Born to Race

Rýchly a zbesilý

Akční / Drama

USA, 2011, 99 min

• kaylin

Takové odlehčené "Rychle a zběsile", což se tak nějak dalo i podle názvu a podle plakátu čekat. Jsou zde nějaké emoce, nebo alespoň snaha o ně, je tu i příběh, který se sleduje, ale není to nic výjimečného. Pár dobrých scén je pak na trati, což se ale také očekává. Průměr? Proč ne.(22.7.2014)

Klasický závodní snímek, který bohužel vykrádá Tokijskou jízdu, naštěstí si pak film jde svým směrem a kdyby byli lepší herecké výkony, tak dám plné hodnocení. // Jinak, film nenudí a to jde, je tu docela dost závodů, opět klasický námět, hudba je trefná a vynikající, prostředí a všechno kolem v pohodě, herecké obsazení má charizma, výběr aut parádní a ještě něco by se dalo pochválit, největší plus mají u mně noční jízdy, skvělá atmosféra. // Strašný herecký výkony, to jsem snad ještě neviděl, ultramegasuper trapný hlášky, opět en urychlený konec, je to vykrádačka nejen Tokijské jízdy, nelogičnost. // Docela příjemné překvapení. Vážně, moc jsem si od filmu nesliboval, ale jsem spokojený, sice vykrádá spoustu jiných filmů, už tím námětem, ale nakonec si film jde svým směrem a nebýt takových trapných hlášek a hereckých výkonů, dám plný počet. Jo a mimochodem, těším se na pokračování! 8/10(31.7.2013)

Tak je pravda,že ten film je dost klišovitej,ale nuda to rozhodně neni.Taková pohoda o puberťácích a rychlejch autech,a i když já puberťák věkem už nejsem,tak se mi to líbilo.60%.(12.2.2012)

Klišé, ale v rámci žánru funkčné. Autá dostatočne pekné, príbeh znesiteľne jednoduchý. Nič prekvapivé sa vlastne neudeje, ale nevadilo mi to, lebo film sa ani na nič nehrá...(1.5.2015)

• BoncheR

Nuda...nuda...nuda, jednoducho NUDA. Len trápny pokus o film z prostredia ilegálnych závodov. Nič viac., nič menej.(20.6.2011)

• - Hlavný hrdina jazdí na Subaru STi, Kendell na Ford Mustang GT 2011. (Johnny.ARN)

• - Scenár k filmu Born to Race bol napísaný už v roku 2002, vtedy však pod názvom Racer High. (beso74)