Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

vieriX

Vizuální stránka je skoro totožná jako v předchozím díle je tu mnohem méně zpomalovaček než minule. Scénář no je to slabota jako minule dost se ten díl podobá videohře. Akce tu je více než minule a není vůbec špatná. Do dvou let by se měla tato série uzavřít jak napovídá otevřený konec. ()

kabeck

Každý má své názory a já jsem se u Resident evil královsky bavil. Uplně me dostala první scenka puštěná pozpátku, která byla naprosto epicky zpracovaná a konec byl také skvělý. Film se navzájem doplňoval se skvělým soundtrackem a můžete se těšit na staré známé postavy. Pokud máte rádi tuto sérii a nebude film očekávat jako drama s těžko pochopitelnými dialogy, nad kterými budete muset myslet, tak myslím, že se vám film bude líbit. Nechápu, jak muže jít na tento film a očekávat od toho psychologické drama. Retribution vám bude servírovat efekty jako na běžícím pásu, které se mimochodem velice povedly. Také předtím doporučuji si pustit předchozí díly, protože kdyby jste tento videli jako první, tak by ste se v něčem mohli ztratit. Já dávam 10/10 ()

Lenii

Ježkovy voči, co to ku*** je? No to je slátanina, že to snad není možný. Opět se nám Alice probouzí nahá neznámo kde. To už je fakt smutný. Ale co je ještě horší, že film je naprosto bez nějakého hlubšího příběhu. Prvních deset minut je nám shrnut konec čtyřky a pak všech předešlých dílů, čímž nám jako chtěli tvůrci říct: "Všechno to dobrý jsme už vyčerpali, takže teď to všechno použijeme v jednom, ať je to pořádnej guláš?" Ne , to fakt ne. Sice je fajn vidět některé postavy znova, ale všechno to jsou klony s vymýtým mozkem na blbý straně. To je děs. No a co ta hudba a neustálý zpomalený záběry, že to až nudí? Jako chápu, 3D, no jo, to je pecka... Houby, nechápu proč musí být teď vše ve 3D. To je film jako o hodně lepší, že je ve 3D? To si teda sakra nemyslím. No a ten konec. Alice se "píchnou schopnosti" zpátky do těla, no jéje. Doteď je neměla a stejně přežila zástavu srdce, zlomenou hrudní kost a kde co a je jak čiperka, tak proč? No a ty lítací potvory na konci, no tak na to nemám slova. Chtěla jsem dát ODPAD!, ale alespoň pro pár akčních scén, které se mi celkem líbily a za to, že se někteří herci vrátili, i když v děsným slova smyslu 1 hvězda. 10% ()

syky323

nic moc sem po přechozím dílu nečekal, ale moje (ne)očekávání ještě více kleslo po shlédnutí...opet se muzete "tesit" na zpomalené záběry i záběry vyloženě tvořené pro 3D do očí bijící! a s dějem si hlavu nikdo moc nelámal :-( ()

KateW

Mě se to líbilo a moc! Člověk se ani chvíli nenudí, stále se něco děje, zážitek ve 3D taky nebyl k zahození. Myslela jsem, že to bude odpad, ale celou dobu jsem si film vychutnávala s otevřenou pusou a očima dítěte, co vidí vánoční stromek s dárky. Pecka! ()

jprmusic

Já vím, je to v podstatě ptákovina. Jenže v I-MAX ve 3D je to taková pecka, že na nějakej děj prostě zapomenete. Navíc se na Milu tak pěkně dívá ...... . V normálním kině nebo na DVD by to bylo minimálně o hvězdu méně, ale takhle ..... ()

Solverino odpad!

Tak vážení, jsme opět svědky dalšího poklesu kvality, budiž překvapen ten, kdož si myslel že je to již nemožné! To není pokles, ale strmý pád - režisér už rezignoval, režírují to zřejmě sami zombící a není to pokles, ale krtkování! Zde již skoro ani Odpad! nestačí. Milla Jovovich je tak děsně sexy, že se slabším povahám může chtít i blinkat. V rádoby "sexy" oblečku už by nevzrušila ani obstarožního geronta, ten si stejně myslí na listonošku co mu nosí důchod. No hnus! Trapnosti jak v ruským filmu, nekonečný zásobníky a nesmrtelní hrdinové - to už není ani pohádka pro naivní puberťáky, ale trapnost nad trapnost. Režiséra do klece a Milla do důchodu! Trapnost roku! Super- Odpad! ()

Mistr_Moon

Oproti minulým dílům nic nové, žádný wow moment, žádní noví nepřátelé, žádná originální scéna a celé to bylo už takové přepálené a přešto nijaké. Druhé shlédnutí nemá význam. Ale 3 hvězdy dám za Siennu kterou jsem si oblíbil ve druhém díle, je škoda že v ničem lepším už nehrála (nebo o tom aspoň nevím). ()

mark9th

Velmi ocenujem napad s introm, ktore ma znova pekne previedlo vsetkymi dielmi. Poskytne dobry prehlad aj nefanusikom serie, co bolo mozno aj komercnym zamerom.I ked pribeh mi prestal robit vrasky uz v druhom diely, toto nebolo zle,vlastne velmi dobre a je podstatne viac citit vplyv Capcomu. Ale samozrejme najvacsim tahakom su bezchybne efekty a prepracovane suboje. Tu som nasiel svoje potesenie:D Takze neviem ako ostatni, no u mna spokojnost nadovsetko. Po najhorsom diele serie prislo znovuzrodenie a ja sa nemozem dockat pokracovania. ()

konysua odpad!

Od začátku do konce je to změť nahodilých událostí, které mají ty nejbizarnější vyústění. Při mé smůle je opět ve hře muž jménem Michelle Rodriguez a vlastně všichni co kdy byli mrtví. S Alice si zase pohrává organizace Umbrella, která má nějaké problémy s vedením a proto stojí v čele zhypnotizovaná blondýna ve směšném latexovém oblečku a evidentním vetřelcem ve výstřihu, který vypadá jako hračka od větnamců. Alice v tom ale není sama a na pomoc jí jde banda šašků s hromadou líbezých hlášek. Jeden znich má vypadat jako známá postava ze hry, Leo Kennedy, ale bohužel. Alice i cirkusáci mají své patálie a chvíli to trvá než se k sobě dostanou, ale až se tak stane, vypukne jenda z nejpodivnějších mlátiček co mé oči spatřily. Latexová žena vs. Alice, dva zbývající hoši ze šapitó vs. muž Rodriguezová. Ksichty utrpení vzbuzují smích a drsné pohledy jen uvolňují už tak komediální atmosféru. Samotný konec jen potvrzuje zmatenost a blbost celého filmu. Viděno dvakrát a podruhé ve 3D se smyslovým upgradem, takže jsem si jist. Resident evil: Retribution je nejhorší film roku 2012. Těším se na další díl. 1/10 ()

Pharlap odpad!

Má cenu to komentovat? A hodnotit? Myslim si, ze u tohoto filmu by vystacilo hodnoceni v ramci hvezdicek. Resp.skoro hodit do pytle dotazu ANO/NE. A tento filmu rozhodne ne. Co na tom, ze si zase nasmlouvali uzasnou Milu? Zbytek je jen pocitacova hra na filmovem platne a to mne pratele fakt vubec nebavi.. Zejmena proto, ze pocitacove hry, maji alespon nejakou logiku a trosku dej. A tohle.. nema ani jedno.. ()

carbono odpad!

Vždy jsem se považoval za fanouška Resident Evil série. Nicméně prvotní nadšení s přibývajícími díly postupně vyprchávalo. Některý díl trochu rozdmýchal skomírající plamen celé série, ale tento díl plamen zcela uhasil. Potěšující byla rekapitulace celé série v prvních minutách. Tím to však doslova hasne. Nastupuje tupá scéna následovaná ještě tupější plná logických či fyzikálních absurdit, které vážně nevyvolávají pocit napětí či akce, spíše smíchu a zoufalství. Přehršel nesmyslů vrcholí v okamžiku střetu automobilu a X tunové příšery, které je odmrštěna přes celou ulici, přičemž vůz pokračuje v misi prakticky nedotčen. Kaskadérské kousky sovětských zombie-vojáků na motorkách střílejíc za letu, tomu všemu nasazují korunu. Jen mě děsí, co přijde příště.... ()

kiros179

Tak tohle už opravdu ne. Nikdy jsem proti "residentovi" nic neměl, dá se říci, že jsem se i mírně těšil na každý další díl, jak to celé vlastně dopadne. Ale takovou bramboračku (tímto se omlouvám této výborné polévce) už ani takový vstřícný divák jako já nepobírá. /Následují spoilery/ Alice má dceru, a kdyby vám to nepřišlo už dost pitomé, necháme jí znakovat (ale ona slyší i mluví, nebojte se o tu chuděru), je to přeci klon ne?!!!. Není totiž nic silnějšího než pouto matky a klonu. wtf??? Z největšího záporáka z minulých dílů je teď kámoš co Alici vyseká ven v vězení a aby toho nebylo dost, drží poslední baštu lidského vzdoru, kde jinde než - v opevněném Bílem domě. No začíná to mít grády co? Držte si klobouky, jedeme dál! Většina kámošů z minulých dílů je zpět, jen pár z nich už nejsou tak úplně kámoši, ale vem to čert, jsou to přeci klony! Pak tady máme las vegas parazitra (nebo las palmas, nebo bůh ví jaké las to vlastně bylo) - brouk co vám vytahuje kulky z těla a tak - znáte to. Naprosto tragicky prkenou Jill (již při druhém záběru jak to "kropí" jsem se už neudržel a musel jsem se nahlas smát, nevím jestli dostala při natáčení vlka nebo tak něco, ale její mix strnulosti s křečovitostí je bezkonkurenční) s elektrickým udělátkem ve tvaru pavouka na prsou (ano - pavouk běhá i popřípadě skáče), který kontroluje její chování (jak originální). Ruskou zombie armádu ve stylu Mad Maxe - dobové mundůry, motorky (ano i zombíci umějí jezdit po zadní), kulasy, motorovky, RPG atd.... Po tomto výčtu mě akční scény, kde je každý centimetr čtvereční OKOLO našich hrdinů prošpikovám jak řešeto, ale jakousi podivnou shodou náhod, je netrefí nikdy nic (pokud tedy nenastal váš čas, jak to máte ve scénáři), mě ani už nepřijde jako nějaký problém. Pak je tady ještě sexy japonka , mega zombie-pitbul, a starý dobrý obr s kladivem (tentokrát ale 2x - originalitě se meze nekladou) a tak to jede dál a dál. Mrzí mě to, protože při troše dobré vůle, by to mohl být pořád slušný brain-off popkorn. Nikdo tady nechce druhého Nolanovského Batmana, ale to co jsem právě viděl je už tak pitomé a tak 10 x přehnané, že to už ani nemůže být ona popkornovka. Jak vidíte, docela mě to mrzí, jinak bych tady ze sebe nevyplivl tuto slohovou práci. 20% s pocitem promarněných cca 90 minut (na titulky jsem nekoukal). 15% ()

GoustDog

Poprvé, co hodnotím film už po úvodní půlhodině. Ačkoliv se dostalo 5.dílu série nejvyššího rozpočtu, vypadá doslova otřesně. Jako kdyby jej natočili nadšenci ze Zimbabwe za pár tisíc USD. Tomu odpovídá i scénář, který je tak neskutečným způsobem dementní, že to už ani nelze brát s nadsázkou. S potěšením se občas rád dívám na filmy brakové kategorie, ale tohle postrádá jakýkoliv prvek zábavy. Ostuda jako prase. 1* za nahou Millu Jovovich. ()

Themilhaus

Tak tohle pro mě bylo naprosté zklamání... i přesto, že patřím k fanouškům residenta, který nikdy nebyl nějakým dějovým trhákem. Tak tohle byla absolutní pí**vina! .. skoro se ani nedá říct že by to byl béčkový film, tohle by zasloužilo tak C. I přes Millu Jovovich v hlavní roli byl film úplně o ničem a bez děje, byl to jen jakýsi koloběh nesmyslně navazujících trapností!! Lepší scénář a střih by předvedli i 5-leté děti že školky . Dávám jednu hvězdu a to jen kvůli tomu, že Milla musela hrát hlavní roli v téhle nesmyslnosti bez děje a docela jí lituji .. ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy