Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kwaichi
  ***

  Ďalší novodobý tuctový seriál zameraný na kriminalistiku. V porovnaní s inými seriálmi mi tu chýba rozvoj postáv, ich životných príbehov, ich osobností. V každej časti sa stretneme s novým psychopatom, o ktorom v podstate nič nevieme, len že bol za mrežami, kde sa k nemu nepekne správali a teraz je na slobode, túži po pomste. Stále dookola to isté. Autori nás dokonca nejak extra nezoznamujú ani s hlavnými hrdinami. Vždy sa o ich živote prehodí len zopár viet, ale to mi nestačí. Na mojom hodnotení nepridáva ani pekne odflláknuté prostredie novodobého Alcatrazu.(5.2.2012)

 • Kryton
  ***

  Průměrný "mysteriozní" seriál, který si cucá atmosféru z prstu. Sedm dílů si je podobný jako vejce vejci - jde se hledat vězeň co chybí, pak se najde a dá do vězení. Samosebou to má to "tajemno"´, kdy vždy až ke konci se něco ukazuje. Je tu až moc podobného s LOST. Už jen jméno Abrams značí vše. Tajemné dveře něco skrývají, je tu Hugo "Blitz" a lidi tu moc nestárnou. Možná to má být jen přímočaré a zábavné, protože tolik chyb v každém díle se sotva vidí. Nejhorší je pak sama hlavní představitelka, která zřejmě má být ženskou verzí Walkera Texas Rangera a Lorenza Lamase. Skáče víš než Superman, přepere i medvěda a co více okamžitě ví co má dělat. Nevím zda tohle má vydržet 302 dílů (co díl to jeden vězeň), ale já si počkám do konce první série a pokud se to nijak nezmění v tempu nebo inteligenci dílu, tak dávam ruce a oči pryč. Velké haló a malé johó.(25.2.2012)

 • yeniczek
  ***

  Sam Neill.... Už jen kvůli němu budu koukat pořád, snad mě začne bavit i opakující se schéma. První znělka seriálu ovšem mohutné mrazení v zádech.*********** díky ukončení seriálu, vyznění do prázdna a celkové pachuti zabitého času.. 5/10(26.1.2012)

 • slatkac
  ****

  Celkem zajímavý seriál o nejznámnější věznici na světě. Hodnoceno po 2 dílech, jsem zvědav, jestli si seriál laťku udrží, nebo ji podleze. BTW, je příjemné vidět, že Jorge Garcia od Ztracených (ano, to je ten seriál, kde 150 lidí po pádu letadla ztroskotá na "pustém" ostrově) nezhubnul ani gram. Zatím 80%. BTW - proč to všichni srovnáváte s Lostem??(20.1.2012)

 • stuntmanMIKE
  ***

  po 10tich epizodach som dal 2 hviezdy. Po poslednej epizode dviham na 3. Za co si ten serial zasluzil hviezdu naviac ? Za odkazy na Bullitta. Najskor som si myslel ze to bude len San Francisco a Mustang GT390 z roku 68. Posledny diel vsak vo mne vyvolal skvely pocit a usmev na tvari kvoli odkazu na najlepsiu nahanacku v historii kinematografie ktora bola vo filme Bullitt. Presne tak ako tam sa v poslednom diely nahana Dodge Charger a Ford Mustang (samozrejme nove) a jednotlive strihy a sceny sa az privelmi podobaju s Bullittom aby to bola nahoda. Takze po prvej serii hodnotim 3 hviezdami... mozno trosku neobjektivne ale cert to ber :)(14.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace