Born to Race

Rýchly a zbesilý

Akční / Drama

USA, 2011, 99 min

• kaylin

Takové odlehčené "Rychle a zběsile", což se tak nějak dalo i podle názvu a podle plakátu čekat. Jsou zde nějaké emoce, nebo alespoň snaha o ně, je tu i příběh, který se sleduje, ale není to nic výjimečného. Pár dobrých scén je pak na trati, což se ale také očekává. Průměr? Proč ne.(22.7.2014)

Závodnická oddychovka a tak trochu teen variace na původní F&F, jen v o něco neškodnějším duchu. Příběhově je to klasické klišé, ale je to příjemně natočené a s pěknou hudbou. Na video film hodně solidní.(15.8.2015)

• corpsy

Celé to vyznie tak, ako keby sa arogantný milionársky zbohatlík rozhodol namiesto toho, aby si radšej pozrel v jeden večer BEVERLY HILLS 902 10 spolu s RÝCHLO A ZBESILO, tak si to celé natočil sám. Teda ako sračka. A ešte ku tomu jeden z najkreatívnejších prekladov v histórii slovenskej distribúcie a dramaturgie. Hovädá.(19.6.2011)

• Rodriguez

Nic překvapivého pod sluncem, ale koukat se na to dalo. Mladý rebel, který se kvůli pouličním závodům dostane do problému... 30%(18.8.2016)

Klasický závodní snímek, který bohužel vykrádá Tokijskou jízdu, naštěstí si pak film jde svým směrem a kdyby byli lepší herecké výkony, tak dám plné hodnocení. // Jinak, film nenudí a to jde, je tu docela dost závodů, opět klasický námět, hudba je trefná a vynikající, prostředí a všechno kolem v pohodě, herecké obsazení má charizma, výběr aut parádní a ještě něco by se dalo pochválit, největší plus mají u mně noční jízdy, skvělá atmosféra. // Strašný herecký výkony, to jsem snad ještě neviděl, ultramegasuper trapný hlášky, opět en urychlený konec, je to vykrádačka nejen Tokijské jízdy, nelogičnost. // Docela příjemné překvapení. Vážně, moc jsem si od filmu nesliboval, ale jsem spokojený, sice vykrádá spoustu jiných filmů, už tím námětem, ale nakonec si film jde svým směrem a nebýt takových trapných hlášek a hereckých výkonů, dám plný počet. Jo a mimochodem, těším se na pokračování! 8/10(31.7.2013)