím dal tím míň. Za mě rozhodně palec nahoru. Mimochodem, díky bohu, že se naprosto ignorují všechny ty debilní deriváty. ()

Zemi11

Trochu jsem se bál, že půjde o melancholické vzpomínání s pointou "už jsme staří, nic nebude jako dřív." Opak byl pravdou! Byla to krásná jízda! Ať žije pan Levensteen, legenda mezi náčelníky kmenu! Na Oscara je dabing Pavla Rímského a především excelentní Filip Jančík alias Stifmeister! ()

Arkanoid

Lepšia kamera ako v predchádzajúcich štyroch častiach. Aj keď poúčanie Jimovho otca nestratilo na svojom vtipe a S. W. Scotta a partiu okolo vidím rád a sem-tam potešia, hlavne brnkaním na nostalgickú strunu časov dávno minulých, no film ako taký veľmi nemá zmysel, neprináša nič nové, nič, čo by tento žáner už dosucha nevyžmýkal. Tu aspoň vyšla stávka na istotu a tak tu máme ďalšiu časť American Pie. Dospieť, alebo sa nenechať zlákať ziskom sa tvorcom tohto filmu nepodarilo a tak sme dostali niečo, čo by rozhodne fungovalo (a aj fungovalo) lepšie za dní ich hereckej mladosti. Títo herci sa však ku svojím (v mnohých prípadoch) životným úlohám radi vrátili a dali tak vzniknúť zbytočnému pokračovaniu pre svojich snáď už odrastených fanúšikov prvého American Pie a prinášajú potrebnú nostalgiu, ktorá ťahá celý film aj tam, kde je všetko ostatné disfunkčné a znova tak môžeme byť svedkami sexuálnych nehôd tentokrát tridsiatnikov, ktorým snáď raz dôjde, v čom to vlastne účinkovali. Lebo opakovaný vtip prestáva byť vtipom. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011