Born to Race

Rýchly a zbesilý

Akční / Drama

USA, 2011, 99 min

Závodnická oddychovka a tak trochu teen variace na původní F&F, jen v o něco neškodnějším duchu. Příběhově je to klasické klišé, ale je to příjemně natočené a s pěknou hudbou. Na video film hodně solidní.(15.8.2015)

• BoncheR

Nuda...nuda...nuda, jednoducho NUDA. Len trápny pokus o film z prostredia ilegálnych závodov. Nič viac., nič menej.(20.6.2011)

Klišé, ale v rámci žánru funkčné. Autá dostatočne pekné, príbeh znesiteľne jednoduchý. Nič prekvapivé sa vlastne neudeje, ale nevadilo mi to, lebo film sa ani na nič nehrá...(1.5.2015)

• kaylin

Takové odlehčené "Rychle a zběsile", což se tak nějak dalo i podle názvu a podle plakátu čekat. Jsou zde nějaké emoce, nebo alespoň snaha o ně, je tu i příběh, který se sleduje, ale není to nic výjimečného. Pár dobrých scén je pak na trati, což se ale také očekává. Průměr? Proč ne.(22.7.2014)

• Olík

Levná středoškolská kopie the Fast and the Furious. Po době taneční nám nastává doba automobilová :((20.6.2011)

• - Scenár k filmu Born to Race bol napísaný už v roku 2002, vtedy však pod názvom Racer High. (beso74)

• - Hlavný hrdina jazdí na Subaru STi, Kendell na Ford Mustang GT 2011. (Johnny.ARN)