poster

Alcatraz (TV seriál)

 • USA

  Alcatraz

Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 2012, 13x50 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -Dawe-
  **

  Skončil jsem u pátého dílu. Stereotyp a zase stereotyp. Docela mě to mrzí, čekal jsem víc.(25.1.2012)

 • Fanucci
  **

  Naprostý, totální průměr. Hlavní linka příběhu (samozřejmě ta najzajímavější) se rozplétá bolestně pomalu a člověku se na její rozplétání nechce čekat. Jednotlivé díly jsou totiž šablonovité a nudné. Jednání záporných postav, které se vrátí z minulosti do budoucnosti (samo o sobě píčovina jak vrata), je totiž tak dementní, že jsem seriál přestal sledovat. V každém díle se totiž alcatrazový zločinec nechá chytit na věc, kterou dělal před tím než ho zavřeli. Úplně každý. Seriálu chybí invence, nápad, překvapení. Je prostě úplně zbytečný...(23.4.2012)

 • Politik
  ****

  Pilot a první díly mě hodně zaujaly a ještě víc mě zaujalo, když jsem zahlédl, že to produkuje J.J.Abrams. Začátek určitě 4 hvězdičky, uvidíme, co se z toho vyvine, když se tvůrci rozhodli nenatočit druhou sérii. Aktualizace: Takže Vaše hodnocení mě pořád dost odrazovalo a celou sérii jsem čekal, kdy tomu dojde dech, ale nedošel! Je to další výborný seriál, který se nedočkal svého pokračování. Za mě zůstávají 4 hvězdičky a jsem velmi vděčný za těch 15 dílů co vzniklo. Velice doporučuji! Aktualizace číslo 2: Seriál jsem dokoukal a jediný důvod, proč nepřidávám 5 hvězdičku je, že to má otevřený konec a nedočkalo se to pokračování stejně jako super seriály Heroes, V, 4400 nebo Touch. Obrovská škoda. Za mě tedy 80%, nádhera :)(27.6.2014)

 • reqiuem

  Tak tohle asi neklapne. Každýmu tvůrci seriálů je jasný, že pilotní díly jsou klíčový. Zdá se, že na Alcatrazu se v tomhle smyslu něco zvrtlo. "Tajemství" sice vypadá dostatečně "mysteriózně" a dost by mě zajímalo, jak to chtěj scénáristi racionálně obhájit, ale nemůže stačit k tomu, abych vydržel 9 porcí nudy. Mimoto zdá se, že seriál bude mít kriminální základ a to dost nesouhlasí s tím, co bych od něho očekával.(21.1.2012)

 • Madlene
  ***

  ...a já se tak těšila na Sama Neilla:-(! Škoda, dalo se z toho vytěžit víc...(30.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace