poster

Born to Race

 • Slovensko

  Rýchly a zbesilý

Akční / Drama

USA, 2011, 99 min

 • kaylin
  **

  Takové odlehčené "Rychle a zběsile", což se tak nějak dalo i podle názvu a podle plakátu čekat. Jsou zde nějaké emoce, nebo alespoň snaha o ně, je tu i příběh, který se sleduje, ale není to nic výjimečného. Pár dobrých scén je pak na trati, což se ale také očekává. Průměr? Proč ne.(22.7.2014)

 • Ouwen
  ****

  Klasický závodní snímek, který bohužel vykrádá Tokijskou jízdu, naštěstí si pak film jde svým směrem a kdyby byli lepší herecké výkony, tak dám plné hodnocení. // Jinak, film nenudí a to jde, je tu docela dost závodů, opět klasický námět, hudba je trefná a vynikající, prostředí a všechno kolem v pohodě, herecké obsazení má charizma, výběr aut parádní a ještě něco by se dalo pochválit, největší plus mají u mně noční jízdy, skvělá atmosféra. // Strašný herecký výkony, to jsem snad ještě neviděl, ultramegasuper trapný hlášky, opět en urychlený konec, je to vykrádačka nejen Tokijské jízdy, nelogičnost. // Docela příjemné překvapení. Vážně, moc jsem si od filmu nesliboval, ale jsem spokojený, sice vykrádá spoustu jiných filmů, už tím námětem, ale nakonec si film jde svým směrem a nebýt takových trapných hlášek a hereckých výkonů, dám plný počet. Jo a mimochodem, těším se na pokračování! 8/10(31.7.2013)

 • bourec
  ***

  Tak je pravda,že ten film je dost klišovitej,ale nuda to rozhodně neni.Taková pohoda o puberťácích a rychlejch autech,a i když já puberťák věkem už nejsem,tak se mi to líbilo.60%.(12.2.2012)

 • klerik
  ***

  Klišé, ale v rámci žánru funkčné. Autá dostatočne pekné, príbeh znesiteľne jednoduchý. Nič prekvapivé sa vlastne neudeje, ale nevadilo mi to, lebo film sa ani na nič nehrá...(1.5.2015)

 • BoncheR
  **

  Nuda...nuda...nuda, jednoducho NUDA. Len trápny pokus o film z prostredia ilegálnych závodov. Nič viac., nič menej.(20.6.2011)

 • - Hlavný hrdina jazdí na Subaru STi, Kendell na Ford Mustang GT 2011. (Johnny.ARN)

 • - Scenár k filmu Born to Race bol napísaný už v roku 2002, vtedy však pod názvom Racer High. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace