Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

draxxi

Dalsi dil na stejne brdo. Cool zabery, fajn nestvurky a jednoduchy navod: Nepremyslej, zapomen na logiku i fyziku a uzij si hadankovou hru, z kterych filmu, ktery zaber a situaci ukradli... A stejne vim, ze se na dalsi dil podivam.... 10/12/2023 59% ()

zlord23

Krvežíznivá, nesmrtelná, nikdy se nevzdávající Alice opět (ne)zklamala...Jestli máte v plánu jít do kina na RE : Retribution tak své mozky můžete nechat klidně doma a když už ho vezmete sebou můžete u filmu přemýšlet co dělat třeba o víkendu, jelikož zaobírat se dějem (scénářem) je prostě zbytečné...Resident evil už je tak vyždímanej, že mi občas přišlo jako by scénář dali nastarosti patnáctiletým dětem, který potom upravili cvičení šimpanzi :D 1 hvězda za akci (od začátku do konce) 1 za lekačky a jedna za odvahu chystat 6. díl. ()

hanzikk

Místy jsem i uvažoval nad 3*, ale pak sem si řekl, že by to nebylo fér vůči prvnímu dílu. Jistě, efekty nebyly špatné, ale film ztratil na své kráse. Místo mas pomalých hloupých zombie, rychlé a uvažující. Vzhledem k tomu, že Alice měla být "bez schopností", tak taky mohli trochu ubrat plyn v těch jejích akcích. Atmosféra nulová. Jedna, dvě lekačky na úrovni mrknutí oka. A ke všemu příběh se prakticky skoro nehl. ()

Keledaia

Nejslabší díl série. Afterlife byla akční záležitost, dalo se přimhouřit oči, ale tohle je prvotřídní sračka. Nechápu, proč si tu někteří stěžují na debilní dialogy. Já za dvě věty po čtyřiceti minutách střílení do ničeho a do nikoho, jen tak aby se neřeklo, byla vděčná a bylo by mi jedno kdyby odříkávali pohádku o krtečkovi. ()

Jirka19320

Viděno ve 3D Cine Star(Pasiv)-Výborný 3D efekt(žádných zaměněných barev jsem si teda nevšiml-??),Vynikající prostorový zvuk,který Vás vtáhne do děje a co se týče děje,tak je to typické sci-fi a lá Matrix.U mě vynikající. ()

DrsnSpas

Sracka. Je to bez deje, kopiruje to mistama Vetrelce a Nahradniky. Sexy Mila a Michele to nemaj sanci zachranit. V kine ve 3D vyhozeny prachy. ()

Patt1

...tesil som sa na tento film, aj ked som cakal, co asi bude dalsie pokracovanie, kedze posledne dva boli v podstate o tom istom, akurat sa zmenili niektore figurky. Milu Jojovich ako herecku mam sice velmi rad, ale toto (sice ona za to nemoze...) uz zacinalo byt trochu prehnane...o co vlastne tvorcom a scenaristom dalsimi pokracovaniami ide? Vsetko to zacina byt na jedno kopyto...ona uteka, oni ju nahanaju, oni po nej strielaju a ona ich aj tak zabije...a cely film zas skoncil tym, ze cakajte na dalsie pokracovanie...dokedy este?? Jedine co na tomto filme za nieco stalo, bola hudba... ()

pratoriax

Byla to sice kravina, ale i přesto se mi film líbil, užil jsem si ho a kdybych na něj měl jít znovu, tak bych se tomu nebránil. Pravda, občas nesmysly úplně bijí do očí (záchranná mise na Kamčatce a zúčastnění jdou v tílkách a tričkách?? a dalo by se hodně dlouho pokračovat), ale když člověk přimhouří oči a nechce nad filmem přemýšlet, proč ne, byla to super zábava. ()

Y2ORSI

když víte čekat, tak vás to nezklame, ale o něco překvapí spíš...rozhodně lepší, než předchozí díl, což nebylo těžké překonat. Musím říct, že tahle série mne baví. Je to tak bezduché, jak jen to je přímočaré. Soundtrack se velmi vydařil, Mila je stále stejná (pro někoho méně, a pro mě stále stejně sexy). Postavy jsou také příjemným překvapením. Je to super videoherní video. Kdo chce jít na film, aby mohl říct jaká je to blbost, tomu bych to také doporučil, kdo viděl předchozí díly a bavil se u nich, tak také dostane, co chce. ()

Sniper_RAT

Expendables 2 mají 88 %. To, že nový Resident nebude dávat smysl, scénář bude na nic, děj bude o ničem...to jsme přece všichni dopředu věděli. Řekl bych, že stejně jako u Expendables na to člověk musel jít s tím, že se podívá na Millu, zombíky a hlavně non-stop akci. Nechápu zdejší hodnocení :) Efekty skvělé, Milla pořád sexy, pár dobrých nápadů se našlo...já se prostě bavil skvěle a proto 5* ()

NemTalyshev

Upřímě , film mi přišel celou dobu takový zmatený... Stále jsem čekal na to kdy tam budou nějací zombící a bude to zase ten správný Resident Evil. Bohužel jsem se pořádnému návalu zombíku dočkal až na konci v posledních asi 20 sekundách. Nechápu proč nenavedou tenhle film do starých dobrých kolejí a vedou ho nikam do pryč. Podle traileru jsem čekal trochu něco víc , nějakou závěrečnou bitvu , ale nakonec dojem celkově nic moc. Celé to bylo podle mě v celku o ničem , toť můj názor. ()

phoenix631

Nic kromě navrácení některých hlavních postav zpět do filmu (a to velice násilným způsobem),dvou Executionerů,auta a.k.a Rychle a zběsile,konečně pořádné akce s Lickerem a totálně k zblitíhodného Leona není důležité.Navíc fakt že většina záběrů je točena před zeleným plátnem tvoří opravdu dojem hraní videohry kterou neovládáte vy ale režisér Anderson.Takže abych to zhrnul,akce * (opravdu až přemíra akce),nepochopitelné kreace režiséra,směšná adaptace nových postav,a opět otevřený konec.Za ty dva Executionerů dávám také * a za Licker vs.Rolls Royce NFS Verze taky *.Nic víc nic míň.Andersone za tenhle film půjdeš klečet na hrách. Pro celou recenzi navštiv můj blog. ()

jili2

Tak předem se omlouvám těm všem jedničkářům až trojkařům , Resident je kultovní (samozřejmě moje myšlení) a hlavně počítačová hra a každopádně klobouček dolů kdo se pouští do takovýhlech zrádných filmových vod (snímek válečná loď) musím říci dopředu že mám jak se říká "chlapskou nemoc" (samozřejmě nevyléčitelnou) pro Millu (hold s tím nic neudělám) a tak pro "normální diváky" doporučuji navštívit nějaký fesťáček her kde vyloženě zisky z promítání i kultovních snímku jsou jen vyložený pakatel proti těm počítačovým a proto dávám jelikož sleduji obě"vysílání" (jak počítačové tak i filmové) 5 hvězd a už se těším a tedy i doufám i v závěrečný díl (to se ví i člověčina jako já musí někdy umřít) ale chci se taky snad budu mít ještě za 20 let dost sil abych se toho konce dočkal ()

bigsoul odpad!

Kto može takyto počin podporiť čo i len jednou hviezdičkou? Efekty akcie bez akejkolvek logiky a uz aj ty zombie behaju ako v 28 dni pote. Panebože ludia nepodporujte taketo braky!!! FUJJJJ!!!! Paul W.S. Anderson odkial beries na to prachy? ()

Freddy33

Tak předně, tato série je moje GP to jenom pro vysvětlení. Nicméně co se týče tohoto dílu a i předchozího (ale to sem nepatří) musím být hoooodně kritický. Nejhůř na tom je příběh, doufal jsem že se někam dějově posuneme, ale ono ne. 98% filmu je dějově naprosto nepodstatných i když je to zábava srovnatelná s pouťovou atrakcí. Spolu s příběhem mě štvalo i naložení s navrátivšíma postavama, nebudu spoilerovat ale takhle blbě promrhat potenciál ...Grrrrr No a zombíci, kdy se ksakru naučili běhat? Co se stalo s těmi šouravými se mátohami z prvních třech dílů? Podtrženo a sečteno je to blbost srovnatelná s již zmiňovanou pouťovou atrakcí kdy všechno hezky hraje a svítí, ale náplň nulová. PS: Taky vám v několika scénách přišlo, že režisér nakoukal Cameronovi Vetřelce a v závěrečné Terminátory? :-D ()

larsvontrier

RESIDENT EVIL ..OF THE MILLA JOVOVICH AND HER HUSBAND ]]..manzel proste neda pokoj se svym projektem z keryho prachy aspon kapou ..a bude ji tam obsazovat ..treba se dockame i osmicky..]]]..ale opravdu nepomohlo ani hezky metro....meli skoncit trojkou...a KDYBY NEKDO CHTEL ..TAK JE LEPSI.. Biohazard: Damnation (2012) POCITACOVEJ TRHAK ..vyplatilo se mi to uz u hvezdny pechoty.. ()

Pcermis odpad!

Totálně nejhorší díl serie. Recyklace příběhu, recyklace postav, herců, prostředí, potvor. Slaboduchý začátek infantilní konec. Ještě předtím než sem to viděl tak jsem věděl že to bude děsný ale tohle překonalo všechno mé očekávání a to jsem si myslel že 4 už nic překonat nemůže a bohužel může!! Doufám že to byl poslední díl! ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy