adam9

Je to až neskutečné, jak díly se Stiflerem a spol. jsou o několik tříd kvalitní než ty hnusy typu Spolek Beta, Nahá míle. Školní sraz byl jednoduše úchvatný. Návrat do starých kolejí s plnou vervou a se vší grácií. Cítil jsem obrovskou nostalgii a opět jsem se pořádně nasmál. Byl to super návrat, nechybělo tomu nic. ()

Sygi

Tak tohle myslím nečekal nikdo. Upřímně, kolikrát se takhle vyvedl takový comeback ? Tohle byla prostě paráda !! Všichni ze staré party jsou tady a jsou stejní jako dřív. Hodně se tu hraje na nostalgii, která vychází, protože Prcičky jsou kult a Stifler je legenda. Dobře do děje zakomponovali i nové, mladé postavy, a nahoty tu bylo akorát, ne jako ve zprasených video pokračováních. Jinak Seann William Scott ukázal, že z role nevyšel a je jeho životní. Stifler prostě zajebal. ()

Zagros

Tvůrci dokázali sehnat původní partu, vsadili na určitou nostalgii a kupodivu to zafungovalo, alespoň tedy na mě. Stejně jako u jedničky, tím hlavním pro mě bylo načasování. Neboť stejně jako parta z filmu i já jsem slavil deset let od maturity a díky tomu jsem se s nimi dokázal v mnoha ohledech ztotožnit. Tohle se ne vždy podaří a já rád opět udělím poctivé tři hvězdy. ()

iXtr3m3

Fantastický návrat pôvodnej zostavy, ktorý by som nikdy nebol očakával. Doslova stretávka ako je to v slovenskom preklade. Pecka. ()

XdanteX

byl jsem zvědavý jak pánové režiséři po Haroldu a Kumarovi zvládnou řekněme něco tak vážného (já vím...oxymoron jako prase) jako jsou Prcičky po letech. Co říct...Povedlo se. Prcičkovský humor - check, zmíněná nepřešvihnutá míra nostalgie - check, oddychový scénář - check ... Čtyřhvězdičkový film a pátou hvězdu si jako u jednoho z mála filmů obhájím faktorem nostalgie ohledně filmu "z mládí" :) ()

Merkin

Jak to vysvětlit? Jestliže se bavíme o komediích s erotickým nádechem, no vlastně o snímcích, kde nejde o nic jiného než o sex, tak ano, jde o nadprůměr, možná i o jedinou koukatelnou sérii vůbec. Nicméně to ještě neznamená, že půjdu výš než na tři hvězdy, poněvadž byť se ze Stiflerovy matky stala přímo božská ikona a všichni hrdinové Prciček mají svá zasloužená místa na filmovém nebi, mnohé jejich eskapády zdaleka překračují hranici vkusu, dokonce i nevkusu a mnohé jejich kousky jsou spíše smutné než-li vtipné. Nepatřím k odpůrcům, i já se často směju, ale po 113 minutách mě slovní zásova čítající všeho všude 20 sprosťáren, zadečky v bikinách a široké výtlemy nudí:) ()

kery-

Vtipné scénky neměly chybu, byla to dokonalost a i po tolika letech to stará parta zvládla skvěle. Hlavně Stiffler se opět ukázal v plné parádě. Jednu sundám pouze proto, že mi to místama přišlo na komedii tohohle rázu až moc depresivní. ()

AdamesWWE

[7/10] Celkom slušný návrat starých Prcičiek, s ktorými sa vrátili staré známy tváre so skvelo vypracovanými charaktermi a tu sa opäť obnovujú a ukaujú v najlepšom. No škoda pridhlhšej stopáži, ktorá mierne ublížila, pridlhý úvod no výborný situačný humor všetkých aktérov zatieňuje fakt, že ide o sexuálnu teen komédiu, ktorá má svojich milovníkov, aj haterov. Ja patrím medzi neutrál. Jedna z najlepších Prcičiek, pravdepodobne konečný film série, spracovaný veľmi kvalitne, s miernym nádychom nostalgie a s dobrým humorom zakončená séria, ktorá mala svetlejšie aj temnejšie stránky. Po búrke vyjde slnko. ()

anaticha

Příjemné překvapení !Takhle jsem se naposled pobavila uz ani nepamatuju a to že já se směju každý kravině. Stifler samozřejmě nezklamal a ta jeho scéna s kaděním byla fakt super :-D. Stejně to na konci nejvíc završil Jimův táta, haha ()

tom.nosek

Čekal jsem víc. Filmu chybí hlavně taková ta přirozená hloupost hlavních postav z minulých dílů, všichni se tu tváří moc vážně a do toho pak nesedí ty klasické vtípky. Dobrý potenciál nabízelo i srovnání "starých" a "současných mladých", ale využit byl dost málo. Dějová linie Finche byla navíc úplně hloupá... Všeobecně to není tak zlé, ale čekal jsem nějakou víc bláznivou akci, čekal jsem, že to budou víc Prcičky... Dostal jsem spíš takovou dost průměrnou komedii, kde se člověk párkrát zasměje a konec. ()

F.W.Colqhoun

Na sraz prcičkářů jsem šel jako na druhou část nedělního programu v duchu písně Camera Obscura „Double feature...“ po „Vrtěti ženou“. Ačkoliv jsem byl po příjemně romantice kořeněné scénkami s distingovanými masážemi klitorisu skeptický, bavil jsem se nepřetržitě. Dokonce jsem myslím chvílemi hýkal. Míra vyvážení debilní legrace, která je v souvislosti se sexuálními trapasy v podstatě jediná možná (a je to tak správně), a dospělácké reflexe je ve filmu cca 2:1, takže skvěle vyvážená – dokonce tak, že je dosud poslední díl série se svými přemýšlivými zastaveními nad úskalími procesu dospívání zatím jistě úplně nejlepším. (Svatbu jsem ale zatím neviděl...) V hodnocení hraje určitě obrovskou roli nostalgie, ale té se v tomto případě nemá smysl bránit, zvlášť když je jen jednou z příchutí v tomhle ...koláči. Kéž by s ní uměli třeba čeští tvůrci pracovat podobně precizně. (Nemohu nevzpomenout ryze český, nicméně svým způsobem analogický připad básnické série, jehož poslední díl(y) se nejen v tomto směru ukočírovat nepodařilo.) No brainer! ()

MareT.

Tady je krásně vidět důležitost, jak záleží na postavách. Představte si úplně stejný příběh, ale s jiným názvem a prakticky jinými postavy a herci. Co vám z toho vyjde? Céčková komedie na DVD v zadní části videopůjčovny. Po čtvrté se setkáváme s postavami, kteří nás tříkrát pobavili na téma, jak se ztrapnit a přijít o panictví. Je to klasika, tvůrci to vzali za správný konec a vyjde vám z toho pohodovka, která nedělá serií ostudu, dává jí status kultu v rámci žánru. Naštěstí pro nás, žánr je mrtev a nedočkáme se opět dalších 300 variácí z jiných koutu světa, ale jako nostalgické vzpomenutí, jak jsme se bavili 12 let dozadu, je to naprosto uspokojující. Jestli se vám líbily první tří, utíkejte i na tento. Nezklame vás. ()

beba789

Po hrůzách typu Nahá Míle tu máme zpět naši starou,dobrou partu.Je to nehorázný nářez a sranda!Všude v celém filmu jsou odkazy na předešlé tři díly.Místy mi ty zvraty přišli na Prcičky až moc dramatické ale Finchova matka a Stifler nebo Jimův táta a Stiflerova matka to zase vyrovnali.Prostě návrat jak se patří.Stylový,vtipný a je málo komedií,které dokáží rozesmát celé kino.91%. ()

VIPerson

Velká míra nostalgie,oblíbený obličeje,Stifler,dost zábavných momentů a naděje,žě se jedná opravdu o poslední film ze stáje Prciček...to mi pro čtyři hvězdy stačí. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011