Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  CITÁT - Nikdo už si nevzpomene, že jste tady byl....................(23.3.2014)

 • MoiJe
  **

  Do 1x06. 07 mam uz mesiace v poradovniku a stale to nejak preskakujem niecim lakavejsim, dost mozno nakoniec len vymazem. Napad zaujimavy, ale... nuda alebo co.(14.5.2012)

 • O´Neill
  ***

  Po prvních třech dílech mám vcelku jasno - není to taková pecka jakou jsem očekával. Největším plusem je zde rozhodně mysterioznost, protože kdybyste ji odebrali, dostáváte seriály jako NCSI či Havaj 5. Hlavní herci předvádějí takový ten slušný průměr, teda až na Sama Neilla, ten je totiž úžasný. Hudba taky ujde, a ten rádoby efekt Alcatrazu, který je vždy v úvodních ukázkách si mohli odpustit. Zatím 4 hvězdy. Edit 18.3.2012 - poté, co se mi seriál tak nějak rozležel v paměti, musím hvězdičku ubrat. Těch 80+ procent dávám filmům a seriálům u kterých se bavím, a užívám si jeho koukání, což se o Alcatrazu říct nedá. Motiv to mělo slušný, ovšem provedení je neskutečně klišovité, aneb klasické vyšetřování jako v milionech NCSI, a bohužel to ani není zábavné jako v Havaj 5. Ubírám na tři hvězdy, a o tom, zda-li budu sledovat i nadále se ještě rozhodnu.(2.2.2012)

 • Djkoma

  Zase je tam tlouštík, mysteriózní zmizení/objevení a bunkr v lese, který vede bůh ví kam... Snad JJ aspol. půjdou trochu jinudy, než když se ztratili na ostrově před dávnými časy za sedmero horami, sedmero řekami:). Pilot má potenciál, jaký směr však bude pro tvůrce stěžejní? Snad to nebude v každé sezoně něco jiného...(21.1.2012)

 • e.Xit
  **

  Zatím: **(20.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace