-OverLord-

Jedna z nejnostalgičtějších podívanejch posledních let. Pořádná oldschool komedie, která nabízí o něco vyzrálejší Prcičky, ale ve svý podstatě pořád stejně ujetý a vtipný. Díky, že něco takovýho vzniklo! ()

Foox

Stará parta se vrací na vlnách nostalgie a rozjíždí další mega kalbu, teda tentokrát třídní sraz. Chlastá se, hulí se, bleje se, balej se středoškolačky,... v podstatě všechno při starym, tentokrát se zachází i trošku dál, až na hranici, možná i trošku za ní, ale to je úplně fuk, protože si to s Jimem, jeho tátou, Finchem, Kevinem, Ozem, Stiflerem i jeho mámou zase užíváte jako u prvního dílu. ()

S.Quentin QUALE

Včera jsem si rekapituloval filmový rok 2012 a zjistil jsem, že jsem se u filmů tohoto data moc nenasmál. Zapátral jsem tedy a narazil na staronovou klasiku...s velmi slušným hodnocením.Výsledek? Zasmál jsem, to jo. Ale...vzhledem k tomu, že jsem úplně první, mimochodem skvělej a nejlepší díl, ohodnotil čtyřma, výš než na tři jít nemůžu (btw. nechápu ani zdejší hodnocení, asi nějaký paradox). Ti lidi vypadají úplně stejně - Kevin až moc, tak si nechal nalepit arabáčskej plnovous, dělají stejně dobrý vtipy, ale opět se film nevyvaroval trokům americké trapnosti, kterou mu odpustit nemůžu. Na tu bídu kolem dobrý, ale když žánr musí zachraňovat vyčpělina jako Prcičky, tak jsem rád, že na komedie čumím jen zřídka. Všimli jste si, že Eddie Kaye Thomas aka Finch má některé grimasy a hlavně hlas úplně jako Nicholas Cage? :) 69% ()

Allien.9

Devítiletá pauza mezi třetím a čtvrtým dílem (všechny ostatní existující spin-offy neberu jako "Prcičky", ale jako originální sérii pošlapávající de*ilitu) prospěla této teenagerské sérii jako nic před ní. Realita, nostalgie, vtip. Zaslouženě nejlépe hodnocený díl "Prciček" a zároveň jeden z nejzdařilejších komediálních comebacků (a důstojných zakončení) ever.:-) ()

Satan

Pro generaci, která na prcičkovské sáze vyrůstala, to je sladký bonbónek a kvalitní zakončení za celou sérií. Jsem rád, že Biggs se SWS dali po dlouhé době zase celou bandu dohromady a že se čtvrtého dílu zhostili Hurwitz se Schlossbergem, protože mají dobré zkušenosti s Haroldem a Kumarem a navíc chápou jádro prcičkovského humoru. Dočkáme se tedy sexy borek, pořádných pařeb, fekálního humoru, Jima v nesnázích, jeho táty a rad do sexuálního života, Stiflerovy mámy atd. Funguje to tak dobře, protože je to celé posunuté do vážnější a nostalgické polohy, takže chlápci kolem třicítky už nejsou takoví pařmeni, mají rodiny, nudná zaměstnání a sere je nastupující mladá generace, která si ničeho neváží a všude jenom facebookuje a čte Stmívání. Jakoby zpověď generace, která vyrůstala v 90. letech...neznala mobily a chtěla zoufale zasunout za každou cenu. Milé (Jimův táta), někdy dost odvážné (poklička) a překvapivě hodně zábavné (Stiflerova pomsta, ožralá osmnáctka). Potěší spousta starých tváří (Sherminátor, MILF týpci) a fakt, že ta nostalgická struna se nijak zbytečně nenatahuje, ale line se pěkně celým filmem a graduje fotkami při závěrečných titulcích. [Přesná stopáž: 114 min] ()

Goldbeater

Konečně film, který navrátil PPP sérii zpět její dobrou reputaci, pošpiněnou řadou video pokračováními. Je pěkné vidět opět starou partu z prvního dílu a navíc i Jimova tátu, který tu má trochu víc prostoru. No, váhal jsem, zda na to jít do kina, ale vyplatilo se. Moc jsem se nasmál, a ačkoli nejde o úplně výbornou komedii (nechápu, že se zde ještě drží nad osmdesáti procenty), je to pořád moc dobrá oddychová zábava nejen pro fanoušky American Pie. PS. Sean William Scott si to prostě dává! ()

mzss1

Konečně díl, který navazuje na třetí díl svatba. Je to plnohodnotný film, ne žádné béčka jako je spolek beta, na táboře atd... Dočkali jsme se opravdu velkého návratu většiny postav z původních dílů. Potěší i návrat Oze, který v trojce chyběl. Ten mě překvapil, především tím jeho tancem v té soutěži - nehorázná sranda. Stifler v plné parádě se také vrací, někdy se snaží chovat i lehce normálně, Jim - stejný jako vždycky a to platí o ostatních hercích. Tento díl se nese v duchu jedničky a dvojky, kde fungovala nostalgie. U tohoto filmu nostalgie funguje přímo dokonale. Každá postava zde má velký prostor. Není tu úplně moc vtipných scén narváno, ale i tak se člověk baví, začáteční scéna je nejlepší ze všech dílů. Film má pěkné písničky a dokonce se většina písní opakuje z předešlých filmů. Celkový dojem z filmu je fantastický. Režisérům a ostatním tvůrcům se povedlo skvěle navázat tam kde to skončilo napsled a vedle vtipných scén se povedl slušný příběh s vynikající nostalgií. Shlédnuto v kině, proto nemůžu hodnotit jinak než na 94% = ***** ()

DJ Obelix

Příjemná nostalgie bez zbytečného sentimentu, kterého jsem se bál jako čert kříže. Maturitní ročník 1999 to rozjíždí jako zamlada a vy se bavíte celých 113 minut - především ve scénách, kterým kraluje neodolatelné hovado jménem Steve Stifler. Pokud máte rádi původní trilogii, tak tento (doufejme) závěr je více než důstojnou tečkou za jednou z ikon mládí naší generace. Plus vás čeká jedno cameo, které potěší hlavně seriálové fanoušky ;-). Jen dodatek ke kinopřekladu - nechat zajeté MCBP jako MILF je šlápnutím vedle. Spousta diváků u nás v kině ani výborné závěrečné "reunion" nepochopila. ()

kingik

Slabší, i přes návrat známých postav, které prošly znatelnou (fyzickou) proměnou, ale hlavně už s nimi není taková sranda jako dřív. A je mně buřt, jestli mají nějaké rodiny s dětmi a podobně, protože o jejich problémy, jsem se stejně nezajímal. Třicátníci čuměli po babách jak puberťáci, a to mělo být všechno?! A ženský typický po třicítce (jejich věk jim nikdo neodpáral, co si musí připadat děsně sexy, i když už to nejlepší mají stejně za sebou. Herci navíc do té doby točili jen samé propadáky, a tak jim nové pokračování asi přišlo vhod. Všechno, co bylo odprezentováno tady, jsem viděl v bezpočtu teen-age komedií a musím zdůraznit, že s mnohem větším nasazením. Čekal jsem od toho mnohem víc. Konečné vyznění bylo poměrně tuctové. 60% ()

Payushka

Kromě snesitelnějších fekálií a ryze sexistických vtípků humor Prciček dozrál. Najednou se divák přistihne, jak se směje celkem inteligentním hrátkám se slovy nebo si užívá precizně načasovanou hlášku. To tu dosud nebylo a Školní sraz díky tomu získává velké plus oproti svým předchůdcům – připadá vtipný i divákům, kterým už není -náct. ()

dr.horrible

Výborné zakončenie série, ktorá pred rokmi odštartovala najväčší žánrový boom od dôb Šestnástich sviečok. Ešte vtipnejšie než Svatba, ktorú som doteraz považoval za absolútny vrchol prcičkovského subžánru (vrátane Road Tripu, Eurotripu a všetkých ostatných tripov, a filmov, kde sa znásilňuje pečivo a prichádza o panictvo). A niektoré vymakané baliace praktiky vychádzajúce z fenoménov doby, by Stiflerovi závidel aj Barney Stinson. "Pôjdeš so mnou na koncert Justina Biebera?" 85% ()

Sobis87

Stará známá parta je zase jednou kompletní a až na pár hlušších chvilek je s ní ohromná zábava. Školní sraz - jak se dalo předpokládat - dost hraje na nostalgickou notu, což není vůbec na škodu, protože tak činí efektivně, hezky po "smithovsku" a chvílemi prodává životní moudra téměř stejně zručně jako samotný mistr Kevin Smith. Zatraceně příjemná podívaná nejen pro zasvěcené (ti budou mít z filmu dvojnásobný požitek). Jen škoda toho trapného terminátorského vtipu, který jakoby vypadl z nějaké geekovské parodie. ()

IQ Tiqe

Na American Pie jsem vyrostl, je to klasika, nehorázná prdel a na "čtyřku" jsem se těšil. Moje očekávání bylo až mov velký. Nebylo to blbý, zasmál jsem se, bavil jsem se, ale ne tolik. Je to slabší odbar, hudba netlačí tak na pilu. zábava taky ne. Možná je to příběhem, který jako by nevěděl kudy kam, nebo je to možná jeden z mála filmů, který si víc užiju s dabingem. # [viděno: monitor, sluchátka (první film, co zněl na sluchátkách trochu plechově)] # příběh 6 | hudba 7 | humor 5 | akce 3 | napětí 0 | pustil bych si znou 7 ()

Tsuki

Světe div se, vyvrcholení Prciček (předpokládám, že pátý díl už nejspíš nebude) bylo možná lepší než všechny předchozí díly, včetně toho prvního. Znovu se setkáme téměř se všemi původními postavami a to v docela nápaditém snímku, který dokazuje, že má jako poslední díl svůj význam a že tvůrci jsou stále schopni vytvořit zábavnou atmosféru a vtipné scény. ~(4,1)~ ()

Carol Pifková

Nechápem ale podľa mňa to zas nič totálne úžasného ako mi tvrdili, nebolo.... jasné tak vtipné to bolo ale inak nič nového a originálneho... očakávala som viac podľa tých rečí... ()

Frajer42 odpad!

Toho na čem předchozí série stavěly svůj úspěch je tu ze všech dílů snad nejméně. Většinu nedlouhé stopáže zde zaujímají totálně debilní a nevtipné dialogy postav. Tenhle díl je hrozně nudný a debilní, že má v současnosti nejvyšší hodnocení ze všech dílů si vysvětlují pouze tím, že se dostal většinou pod ruky fanouškům. Myslím, že přišel ten správný čas napařit některému dílu odpad, protože těžko už si dovedu představit větší zklamání. A nebo už jsem prostě jen z tohoto žánru vyrostl. Odpověď přijde snad jen z dalším dílem. ODPAD! ()

Dzeyna

Když film v kině skončil, tak jsem byla rozhodnutá pro 5 hvězd, ale cestou domů se mi to rozleželo v hlavě a já jsem své rozhodnutí změnila na 4 hvězdy, a to jen díky tomu, že už to není takové jako za starých časů, není to jedna hláška za druhou, a samé chlípnosti, ale je tady hodně velká várka romantiky, že mi to přišlo už trochu jinde, než dříve. Samozřejmě, že zde není nouze o super scénky, hlášky a zvraty. Nejvíce mě pobavil Seann William Scott alias Stifler jako vždy, ale tentokrát taky Eugene Levy alias Jimův táta, jelikož ten vážně perlil. Rozhodně to pořád stojí za to! A celkem jsem se divila, že na první pražské premiéře byli v kině pouze 4 lidé, ale to je asi tím dřívějším časem, lidi si radši přispí. Doufám, že bude další díl, a ten bude úplný TOP a nic mu nevytknu. ()

boshke

Nevím, jak to ti autoři dělají. U naprostě většiny pokračování je to pořád to samé, u Prciček je to nämlich to samé, ale jistým způsobem nové, takže jsem si nikdy neřekl "zbytečné, to už jsme viděli". Jim je stejný, Stifler je stejný, Jimův táta je stejný,...Navíc dospělost sérii prospěla, takže pro mne zřejmě nejlepší díl... 80% ()

Kothy

Nejlepší Prcičky! Člověk by si od těchhle návratů neměl moc slibovat, ale tohle se povedlo. Hrdinové sice trochu zestárli, ale jinak jsou pořád stejní. Ozz dělá sporťáka a žena mu zahýbá. Stifler zas dělá poskoka svému šéfovi. Jim a Michelle mají dítě a Finch ze sebe dělá svobodomyslného motorkáře. Kevin má ženu, ale stejně ho to táhne k Wicky. Stejně tak Ozze k Heather. Stifler se vůbec nezměnil. Sere lidem do chladničky s pivem a balí mladé holky na Stmívání. Ozzovo taneční vystoupení je opravdu brutální. Nakonec se to všechno jako vždy zkomplikuje. Nejlepší je asi Stifferovo závěrečné zjištění a pomsta Finchovi: "Finch má mámu!?" :D ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011