Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sskrblik
  ***

  Alcatraz je mix všeho možného. Vemte 50 let staré záležitosti podobně jako z Odložených případů spolu s hlavní představitelkou jen v jiném ženském podání, komixáka ze Simpsonů (ztvárněného člověkem z LOST), tajemného agenta a to celé zamíchejte do vězeňské tématiky. Dost zvláštní a neucelené na první pohled, ale všechny tyto odbočky a touha dovědět se proč, mě motivuje sledovat dál. Prozatimní nadšení klidně může vystřídat zklamaní, nicméně šance to určitě má. Je už jen na tvůrcích jak nám vyloží celou zápletku.(5.2.2012)

 • KevSpa

  Pilotní dvoudíl: Alcatrazu by se jistě dalo vytknout mnoho, ale pro mě je u seriálu podstatné, zda mě dokáže zaujmout natolik, že se nemůžu dočkat dalšího dílu. A tuhle podmínku první dva díly Alcatrazu splnily. Uvidíme, jak se tahle mysteriózní krimi podívaná se zajímavým nápadem bude dál vyvíjet. Každopádně Sam Neill je parádní badass.(19.1.2012)

 • enjoi
  ****

  Po prvních dvou dílech je brzo hodnotit, ale seriál má zatím slušně našlápnuto. Komentář upravím po první sérii (teda pokud to vydržím sledovat i dál :D).(22.1.2012)

 • stuntmanMIKE
  ***

  po 10tich epizodach som dal 2 hviezdy. Po poslednej epizode dviham na 3. Za co si ten serial zasluzil hviezdu naviac ? Za odkazy na Bullitta. Najskor som si myslel ze to bude len San Francisco a Mustang GT390 z roku 68. Posledny diel vsak vo mne vyvolal skvely pocit a usmev na tvari kvoli odkazu na najlepsiu nahanacku v historii kinematografie ktora bola vo filme Bullitt. Presne tak ako tam sa v poslednom diely nahana Dodge Charger a Ford Mustang (samozrejme nove) a jednotlive strihy a sceny sa az privelmi podobaju s Bullittom aby to bola nahoda. Takze po prvej serii hodnotim 3 hviezdami... mozno trosku neobjektivne ale cert to ber :)(14.4.2012)

 • Segrestor
  *

  Seriálu se dá vytknout mnoho, například: proč je to taková pitomost? ...Nevadí mi mystika a takové to fantazično, rád se kolikrát nechám unášet tajemnými jevy a odkrýváním záhad, ale tenhle trapný pokus zvaný ALCATRAZ není ani jedno z toho. Jedinou záhadou je, kterého z tvůrců posedl mozgožrout a vyhryznul mu to nejdůležitější, totiž smysl pro drama... Dobře, máme starou legendární ostrovní věznici, kde jednoho krásného večera roku 1963 zmizeli všichni vězni i s celou skvadrou nabouchaných dozorců, to je moc krásná zápletka, taková, že bych objal obrazovku a nechal si dráždit vousy statickou elektřinou. Pak tu ale máme rok 2012, kde se ti zmizelí vezni začínají zjevovat a páchat různé zločiny. To by ještě nebylo tak hrozné, ale je tu ještě jedna, sotva zletilá, dívenka, která je bezesporu jasným výměškem varlat samotného Sherlocka Holmese. Tím se dostávám k jádru problému, proč je seriál taková blbost a naprostá ztráta času. Ona prostě, malá muck blondýnka, naběhne na místo činu a potřebuje sotva několik vteřin, aby rozlouskla celý případ a našla důležité stopy, ostatní blbečkové (a jsou to celé zástupy detektivů a techniků) jen přitrouble přičumují a nestačí se divit, že mají vlastně co dočinění s nějakým typem famózní superhrdinky či snad reinkarnací všech věhlasných literárních detektivů vmáčknutých do těla podsadité blondýnky. Přiberme ještě fakt, že ji doprovází morbidně obézní chlápek, který údajně ví o Alcatrazu všechno (ano, napsal o tom několik knížek). Spolu tvoří neporazitelný tým lovců záhad a šéfem jim budiž neskutečně trapný Sam Neill, který tak trochu postává jako kretén v rohu a přehrává v roli tvrďáka s nějakou podivnou licencí, že si může v USA dělat, co si zamane, například běhat po lese s 90 kilovým chlapem hozeným přes rameno. Tahle príma trojka břídilů tedy řeší největší záhadu v dějinách světové historie. Tihle tři. Běhají po městě, střílej po lidech, všechno ví, všemu rozumí a ještě mají čas pokecat o naprostých kravinách v nějakém tom jejich Wafle house. No hrůza. Celé to je navíc jaksi epizodní záležitost s dosti laciným designem, vedlejší postavy samozřejmě jednají velmi hloupě a bez emocí, jen tupě konají dle nedomyšleného scénáře, aby bloncka byla za hvězdu. Za dobu, co jsem viděl celou fůru seriálů, patří toto k jednomu z největších zklamání, tím hůře, že za tím stojí J. J. Abrams, jehož tvorba mě vždy brala za srdce. A ještě přihazuju, že ani nápad není úplně tak zcela originální. Náhlé zjevování zmizelých lidí a tým detektivů, který po nich pátrá, jsem už viděl v seriálu 4400 a řeknu to upřímně, to bylo stokrát lepší. U Alcatrazu jsem vydržel jen pět dílů první série. Víc ani za zlaté houno.(4.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace