Alcatraz (TV seriál)

Alcatraz

Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 2012, 13x50 min

• Carljack

A je to pravda! Poměrně skvělý pilotní díl měl na velmi kvalitní sérii avšak další díly už šli z kopce. Nejenže přišla stereotypnost celého seriálu, ale šlo hlavně o blbé případy. Do toho charaktery už nebyli tak dobří a vše padalo hroznou rychlostí dolu. Kdyby se soustředily na velkolepý příběh a velké navazovací schopnosti, mohlo by z toho být solidní drama, takhle se z toho stala nicka, která zkrátka nedokáže diváka chytit ,,za koule''. Dávám 2* za parádní začátek a tajemný rozjezd.(18.3.2013)

Je to jako sbírání cenných známek, které z jednoho zajímavého alba na dlouhou dobu někam zmizeli. A co mají všechny známky společného? No přeci tvar, a zde je to to samé. Každý díl je jak přes kopírák, akorát se mění obsah známky. Jednou z věcí, co mě na tom seroši baví, je to, jak se známky vracejí do podobného alba, ve kterém byly vystaveny. A další faktor tříhvězdičkového hodnocení je Sarah Jones a taky doufám, že se to pořádně rozjede. Zatím 65%(3.11.2012)

• shabazza

Zklamání letošní seriálové sezony. Hodnoceno po 7 dílech a zatím je to vývar z týden starých ponožek. Sedm dílů si je podobný jako vejce vejci - objeví se vězeň, blondýnka s Hugem ho chytnou a zlej kluk ho dá do super tajnýho vězení. Od seriálu s Abramsovým podpisem jsem čekal aspoň malinko víc. 40% 7.4.2012: Dokoukána první serie ... hodnocení stahuju na 30%, jelikož tohleto je volovina par excellance a jestli bude druhá serie, tak to pak odporuje veškerým zákonům zdravého rozumu.(27.2.2012)

• MoiJe

Do 1x06. 07 mam uz mesiace v poradovniku a stale to nejak preskakujem niecim lakavejsim, dost mozno nakoniec len vymazem. Napad zaujimavy, ale... nuda alebo co.(14.5.2012)

Všechno je tam až příliš rychlé, ale tajemství návratu vězňů nás pořád láká k dalšímu dílu. Hodnocení si nechám až po celé sérii. ....Po sedmém dílu musím říct, že mě seriál pohltil. Tajemství Alcatrazu mě zajímá ...***** ... Tak díl desátý a já zůstávám u pěti. Mě se to strašně líbí.(19.1.2012)

• - Ve scéně v 1. epizodě, kdy si jde Jack Sylvane (Jeffrey Pierce) vyzvednout zbraň, si chlapec za stolem čte knihu "Under the dome" od Stephena Kinga. (starblade)

• - Ve 13. dílu automobilová honička odkazuje na film Bullitt (1968). Auta jsou moderní verze Chargeru a Mustanga. A stejně jako ve filmu několikrát předjedou ten samý Wolkswagen Brouk. (Zombee)

• - Každá epizoda je pojmenována podle vězně či dozorce, jehož případ se v daném dílu právě probírá. (W-e-n-d-a)