Billie777 odpad!

Asi mám jiný smysl pro humor. Ráda se zasměju a mám ráda humor, který je inteligentní. Tohle je akorát nevkusný. ()

Wicky

Na tenhle film sem se těšil nejmín rok. A dočkal jsem se a prostě BOMBA! Konečně se to vrátilo do starých kolejí a je to opět ultra úchylácká jízda se starými dobrými herci. Jim je ještě vetší blázen než minule, Oz a jeho taneční číslo taky dobrý:D, Stifler totálně vtipný hovado jako dřív a Jimův táta taky hodně pobavil:D. Vím že asi hned tak další díl nebude, no kdoví jestli vůbec bude, ale doufám že ještě bude. Fakt jsem se mimořádně nasmál!:D..Troufl bych si aj říct že to bude komedie roku 2012!..100% ()

Wimy

Dlouho jsem se v kině, tak nebavil a nenasmál. Stifmaister je tu opět největší pán s největšíma hláškama a udává tempo celýho filmu. Jednoznačně nejlepší díl v celé sérii. 4,5* ()

Lukoboss

Celkem paradoxně je tenhle 4. díl (nepočítám ty slátaniny s jinýma hercema mezi tím) asi nejlepší ze všech. Puberťácký vtípky nechybí, k tomu se přidalo trochu dospělosti a hned to najednou působí svěže a hlavně hodně humorně. Pravda je, že nebýt Stiflera a Jimova tatínka, určitě by to šlo o jednu hvězdu dolů, jak se tady můžete dočíst v nejednom komentáři, ale to nic nemění na tom, že to je prostě nářez. Dlouho jsem se u žádné komedie takhle nepobavil!! ()

Dánek

Pokud jste fanousci puvodnich prcicek, tak tohle je naprosta nutnost videt! Cekal jsem od toho dost trapnosti, ale prekvapive jich ve filmu bylo hodne malo. Na pomery je to dost inteligentni komedie a Stifler je porad stejne vtipnej, i kdyz uz je mu o 10 let vic. zachodovyho humoru je tam tak akorat... :) 90% ()

-Dawe-

Jedno z nejlepších pokračování, které kdy vzniklo a zároveň nejlepší teenagerská komedie posledních několika let. ()

hefoo

Tak, dopredu upozorňujem, že hodnotenie je ovplyvnené samozrejme vysokou dávkou krásnej nostalgie. Veľmi sa mi to páčilo, bolo to neskutočne uletené, bláznivé, neskutočná dávka príjemného a pritom bláznivého vastne šialeného humoru, proste scéna so "sraním" do cestovnej chladničky stála zato. A to je natom to krásne, že v podaní legendárnej partie - Jim, Kevin, Oz, Finch, Stifler, Pán Levenstein to bolo aj vždy bude podané príjeme takže aj človeku, ktorý nemá rád typ tohto humoru tak mu to moc vadiť nebude. Ja som sa bavil každú sekundu! Každá sekunda mi dala pocit radosti a veľmi veľkú dávku nostalgie, pretože Prcičky su premňa osobitá záležitosť, proste boli a vždy budú len jedny! Hocikto môže natočiť možno lepšiu komédiu tohto žánra ALE PRCIČKY SÚ LEN 1! Ako isté je že prvý diel je prvý diel ale považujem tento diel za najlepší, proste po 13. rokoch sa zišla stará parta a chcú to roztočiť ako za starých časov! A ono sa to aj podarilo. Roztočili pařbu, ktorú už nikto iný neroztočí v takomto podaní ako táto parta! Nemožné. Niektoré scený ma dojali, potešilo ma to vyvrcholenie vzťahu Oza s Heather, páčilo sa mi to proste tak ako to dopadlo, Vicky samozrejme potešila, vlastne každý ma potešil. Duo Stiflerová máma a Jimov otec sadol ako detská ritka na šerbel. a všeovecne toľko humoru a pritom nevadil, ako som spomínal, smial som sa skoro stále už dlho som sa tak nezasmial, Jim sa nezmenil, stále sa dostane do trápnych situácií a vlastne nikto sa nezmenil a duchom už vôbec nie, Stifler je stále to prasa, ktorý miluje "high school schicks" , Jimov otec samozrejme profík v konverzácii o tom, čo robiť keď je problém s erekciou, hh.Vveľmi som potešený a tento film Nám aj niečo dáva ... niečo čo si treba uchovávať ... a tou vecou je kamarátstvo! Ako to robili Jim, Kevin, Oz, Finch a áno! aj Stifler alias Stifmaister. Ak by bol natočený ďalší diel( v duchu si to prajem ) nebál by som sa toho, nie nie. A nakoniec len pár slov: "Stifler, si čurák!" .. "Ale srandovný čurák" .. "Ale si náš čurák!" ()

KoRner

Nie... z pôvodnej štvorky to nie je ani tak najhoršie ako najvážnejšie. Už to nie sú tie vtipné momenty, trapasy, ale skutočné problémy, ktoré mi niekedy prišli až smutné. Aj Stifmaister dokonca dostane od života cez držku a aj keď sa Sean William Scott veľmi snží o odľahčenie, jeho linka je pre mňa až príliš moralizovaná. Film je možno za 4*, ale od komédie typu prcičiek by som prosil viac easy momentov. ()

DonQ

Docela milý závan nostalgie s pár dobrými vtípky, v podstatě kompletní původní sestava potěší. ()

korndaddy

Moc nechápu zdejší hodnocení, při kterém je tohle považováno za nejlepší díl série. Nebudu teď počítat díly s různýma bratrancema a sousedama Stiflera a bůhví čím vším, ale když srovnám první tři díly a tento, vyjde mi reunion asi jako nejslabší článek. První polovina sice obsahovala pár vtipných scén, ale zase tolik jich nebylo. Ale pořád dobrá podívaná se starou dobrou partou a jejich trablema, Sice o něco dospělejšíma ale co. Ješte si ale počkáme na českej dabing, jelikož to je jeden z mála, kdy předčí původní zvuk. Snad to dostane nahoru on. ()

bari68

Aj vďaka starej dobrej parte v čele so Stiflerom je zo série Prcičiek znovu skvelý film. Herci nám síce o desaťročie zostárli, avšak ich humor, typický patos a memento minulej doby zostalo v takej forme v akej sme ich spoznali. ()

Wally

Takměř dosahuje kvality, vitality a vtipu jako průkopnický první díl, který odstartoval bohužel následně celou řadu nechutných teenagerovských komedií. Strašně hezky se po těch letech kouká na celou tu plejádu známých tváří z prvního dílu a klobouk dolů, že se takto dokázali domluvit (ať už hrál honorář větší či menší roli). Chvilkama mi to při tom párování připomínalo jako nábor na Noemovu archu, ale dobrý pocit, pohoda a sranda a taky přiznávám krapet nostalgie přebijí některé nedostatky.... ()

Pyth

Z kina jsem odešel opravdu nadšen. Rozhodně jsem nečekal, že by se mohl čtvrtý díl této série takto povést. Celé kino se povětšinu filmu smálo a to i staší návštěvníci. Jsem rád, že zůstalo hlavně u komedie a nechtělo to brnkat na dramatickou strunu víc než bylo nutné. ()

Chegi

Stará parta se vrací a nemá to chybu. Takhle si představuju výtečné pokračovaní. A jenom tak naokraj: Jsem jedinej komu připadá, že Alyson Hannigan zestárla asi tak o 40 let??! ()

Sajuska1991

Žádná sláva a mnohem víc romantiky než bych u prciček potřebovala. Ale alespoň tam byli původní herci a nebylo to tak slabomyslný jako předchozí díly (krom 1. a 2.) . ()

Nemik96

Důstojné pokračování které má slibný rozjezd, ale po chvilce si uvdomíte že Vás poslední prcičky nemaji čím překvapit a už to není taková zábava jako při prvních 2 dílech které udělaly z této serie řekněme lehký kult všech teenagerských komedii.Bylo to docela zábavné, ale znova už to vidět nemusím takže za mě silnější 3***, ()

Mistickzz

Nostalgický výlet, ktorý spomína na staré dobré časy, no chýba mu originálny vtip a originalita celkovo. Pár slušných a zábavných scén tu určite nájdete, starí známi potešia a i cez mnoho kiksov a suchých miest sa stále jedná o príjemnú komédiu. 65% ()

jirijost

Moc jsem nevěděl co od toho můžu čekat, ale po těch trapných napodobeninách prvních tří dílů je tu opět kvalitní komedie se starou známou partou. Dosuď jsem za nejlepší považoval první díl ale tenhle se mu naprosto vyrovná, je to stejně zábavné. Musím říct že z Tary Reid se za ty leta stala opravdu nádherná ženská. ()

jondoe

Komedia roka. Vynikajuce zakoncenie stvodielnych prciciek. Fakt som necakl, ze to bude az take dobre. Skor som si myslel ze to bude len o prasacinkach, ale ono to ma aj charakterovu hodnotu. Dokonca aj Stiffler ku koncu filmu dospel aj, ked takmer celu komedialnu cast v podstate tahal prave ono a sem-tam mu v tom pomohol Jim. Jednoznacne najlepsi film serie a dufam, ze sa dockam aj dalsieho pokracovania. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011