Born to Race

Rýchly a zbesilý

Akční / Drama

USA, 2011, 99 min

Závodnická oddychovka a tak trochu teen variace na původní F&F, jen v o něco neškodnějším duchu. Příběhově je to klasické klišé, ale je to příjemně natočené a s pěknou hudbou. Na video film hodně solidní.(15.8.2015)

Klasický závodní snímek, který bohužel vykrádá Tokijskou jízdu, naštěstí si pak film jde svým směrem a kdyby byli lepší herecké výkony, tak dám plné hodnocení. // Jinak, film nenudí a to jde, je tu docela dost závodů, opět klasický námět, hudba je trefná a vynikající, prostředí a všechno kolem v pohodě, herecké obsazení má charizma, výběr aut parádní a ještě něco by se dalo pochválit, největší plus mají u mně noční jízdy, skvělá atmosféra. // Strašný herecký výkony, to jsem snad ještě neviděl, ultramegasuper trapný hlášky, opět en urychlený konec, je to vykrádačka nejen Tokijské jízdy, nelogičnost. // Docela příjemné překvapení. Vážně, moc jsem si od filmu nesliboval, ale jsem spokojený, sice vykrádá spoustu jiných filmů, už tím námětem, ale nakonec si film jde svým směrem a nebýt takových trapných hlášek a hereckých výkonů, dám plný počet. Jo a mimochodem, těším se na pokračování! 8/10(31.7.2013)

Tak je pravda,že ten film je dost klišovitej,ale nuda to rozhodně neni.Taková pohoda o puberťácích a rychlejch autech,a i když já puberťák věkem už nejsem,tak se mi to líbilo.60%.(12.2.2012)

Klišé, ale v rámci žánru funkčné. Autá dostatočne pekné, príbeh znesiteľne jednoduchý. Nič prekvapivé sa vlastne neudeje, ale nevadilo mi to, lebo film sa ani na nič nehrá...(1.5.2015)

• Olík

Levná středoškolská kopie the Fast and the Furious. Po době taneční nám nastává doba automobilová :((20.6.2011)